برنی ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر در سه شنبه شب و به وضوح تاسیس خود را به عنوان حزب سوسیالیست برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

آن را تنها یک پیروزی با شارب و وجود دارد مقدار زیادی از دیگر بسیار قانع کننده داستان — ویژه چگونه زن جوان بی تجربه phenom پیت Buttigieg آمد به آینده در گذشته فوق العاده-دقیقه افزایش by Amy Klobuchar و wan نمایش آن با الیزابت وارن و جو بایدن.

تبلیغات:

اما ساندرز را برنده شوید. و من می خواهم استدلال می کنند که اگر آن را به حال شده کسی جز او این عناوین شده اند که کمتر سوء نیت.

تا آنجا که واشنگتن پست و نیویورک تایمز نگران بودند که آن را تنها یک پیروزی نسبی — فقط برنده شدن بیش از دموکراتیک چپ.

تحت آنلاین تیتر “برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه; Buttigieg, Klobuchar بالا هستند کاندیدای میانه” مت Viser و شان سالیوان نوشت: واشنگتن پست:

تبلیغات:

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) مدعی بلامنازع کنترل حزب دموکرات را از جناح چپ با یک پیروزی در نیوهمپشایر ریاست جمهوری اولیه روز شنبه به عنوان دو میانه های پیت Buttigieg و به تازگی افزایش سن. ctq (D-Minn.), رقابت برای مخالفان گوشته در مبارزات انتخاباتی شده است که در تعمیرشده طی هشت روز.

در نیویورک تایمز جاناتان مارتین و الکساندر برنز شد و تنها کمی کمتر سوء نیت:

سناتور برنی ساندرز دقت برنده مقدماتی نیوهمپشایر در شنبه تحکیم پشتیبانی در سمت چپ و دفع دیر شارژ دو متوسط رقبا به ادعای دوم خود را قوی نشان دادن در دو هفته و ایجاد خود را به عنوان یک توانمند مدعی برای نامزدی حزب دموکرات.

آنها بارها و بارها واجد شرایط پیروزی او اشاره کرد که آن را به سادگی “قوی تر خود را قابل اعتماد نقاط قوت به عنوان یک لیبرال قهرمان در برابر یک لحظه از بحران در این حزب بیشتر از متوسط بال.” و تصریح می کند که “خود را متواضع موفقیت تنها بر گردونه عدم اطمینان از مسابقه و افزایش چشم انداز drawn-out نامزدی فرایند است که می تواند از طریق زمستان.”

هر دو داستان ساخته شده جامد نقاط مورد پویایی در این مسابقه است. اما آنها عنوان ساندرز کلی ایستاده به عنوان یک برنده. AP به طور مشابه به حداقل برسد پیروزی خود را تحت عنوان “ساندرز لبه Buttigieg در NH دادن Dems 2-دونده.”

تبلیغات:

در طول یکشنبه شب تلویزیون پوشش اخبار — به خصوص قبل از نتایج نهایی روشن بود — تمرکز به نظر می رسید همه اما Sanders.

در اوایل صبح, CNN, روزنامه نگار و دموکراتیک فعال ون جونز — بعد از خودش اشاره کرد Klobuchar شگفت انگیز موج — شگفت زده:

تبلیغات:

من فکر نمی کنم ما باید دست آشکار است هر چند. برنی ساندرز یک پدیده است. او است — او را به گرفتن توجه. مردم در مورد آن صحبت او فقط در ادامه به دندانه دار کردن این اعداد بزرگ این حاشیه.

و او در حال انجام چیزهای ما نمی صحبت کردن در مورد. او جذاب به جوانان و مردم از رنگ به طور فزاینده و زنان و آبجو آهنگ رای دهندگان مردم بحث در مورد بایدن برای آنها نمایش برای برنی ساندرز. او ارتش باور نکردنی اهدا کنندگان.

اگر هر کس دیگری تا به حال که ما می گویند این است که ما مرد. به هر دلیل ما همچنان به صحبت کردن با هر کسی اما برنی ساندرز.

تیم دیکینسون نویسنده ارشد نورد سنگ وقایع مثال پس از به عنوان مثال در توییتر موضوع:

روده-سطح مقاومت در میان نخبگان سیاسی و رسانه ای به اذعان ساندرز’ نقاط قوت و شناخت واضح – قرار داده است که او برنده است – بود و شاید به وضوح نمونه توسط نیویورک تایمز و واشنگتن دفتر گزارشگر جرمی پیترز:

نزدیک دوم: بار ملی خبرنگار سفر گابریل:

تبلیغات:

این بار داستان های تن به تن بر روی صفحه اصلی صبح روز چهارشنبه به عنوان مورد چگونه ساندرز “ممکن است تبدیل شدن به حزب را پرچمدار” بود و رنگ پریده. مت Flegenheimer و کتی Glueck نوشت:

انقلاب آمده است. برنی ساندرز است که به دنبال پیشتاز به هر حال.

بیشتر در حد متوسط غیر ساندرز جایگزین در ترکیب به مراتب سبقت گرفتن لیبرال ورمونت سناتور رای اینجا به اشتراک در سه شنبه شب با پیت Buttigieg سابق شهردار کوچک, ایندیانا, شهرستان, برگزاری دوباره او را به یک مجازی قرعه کشی. پیش بینی های او از فراری مترقی مردم در انتخابات باقی می ماند unproved.

من فقط نیمه شوخی بعد از ظهر سه شنبه در مورد جایگزین داستان نخبگان مطبوعات خواهد آمد تا در مورد ساندرز پیروزی فهرست “این خوب است برای بلومبرگ” به عنوان یک احتمال است. دن Balz از واشنگتن پست موظف.

که گفت: به زودی پس از این شبکه ها به نام آن برای ساندرز وجود دارد چند لحظه از به رسمیت شناختن. عمده اخبار در صفحه اصلی به طور خلاصه bannered Sanders پیروزی با هیچ مقدماتی. در سی ان ان جیک Tapper متوقف شد به ساندرز خود را به دلیل:

تبلیغات:

و آن را نه تنها که او برنده انتخابات نیوهمپشایر این سناتور سندرز برنده رای مردمی در آیووا, این دومین, مسابقه, و او به سازمان و پول و جمع آوری کمک مالی توانایی ملی و به رسمیت شناختن نام داشتن زد برای رئیس جمهور یک بار قبل از آن را به تمام راه را.

در حالی که پیت Buttigieg است که قطعا یک سناتور و در حال حاضر آنها ممکن است در گردن و گردن در نمایندگان. برنی ساندرز است که حزب سوسیالیست دموکراتیک برای نامزدی ریاست جمهوری.

و شما فقط باید یک گام به عقب او به اعتقاد من 78 سال, او یک دموکرات سوسیالیستی او یک یهودی آمریکایی در اصل از بروکلین. این یک دستاورد خیره کننده توسط سناتور سندرز و برای حرکت خود را.

اما در عین حال یکی دیگر از به یاد ماندنی ضد ساندرز تک صدایی MSNBC کریس ماتیوز raved مورد Klobuchar — “وجود دارد برخی از شادی وجود دارد” — در حالی که کوبیدن Sanders. “برنی indicts,” او گفت:. “آنها کیفرخواست آنها نه شادی.”

چرا ساندرز جمله الهام بخش نفرت و بیزاری از نخبگان نگاران ؟ این سوال من بود بررسی بیشتر است. در همین حال واشنگتن پست رسانه ها نویسنده مارگارت سالیوان مشترک برخی از مشاهدات عمیق شنبه صبح:

مفهوم ضمنی این پشت خیلی از عار است تا حدی عمیق احساسات است که ساندرز اگر نامزد شانس کمی برای برنده شدن در انتخابات. اما آن را نیز تا حدودی و بیشتر خائنانه — که بسیاری از روزنامه نگاران شناسایی نمی به راحتی با ساندرز در همان راه آنها را با گفتن وارن یا o’rourke یا Buttigieg.

او اشاره کرد که ساندرز “نگه می دارد dissing” شرکت های رسانه ای.

و سالیوان دیدم چه من در صبح و مقالات.

تبلیغات:

در یک جمله به جمله صورت مستقیم پوشش خبری ممکن است منعکس ضد ساندرز تعصب اما فریم که پوشش — انتخاب ساخته شده در عناوین و تاکید — گاهی اوقات انجام داد.

همه نوع از همه چیز می تواند اتفاق می افتد در دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی رفتن به جلو.

برداشت من این است که چه کسی برنده است awfully big data نقطه. بنابراین تا زمانی که برنی ساندرز برنده بودن در انکار نیست خوب روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی