هستند ادب و احترام است که رسانه های خبری به طور معمول به توافق رئیس جمهور ایالات متحده مناسب برای کسی که دروغ در همه زمان ها, نقض حقوق بشر را به چالش می طلبد نظارت موعظه بخش تحریک ستم درگیر در ارزان نمایشهایش و تبدیل این کشور به یک بین المللی مایه خنده?

به نیویورک تایمز پاسخ: قطعا ، سرب خود را در روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه توسط Michael D. برشی شد ورزش در تقریبا خالص stenography به عنوان اگر وجود دارد هیچ دلیلی برای شک و تردید صداقت از مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات. آن عمیقی زیانی به خوانندگان خود را. این grotesquely مغز مرده بند باز کردن:

تبلیغات:

رئیس جمهور تهمت ادعا اعتباری برای یک “بزرگ به آمریکا باز گشت” در یک سخنرانی در کنگره در روز سه شنبه شب در مباهات قوی اقتصاد متضاد موفقیت های او با سوابق پیشینیان خود و طرح خوش بینی در مواجهه با یک monthslong دموکراتیک تلاش به زور او را از اتاق.

در مقابل دیوید ناکامورا از واشنگتن پست – و شاید حتی مهمتر از خود ویراستاران به رسمیت شناخته شده است که زمینه همه چیز بود و آن تهمت کلمات در واقع مدلول بسیار کمی در همه. بند اول:

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه شده یک تئاتر نخست-زمان درخواست تجدید نظر برای موفقیت خود را در تفرقه و آشفته نظارت پس از سه سال طرح ریزی اعتماد به نفس است که یک اقتصاد قوی و یک تنظیم مجدد ایالات متحده در جهان قرار داده است کشور در مسیر درست وجود تاریخی استیضاح است که خدشه دار مي کند.

چهارم:

هر چند تهمت اجتناب نوع حملات شخصی و التهابی شعارهای که در تعریف خود مبارزه شدید سیاسی برای بقا در استیضاح سخنرانی او رنگ و لعاب بود با اشتباهات و افزایش تعصب او به عنوان ارائه یک ضمنی استدلال که آمریکایی ها رونق خواهد بود و بی پروا به حذف او را از دفتر.

ناکامورا حتی نمی زحمت با یک نقل قول مستقیم تا بند پنجم. بیشتر پایین او این کلید مشاهده:

تبلیغات:

هر چند او همواره کاشته و بهره برداری بخش در امتداد خطوط از نژاد و قومیت و جنسیت جمهور فلفلی سخنان خود با گره به رفاه در میان گروه های اقلیت و زنان است.

و او تزریق شده اما هنوز کافی نیست, شک و تردید در مورد تهمت را آشکارا مانور وعده:

در یک تلاش آشکار برای تمیز کردن اخیر پیشنهاد که او را در نظر برش حق صرف تهمت گفت: “من نیز یک ironclad تعهد به خانواده های آمریکایی: ما همیشه محافظت از بیماران با شرایط موجود. و ما همیشه خود را محافظت مدیکر و امنیت اجتماعی خود را.” مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان با این حال درخواست دادگاه به بازی شیر یا خط کردن قانون مراقبت مقرون به صرفه است که تضمین حمایت از شرایط موجود و ارائه هر گونه جایگزینی.

آن را به سختی به یک داستان کامل. ناکامورا نیست اشاره می کنند که “اقتصاد قوی” وی با اشاره به در لود شد — به عنوان آسوشیتد پرس توضیح داد: در واقع بررسی — نتیجه توسعه آغاز شده است که بیش از یک دهه پیش تحت باراک اوباما ، او واجد شرایط نیست که “تنظیم مجدد آمریکا در جهان” بوده است عظیم جمع و جور کردن.

اما نبود stenography — و یا حتی بدتر تحسین است.

تبلیغات:

برای دومی بیشتر از هیچ نگاه به تلویزیون و روزنامه نگاران که یک بار دیگر نشان داد که چگونه به طور گسترده ای سرگرمی مقادير گیرند, اخبار, ارزش خود را در محیط و چگونه حساس است که باعث می شود آنها را حتی crassest نمایش reality-TV drama.

CBS اخبار شب لنگر نورا o’donnell — که پیش از آن در روز پیوست, دیگر, بالا, تلویزیون, اخبار شخصیت در debasing خود را بیش از یک off-the-record ناهار با مغلوب ساختن پیشی جستن به جای در نظر گرفتن یک موضع اصولی خود blackballing از سی ان ان — داد و آن را درخشان نقد و بررسی:

تبلیغات:

NYU روزنامه نگاری professor Jay Rosen, به دنبال در یک سی ان ان writeup نومید شدند:

برای بسیاری از خبرنگاران راه آسان برای قرار دادن تهمت کلمات در متن — به عنوان آسوشیتد پرس جاناتان Lemire قرار داده و آن را — “حزبی اختلاف.”

در لس آنجلس تایمز الی Stokols و نوح Bierman نوشت که “سنتی آدرس به یک جلسه مشترک کنگره تفویض به تئاتر طغیان و آشکار حزبی تحقیر.”

تبلیغات:

او در نیویورک تایمز تحلیل پیتر بیکر lamely اعلام کرد که تهمت بود “ساخته شده در مورد ریاست جمهوری خود به عنوان تنها او می تواند” و گفت که این رویداد “تا به حال یک سورئال با کیفیت” وقوع به عنوان آن بود “در همان خانه اتاق که در آن او بود استیضاح تنها هفت هفته پیش.”

زمانی که یک رئیس جمهور ارائه یک سخنرانی پر از دروغ است که باید به اخبار. اما به جای آن, به طور معمول, تقریبا همه از آن سقوط کرده بود به واقعیت-چک. واقعیت-چک کردن این یکی سخت بود. به عنوان Glenn Kessler, Salvador ریزو و سارا Cahlan نوشت: واشنگتن پست: “بسیاری از این ادعا شده است واقعیت-بررسی بارها و بارها و در عین حال رئیس جمهور همچنان ادامه دارد و در استفاده از آنها است.”

تقریبا هر کس من دیدم whiffed در درستی پوشش ترین واحد تفرقه لحظه ای از شب: اعطای مدال آزادی ریاست جمهوری به نفرت-رادیو میزبان Rush Limbaugh (که جعلی تعجب).

تبلیغات:

به عنوان رئیس جمهور trevor trust در توئیتر خود نوشت:

و در عین حال جاش Dawsey و فیلیپ Rucker از واشنگتن پست گزارش آن را مستقیما.

به همین دلیل اگر چه نانسی پلوسی را به نمایش عمومی از تحقیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیان شد در واقع یکی از کم ظالمانه چیزهایی که اتفاق افتاده است سهشنبه شب, من فکر می کنم رسانه های وسواسی تمرکز بر روی نوع سالم است.

Pelosi تصمیم گرفت همه چیز بود غیر طبیعی به اندازه کافی است که او چیزی آشکارا رونده.

تبلیغات:

بنابراین بحث در میان خودتان: آن زمان به متجاوزانه? من قطعا استدلال می کنند که در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی