مطبوعات تماشا کنید: تهمت های باطل انتقام گیری است که فقط یک بازی برای نیویورک تایمز

چگونه می توانم به شما عادی چیزی به عنوان بد به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پاکسازی راستان? اگر شما یک ستاره خبرنگار در نیویورک تایمز شما آن را صدا مانند او را فقط به مبارزه با به عقب.

دیرین اطلس خبرنگار جیم Fallows بود مبهوت در تیتر در صبح روز شنبه کاغذ:

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن عمل شده است باید عمیقا نگران کننده برای هر روزنامه نگار در رابطه با پاسخگویی. او مردم را به دلیل امتناع از به دروغ تحت سوگند برای او. او با ارسال یک سیگنال به هر کس در دولت است که شغل خود را در معرض خطر هستند باید از آنها دلگیر او. او تضعیف پایه کاران حمایت است که در خدمت به عنوان یک کلید سدی در برابر دولت فساد و استبداد.

به عنوان استادان حقوق جاشوا Geltzer و رایان گودمن نوشت: بر این باید به عنوان خوانده شده فقط امنیت وب سایت, شب جمعه را پاکسازی “باید درک به عنوان یک تشدید جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش های مداوم است که تهدید آمریکا نهادهای دموکراتیک.”

اما به پیتر بیکر, مگی Haberman دنی حکیم و Michael S. اشمیت, این فقط آخرین ضربه در یک مسابقه بوکس. بالای داستان خود را:

تبلیغات:

رئیس جمهور تهمت تلف زمان کمی در روز جمعه باز کردن یک کمپین از عذاب در برابر کسانی که او را مقصر می داند برای استیضاح شلیک دو تا از برجسته ترین شاهد در خانه پرس و جو در برابر او به سختی 48 ساعت پس از تبرئه توسط سنا.

جسارت خود را پیروزی و مصمم به حمله بهآقای ترامپ دستور گوردون D. Sondland بنیانگذار هتل های زنجیره ای که اهدا $1 میلیون به رئيس جمهور در افتتاحیه کمیته به یاد می آورد از پست خود به عنوان سفیر اتحادیه اروپا در همان روز که سرهنگ سرهنگ الکساندر S. Vindman یک تزئین عراق جانباز در شورای عالی امنیت ملی, کارکنان, شد, راهپیمایی در خارج از کاخ سفید توسط نیروهای امنیتی. (من کج (ایتالیک).)

این ousters آنها نوشت: “ممکن است تنها presage یک تلاش گسترده برای حتی حساب با رئیس جمهور را درک دشمنان است.”

البته این از لحاظ فنی دقیق می گویند که تهمت مشغول بود در “قصاص” در برابر “تصور دشمنان است.” اما من می خواهم استدلال می کنند که با امتناع به سادگی قراردهند اقدامات خود را در زمینه خود را — که آن را یک مستبد حمله به مردم در تلاش برای آوردن حقایق به نور است که آن حقایق در معرض مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سوء استفاده از قدرت خود را و آن کسی نیست که به او وفادار است و خود را “دشمن” – و سپس این کلمات اجازه تهمت کردن بیش از حد به راحتی.

به درک چارچوب آنچه اتفاق افتاده است شما را مجبور به رفتن به واشنگتن پست. (این در حال تبدیل شدن به یک بیت از یک عادت است.)

تبلیغات:

Toluse Olorunnipa تام همبرگر جاش Dawsey و گرگ میلر نوشت: در مقاله ای با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن ousts 2 کلید شاهدان در استیضاح” در نسخه چاپ:

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه punished دو شاهد که شهادت در این تحقیقات که منجر به استیضاح از بین بردن آنها را از پست های خود را در یک آشکار انتخاباتی به قصاص دقیق خود را درک دشمنان در پی خود را تبرئه در سنا این هفته است.

کاخ سفید سقوط سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman از پست خود در شورای عالی امنیت ملی و به یاد می آورد سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland حرکت بودند که به سرعت محکوم به کینه جو و تلاش برای ارعاب مقامات دولتی که صحبت کردن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از کلمه انتخاب شد همان است که در زمان, اما این خبرنگاران بصورتی پایدار و محکم بازیگران این اقدام به عنوان شدید نامناسب انتقام به جای هر چیزی mistakable به عنوان یک واکنش طبیعی است:

تبلیغات:

انتقام تلاش تحت فشار قرار دادند توسط مقامات کاخ سفید جمهوری خواه مجلس تهمت اعضای خانواده و دیگر متحدان گسترش و تشدید این هفته به عنوان تهمت روشن ساخته او علاقه مند بود در حال حرکت در.

در سخنرانی خود روز شنبه تهمت علنا خاص خود درک دشمنان توصیف آنها به عنوان “باطل” “وحشتناک” “بد” و “کثیف” و “فاسد است.”

این pugilistic پاسخ به استیضاح شده است تایید شده توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین متحدان نشان می دهد که انتقام خواهد شد به احتمال زیاد یک موضوع کلیدی از رئیس جمهور انتخاب مجدد تلاش کنید.

مقدار زیادی از بقیه پوشش من دیدم این بود که در جایی بین این دو نمونه است. آسوشیتد پرس داستان توسط Deb Riechmann بور بلند و نانسی Benac زد زیر یک مشکل تیتر: “بازپرداخت: مغلوب ساختن پیشی جستن ousts مقامات که شهادت در استیضاح.” اما داستان روشن ساخته است که “بازپرداخت” عادی نبود:

کاخ سفید نشده بود نازکن در مورد اینکه آیا تهمت خواهد مقابله به مثل در برابر کسانی که او به عنوان دشمنان در استیضاح درام. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام روز پنجشنبه گفت که تهمت بود خوشحالم که آن را بیش از و “شاید مردم باید به پرداخت برای آن است.”

آنچه باید روزنامه نگاران انجام شود برای کمک به خوانندگان در درک ؟ به من اجازه می دهد برای بازگشت به مقاله توسط اساتید Geltzer و گودمن:

این امر می تواند یک اشتباه خطرناک به دست ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات به سمت Vindmans و Sondland و رئیس عمومی لفاظی های تهدید آمیز اصلی whistleblower و پیشنهاد مجازات اعدام بود مناسب برای دیگر مقامات که اطلاعات ارائه شده به خلاف کاران و به بازرس کل جامعه اطلاعاتی. رئیس جمهور پیام واقعی بود نه فقط در مورد آنها را برای آنچه آنها انجام داده بود. آن را در مورد دیگر راستان که ممکن است به جلو آمده در اوکراین و یا دیگر سوء استفاده از قدرت در آینده….

اگر تهمت می ارعاب حقیقت-سخنرانان و حذف ناظران پس از آن او می تواند استفاده از ابزار قدرت ملی او را به طور فزاینده ای برای خود اختصاص مجازی با مصونیت از مجازات. که مناسب چشم اساسی از حکومت و آن طوری که حتی اگر یک شایعه شلیک هرگز در واقعیت به تصویب می آید: اخبار گزارش پیش بینی می توان آن را به اندازه کافی برای گسترش ارعاب و ترس مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به استوک سیتی….

این بود که بدون صرف intemperate, انفجار در پی مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تبرئه. او منتظر — با صبر و حوصله به اعتصاب تا زمانی که جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا او را تبرئه شد. سپس او در زمان یک گام مهم در تحکیم قدرت توسط رئيس جمهور که در نظر دارد به خیلی از گناهان برای او که استیضاح — بهره برداری ملی آمریکا قدرت برای مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت شخصی و خاموش کردن کسانی که سعی می کنید به او را برای آن — و افراط در آنها بیشتر به شدت و حتی بیشتر گستاخی.

آن را بسیار ساده تر و کمتر خطرناک برای ستاره خبرنگاران بار برای توصیف هر چه تهمت و فقط به عنوان آخرین بازی در یک بازی از آن است که برای قرار دادن آن در آن هشدار دهنده زمینه به عنوان یک حمله به دموکراسی است.

تبلیغات:

اما این امر می تواند بسیار بهتر برای خوانندگان اگر آنها را انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی