فشارها برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “رها کردن چکش” در چین

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن ایده هایی برای تنبیه چین بیش از دست زدن به آن از coronavirus شیوع برخی در داخل و خارج از کاخ سفید می خواهند او را برای پاسخ به زور.

“در نظر شخصی من ما باید قطره, گاییدن, چکش بر روی آنها. جلوگیری از چنین پذیری” یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی به من گفت صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به افشای داخلی مذاکرات.

تهمت متحدان از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo و مغان در حال هل دادن نسبت ناروا به تنبیه کردن چین است. لیندزی گراهام سناتور. به عنوان مثال گفته است که ما باید “را به چین پرداخت هم بزرگ است.”

واشنگتن پست در گزارش روز شنبه که مقامات ایالات متحده از چندین آژانس های برنامه ریزی برای جمع آوری آن روز به بحث در مورد گر چه هنر نوعی از اقدامات تلافی جویانه در برابر چین است.

“رئیس جمهور تهمت است fumed به مشاوران و دیگران در روزهای اخیر در مورد چین سرزنش کشور برای خودداری از اطلاعات در مورد ویروس” ارسال شده است.

دولت چین با تاخیر انتشار اطلاعات در مورد شیوع Covid-19 در شهر ووهان, هزینه های دنیا, دولت وقت با ارزش خود را آماده است. آن را بی رحمانه بهره برداری از این بیماری همه گیر برای پیشبرد سیاست خارجی خود را به اهداف. و در روز جمعه اسکای نیوز گزارش داد که دولت چین به دلیل خودداری از اجازه می دهد محققان با سازمان بهداشت جهانی برای شرکت در چین به سوالات به این ویروس را از مبدا.

این اقدامات — به عنوان به خوبی به عنوان تهمت به احتمال زیاد تمایل به منحرف کردن برخی از سرزنش از خود دولت را ضعیف پاسخ به کروناویروس بحران در آمریکا هستند چرا تهمت دولت است که به دنبال به طور رسمی ملامت چین در برخی از راه.

در اینجا آنچه در آن کار می کند.

ایده های گزارش مورد نظر شامل سلب چین از آن “حق حاکمیت” وضعیت تحت قانون ایالات متحده — که اجازه می دهد دولت آمریکا و یا خصوصی شهروندان به شکایت این کشور و لغو برخی یا همه از علاقه به پرداخت بیش از $1 تریلیون دلار بدهی ایالات متحده مدیون به چین (ارشد کاخ سفید رسمی من به صحبت کرد گفت: آنها به نفع گزینه دوم).

“مجازات چین است که قطعا که در آن رئیس جمهور است که در حال حاضر” یک مشاور ارشد گفت: واشنگتن پست روز پنج شنبه.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن در حداقل صدا به مراتب بیشتر محتاط در مورد استفاده از این اقدامات است. “شما شروع به بازی آن بازی و آن را دشوار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه زمانی که خواسته در مورد این ایده از لغو پرداخت سود به چین افزود که انجام این کار می تواند تضعیف “حرمت [ما] دلار.”

این پژواک نظرات ساخته شده است به همان روز با مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow که به نام گزارش دولت بود و با توجه به لغو پرداخت بدهی های “کاملا و صراحتا خلاف واقع” و اضافه کرد که “ایمان کامل و اعتبار از ما بدهی های مقدس است.”

این است که چرا ارشد کاخ سفید رسمی با من صحبت کرد و به گفته آنها “بسیار تردید ارشد مشاوران اجازه خواهد داد که” بدهی پرداخت ایده برای رفتن به جلو تصدیق کرد که کنگره به احتمال زیاد سعی کنید برای جلوگیری از این حرکت به هر حال.

اما برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و متحدان هنوز هم هل دادن رئیس جمهور به مقابله به مثل در برابر چین در برخی از راه.

در همان روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی تهمت پیشنهاد ایده دیگر: تحمیل میلیاردها دلار اضافی تعرفه ها در چین است.

برای تنبیه چین با ما “می توانید آن را با تعرفه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه.

هنوز وجود دارد (حداقل) یکی از بزرگ خودنمایی مشکل با این ایده: هر چند تهمت به مدت طولانی بر این باور است که چین می پردازد این تعرفه و پول به خزانه داری ایالات متحده است که در همه چگونه تعرفه ها در واقع کار می کنند.

تعرفه ها افزایش قیمت خرید کالاهای چینی به آمریکا مصرف کنندگان است. ایده این است که با ساخت محصولات چینی گران تر مصرف کنندگان آمریکایی را متوقف خواهد کرد و آنها را خرید از چین و خرید آنها را ارزان تر از جای دیگری به جای آن. در حالی که این امر در نهایت به ضرر تولید کنندگان چینی در دراز مدت, در کوتاه مدت آن را مصرف کنندگان آمریکایی که گیر پرداخت این تعرفه ها نه چین.

با ما مدعیان بیکاری رسیده متناوب 30 میلیون و کشور رو به رکود اقتصادی نهان پس از رکود بزرگ ساختن چیزهای گران تر برای مصرف کنندگان آمریکایی خواهد بود کمتر از یک مجازات در چین و بیشتر خود را.

در بالا از آن ما در حال حاضر قرار می گیرد تعرفه ها در تقریبا هر عمده محصول چینی پس از آن حتی روشن است که نهایی تاثیر بر تولید کنندگان چینی خواهد بود که همه معنی دار است.

هنوز هم به نظر می رسد نوعی از اقدامات تلافی جویانه در حال آمدن است. خواسته جمعه در مورد دولت چین ملاحظات مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت که او نمی خواهد پیش از رئیس جمهور در هر اطلاعیه اما او تصریح کرد مغلوب ساختن پیشی جستن “نارضایتی با چین” و اضافه کرد “این هیچ راز است که چین و سنن این وضعیت است.”

نوعی از بزرگتر برنامه ریزی در حال حاضر آغاز شده است.

منابع متعدد در وزارت امور خارجه به من گفت که Pompeo تقریبا هر اتاق انجام برخی از مرتب کردن بر اساس از کار مربوط به چین است. چه در آسیا و خاورمیانه و آمریکای لاتین و یا در جای دیگر Pompeo است و کارکنان به دنبال راه هایی برای مقابله با چین را با هدف, مانند داشتن متحدین آمریکا پایان کسب و کار خاص قرارداد با پکن است.

برخی در وزارت امور خارجه بر این باورند هیچ استراتژی واقعی به بالا-پایین بخشنامه. کل ایده این است که “کوته” گفت: یک کارمند با پیدا کردن راه هایی برای فشار بر چین صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات است. “چین رویکرد همه جا.”

یکی دیگر وزارت امور خارجه کارمند تحت فشار قرار دادند در برابر این تصور که این بخش در جستجوی یک مطلب-قوی-از-نرمال موضع در برابر چین است. “این است که ما سیاست استاندارد برای مقابله با نفوذ چینی” آنها به من گفتند.

چه روشن است که دولت فکر راه تا حول و حوش برابر چین است. هنگامی که و چه تهمت تصمیم به انجام چیزی است که همه در انتظار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>