مطبوعات دیده بان: Suckered توسط Barr نمایشهایش سیاسی مطبوعات غرق به پایین

واکنش اولیه احتمالا بخشایش. دادستان کل ویلیام بار تا به حال با استفاده از دنباله ای از کلمات از جمله “مغلوب ساختن پیشی جستن” “صدای جیر جیر” و “غیر ممکن” است که حداقل در زمینه ترین در جهان sycophantic کابینه جای تعجب دشوار صدایی.

اما در فکر دوم — که نباید می آیند و بعدا از اول فکر آنچه بر کرد و گفت: در ABC News مصاحبه واقعا خیلی انتقاد از رئیس خود را به عنوان یک ناله و شکایت کردن در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آن را سخت تر برای او را به عموم توجیه ظالمانه او را قادر می سازد.

تبلیغات:

اینجا منی بر نقل قول:

من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی. اما به بیانیه های عمومی و توییت های ساخته شده در مورد بخش مورد مردم ما در بخش مردان و زنان ما در اینجا در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.

و شاید نباید حتی دوم گرفته اند فکر می کردم چرا که پس از خبرنگاران در بهار گذشته به خوبی و واقعا suckered — هفته — توسط Barr بی صدایی “خلاصه” رابرت مولر را عمیقا inculpatory یافته های آن باید کاملا روشن به هر کسی توجه است که هیچ چیز بر گفت: همیشه باید گرفته شود در صورت ارزش دوباره.

به یاد داشته باشید که ؟ واشنگتن پست رسانه ها نویسنده مارگارت سالیوان اصطلاح Barr-نامه سندرم برای اشاره به “یک مرجع به راه اصلی مطبوعات مجاز دادستان کل William P. بار در بهار گذشته به mischaracterize یافته های مولر گزارش.”

تبلیغات:

و آنچه بر گفت نمی تواند تغییر شواهد که وظیفه شناس توانمند از مغلوب ساختن پیشی جستن در هر راه قابل تصور, از بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن پوچ تئوری های توطئه با ذوق به دنبال راه های دیگر به عنوان رئیس جمهور پرهیاهو و سوء استفاده از قدرت خود را به نصب بی حد و حصر هک مسیر در اطراف و تداخل با حرفه ای دادستان در سراسر بخش.

بر این است که تهمت را خط مقدم در برابر تضعیف تحت حمایت قانون است. هیچ چیز Barr گفت: به هیچ وجه نشان داد که او نمی خواهد ادامه انجام دقیقا همان است که. همه او در مورد شکایت, واقعا, بود که مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها ایجاد شد و این ظاهر است که بر رفتار در راه است که او می خواهد و نه قادر به انکار.

پیش از آن در روز شنبه من در مورد نوشت: چگونه برخی از سیاسی و روزنامه نگاران بودند و در واقع رو به افزایش به چالش و صدایی هشدار در مورد خطر تهمت و Barr ارائه شده به نظم مبتنی بر قانون اساسی.

تبلیغات:

در حال حاضر عناوین مورد Barr انفجار جمهور.

اما شاید آنها نمی خواهد که به راحتی واژگون. بعد از همه وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای ما تاثیر گذار ترین رسانه های خبری به تجدید نظر اولیه خود تفسیر است. توییتر زنده بود با مشاوره عالی — از جمله برخی از فوق مارگارت سالیوان که هشدار بود و تکرار توسط دیگر آگوست رسانه ها آمار و ارقام:

تبلیغات:

یک کلمه تبدیل به میله رعد و برق از انتقاد در مورد بر پوشش. کلمه بود “ملامت.”

نیویورک تایمز گزارش خبرنگار کتی بنر آن را به نام “فوق العاده توبیخ رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” در لود. واشنگتن پست خبرنگاران Devlin برت و مت Zapotosky و جاش Dawsey نام آن را “قابل توجه عمومی توبیخ رئیس جمهور است.” Barr “سرزنش” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: سی ان ان David شورتل.

اما در آمد. اتحاد بر شکایت به طور مستقیم به ناروا? او را تهدید به استعفا ؟ است کار خود را واقعا “غیر ممکن است”?

تبلیغات:

و یا آن را فقط که تهمت توييتها افشای واقعیت ؟ در توییتر واضح بود:

سابق دادستان فدرال میمی Rocah:

لس آنجلس تایمز گزارش خبرنگار کریس Megerian:

ملت Jeet موبائل lg:

MSNBC لنگر (و وکیل) Ari Melber:

مبارزه حقوقی ویرایشگر سوزان Hennessey:

سابق جمهوری خواه کمیته ملی صندلی مایکل استیل:

تبلیغات:

سابق بیل کلینتون دبیر مطبوعاتی جو لاکهارت پیشنهاد یک راه برای ارزیابی میزان Barr “ملامت”:

دقیقه بعد کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد به آن که از راه:

در واقع در صبح روز جمعه تهمت بود مطلوب tweet-به نقل از مصاحبه در حالی که تصریح می کند که او قطعا می تواند بگوید بر چه اگر او احساس آن را دوست دارم.

تبلیغات:

کسانی از ما زدن تازه در طول شب و دوباره در صبح امید که سردبیران بار و پست و رسانه های دیگر را قبول انتقاد سازنده از همسالان خود و تجدید نظر اولیه خود را طول می کشد — بودند بشدت نا امید کرد.

آیا آنها واقعا ادامه را بر خود کلمه ؟ و یا آنها فقط بیش از حد افتخار به اعتراف آنها شده بود بازی کرد ؟

در هر صورت بازی و مسابقه به ویلیام Barr. دوباره.

پولیتزر, جایزه, برنده, خبرنگار و نویسنده جان McQuaid توییتی که “اخبار orgs نیست که چگونه به پوشش مقامات بالا — آنها عادت کرده اند به درمان با احترام (“منحصر به فرد”?) — که همیشگی استراتژیک دروغگو و استفاده از احترام پوشش برای پیشبرد فریبنده انحرافات.”

تبلیغات:

که دقیقا درست است.

آن را به عنوان اتفاق می افتد, ABC اخبار خود گزارش داد بر نظرات را با دقت بیشتری نسبت به دیگران آن عناوین بیان کرد “بر انفجار تهمت توييتها” — و نه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. اما Pierre توماس گرفتن نادر نشسته نمی سوالات درست بپرسید در همه (به عنوان emptywheel وبلاگ نویس مارسی ویلر اشاره کرد) و مجموعه تاسف تن برای مصاحبه از گرفتن درخواست در مورد “آنچه به نظر می رسد حداقل در ظاهر مشکل است.”

حتی بر خاص انکار — که او عامل در مغلوب ساختن پیشی جستن ضمنی و یا صریح و روشن سفارشات زمانی که او معکوس حرفه ای دادستان’ صدور حکم توصیه هایی برای مغلوب ساختن پیشی جستن رفیق راجر سنگ و تهمت هرگز او داده سفارشات در مورد مسائل جنایی — فراتر از باور است.

در اینجا Rachel Maddow در پنج شنبه شب:

تبلیغات:

اجازه دهید ما را رها نمی کند ما قدرت استدلال و عقل سلیم است. منظور من در اینجا به سادگی با وجود رسمی دروغ بود که نورد از امروز سعی کنید برای کاهش این بحران — در اینجا به سادگی دادستان کل مداخله شخصا به انجام این کار غیر معمول یک بار-در-یک-عمر چیزی برای رئیس جمهور زیرا که مرد شد رئیس جمهور ، و وجود دارد در حال حاضر پخش ABC اخبار رسمی دروغ در مورد آن است. اما حقیقت آشکار است در اینجا.

وجود دارد که گفت: “احمق من یک شرم بر شما باد ، احمق من دو بار شرم بر من.” اما ما نخبگان سیاسی و رسانه ای می شود فریب خورده را بارها و بارها و هیچ شرم آور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>