اگر آن را آشکار قبل از آن قطعا در حال حاضر وجود دارد و نه حتی اندک بهانه ای برای هر روزنامه نگار به اجازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتن رکورد تا کنون.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر جمهور صرف بیش از یک ساعت رایگان-ارتباط در شرق اتاق با کابل تلویزیون دوربین های در حال اجرا caroming از ترحم به bellicosity و دوباره بازی قربانی بودن کینه جو تف توهین و به طور کلی خاموش-کشتار با گاز.

تبلیغات:

آن را سخت به تصور کنید که او در حال برگزاری است هر چیزی را به عقب.

در واقع به طور منظم این روزها تهمت ارائه می دهد یک به طور کامل unselfconscious مشاهده مستقیم به ذهن یک دیوانه پادشاه.

در مقابل, تازه ترین مناسبت طی آن روزنامه نگاران اجازه تهمت رفتن ثبت نمی شد تقریبا تا الهامی. در واقع آن را از هر دو بدتر از بی فایده و کاملا شرم آور است.

تبلیغات:

اول از همه هیچ کس نباید نشان داده شده است تا برای “سنتی” off-the-record ناهار برای اخبار تلویزیون و مجریان در روز دولت از اتحادیه اروپا به دلیل تهمت disinvited سی ان ان مجریانصرفا از وجود.

خواستار کوچکترین کمی از روزنامه نگاری همبستگی رفت و توجهی نشد.

به عنوان لوید گروو exhaustively گزارش the Daily Beast, مدعوین همه نشان داد — و سپس مکیده. “[T]او مونتاژ anchorpeople بودند از غذا خوردن دست خود را,” گراو نوشت.

تبلیغات:

آنها حتی نمی تواند خود را به انجام چیزی که واضح ترین:

خیلی به ناامیدی مردمی در سی ان ان هیچ کس در جدول طولانی — که شامل NBC Lester هولت و چاک تاد ABC David Muir و جورج Stephanopoulos و CBS نورا o’donnell و مارگارت برنان — به زحمت بپرسید که چرا رئیس جمهور رفته بود از راه خود را به حذف کابل شبکه اجرا شده توسط تهمت سابق دوست جف Zucker.

به جای آنها “دست هایش را” در مغلوب ساختن پیشی جستن جوک و “تحت درمان قرار گرفتند به مقدار زیادی از ریاست جمهوری مباهات در مورد نظرسنجی اعداد و ‘through-the-بام” در بازار سهام و بسیاری از gloating در مورد ‘شکست’ از آیووا دموکراتیک قفقاز و به طور کلی بی نظمی در خارج از قدرت ،

تبلیغات:

گرو توصیف ترتیبات صندلی عجیب و غریب در جزئیات:

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را عاشقانه توصیف معاون رئیس جمهور مایک پنس شنبه به طور مستقیم در سراسر از یکدیگر است. رئیس جمهور شد و flanked توسط o’donnell و فاکس نیوز لنگر Martha MacCallum; پنس در ضمن جلب تاد و فاکس نیوز’ Bret Baier خود را به عنوان ناهار همکاران. همچنین با بهره گیری آشپزی — اما دور ماندن از ارائه Chardonnay شد PBS’ جودی Woodruff, C-SPAN را استیو Scully CBN دیوید برودی نیوز مکس را زمرد رابینسون که قبلا firebrand دانشمند در رئیس جمهور مورد علاقه خروجی رسانه های, یک, آمریکا, اخبار, شبکه, که — در میان بسیاری از ادعاهای عجیب و غریب — متهم تشکر. Ilhan Omar (D-MN) بودن “القاعده حمایت از سومالی گانگستر.”

حتی “نشت” از ناهار به عنوان مبنای سیاست بودند کمی اگر نه ارزش منفی است.

“من نمی تلخ” مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل شد. که مطلق مزخرف.

به عنوان روزنامه نگاری دانشگاه کلمبیا استاد لایحه Grueskin توییتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه بیهوده گویی:

تبلیغات:

و اگر که نیست به اندازه کافی تحقیر برای مطبوعات سپاه مجریان شدند و سپس با دست به کفل زده برای کسانی که “نشت” توسط اغلب نامرئی مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام که آنها را ارسال یک ایمیل که در آن او به نام آنها ریاکارانه غیر اخلاقی و غیر قابل توصیف — که در آینده از هر کسی اما او عادلانه خواهد بود.

https://twitter.com/ErikWemple/status/1225461887845982209

اعطای گمنامی به طور کلی چیزی است که روزنامه نگاران باید تنها پس از بررسی دقیق و در شرایط مناسب است. من نوشت: یک پرایمر در موضوع گمنامی به تازگی در آن من اشاره کرد که پویایی هستند و حتی بیشتر مملو زمانی که کاخ سفید غرق در هرج و مرج غلط و دروغ است.

تبلیغات:

وجود دارد هیچ بهانه ای برای اعطای آن به مغلوب ساختن پیشی جستن در بهترین شرایط و اینها به بدترین.

او رفتار رسانه ها به عنوان دشمن. او موفق به سیل منطقه با خیلی گه که مردم به طور فزاینده ای شک و تردید از آنچه در آن می خواند و می شنود.

و حالا او پس از گذشته به طور گسترده ای مورد اعتماد بازیکنان در رسانه ها در اکوسیستم: محلی اخبار سازمان.

در اقیانوس اطلس مقاله با عنوان “یک میلیارد دلار کمپین دروغ به تجدید انتخاب رئیس جمهور,” McKay Coppins می نویسد: در مورد براد Parscale دیجیتال مدیر مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و جدیدترین هدف:

تبلیغات:

Parscale نشان داده است که او قصد دارد برای باز کردن یک جبهه جدید در این جنگ: اخبار محلی. در سال گذشته گفت: این کمپین در نظر دارد برای آموزش “swarms از عناصر عملیاتی” برای تضعیف منفی پوشش از ایستگاه های تلویزیونی محلی و روزنامه ها. نظر سنجی به مدت طولانی در بر داشت که آمریکایی ها در سراسر طیف سیاسی اعتماد به اخبار محلی و بیش از رسانه ملی. اگر مبارزات انتخاباتی خود را در راه است که اعتماد خواهد بود فرسایش در ماه نوامبر. “ما در واقع می تواند ساخت و مبارزه با روزنامه های محلی” Parscale گفت: اهدا کنندگان با توجه به ضبط و ارائه شده توسط این پالم بیچ پست. “بنابراین ما نه فقط در مبارزه بر Fox News, CNN و MSNBC با همان 700,000 مردم به تماشای در هر روز است.”

در حال اجرا به موازات این تلاش برخی از محافظه کاران آزمایش شده است با یک طرح به بهره برداری اعتبار روزنامه نگاری محلی. در طول چند سال گذشته صدها نفر از وب سایت ها با بی ضرر-نام صدایی مانند آریزونا مانیتور و تیوی کالامازو بار را آغاز کرده اند ظاهر. در نگاه اول آنها شبیه به طور منظم نشریات کامل با جامعه اعلامیه و پوشش مدارس. اما نگاه دقیق تر و شما را پیدا کنید که اغلب وجود دارد هیچ mastheads چند اگر هر گونه برخي قاعدههاي كلي و هیچ آدرس دفاتر محلی. بسیاری از آنها ارگان های جمهوری خواه و لابی گروه دیگر متعلق به یک شرکت مرموز به نام محل آزمایشگاه که توسط یک محافظه کار فعال در ایلینوی. خوانندگان داده می شود و هیچ نشانه ای که این سایت برنامه های سیاسی — که دقیقا چیزی است که باعث می شود آنها با ارزش است.

این طنز تلخ این است که این Trumpian جنگ در برابر اخبار محلی ممکن است تقریبا غیر ضروری داده می شود چقدر غارت صنعت را تحمل کرده است در دست نیروهای اقتصادی و پرچین-صندوق خون آشام ها. ببینید به عنوان مثال:

اما حداقل وجود دارد مقدار زیادی از خوب مردم و سازمان ها در تلاش برای احیای محلی اخبار کسب و کار و ایجاد خود را منحصر به فرد و قابل اعتماد در رابطه با جوامع خود.

من نمی بینم هر یک شانس واقعی که ما بالای سیاسی و روزنامه نگاران را توسعه اخلاقی شکیبایی برای جلوگیری از مکیدن تا به ناروا زمانی که فرصت داده — حداقل نه بدون بسیار سالم پرتاب.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی