غرور همیشه باید دنبال راه آن را در این سال


A crowd of protesters on a street carry signs and display a banner reading "Queer Liberation March."

فعالان شرکت در عجیب و غریب آزادی مارس در 30 ژوئن 2019 در شهر نیویورک است.

Kena Betancur/گتی ایماژ

این پست بخشی از بیرونتخته سنگ را پوشش LGBTQ زندگی فکر و فرهنگ است. اینجا بیشتر بخوانید.

من به یاد داشته باشید بعد متوجه شدم که وجود خواهد داشت هیچ غرور و افتخار این سال است. این آغاز از ماه آوریل (چند هفته به قرنطینه جایی که من زندگی می کنند و چشم انداز از مقامات بهداشت عمومی بود bleaker ساعت. من سعی کردم به تصور پیوستن به یک شانه به شانه مارس و یا وارد کردن یک بسته بندی شده کلوپ شبانه در دو ماه زمان و من به سرعت متوجه شدم که من در مورد به عنوان به احتمال زیاد برای پیدا کردن خودم در یک پراید حزب در ماه ژوئن بود که من برای خودم در یک وان آب داغ با روبرتا Colindrez.

فکر بود برش اما نه به خاطر من به خصوص متصل به رسمی مظاهر محلی غرور جشن—رژه نمایشگاه های کسب و کار پیچیده شده در پرچم رنگین کمان. نه من سوگواری غرور چرا که آن همواره بهانه ای برای بدون مو, کیرخوری, بیرون یکهودر جشن و در اعتراض با یک انرژی و یک take-the-خیابان تمرد که بیشتر پراکنده در طول ماه های دیگر سال است. دوستان که به طور معمول نمی ماند تا ساعت اندکی نوشیدنی اسپرسو با شام; دوستان که معمولا لباس برای مخلوط کردن, و یا تجاوز هنجارهای جنسیتی برای یک تغییر است. این لسبیین, راهپیمایی, رقص احزاب سیاسی و تظاهرات سالانه یادآوری است که LGBTQ تاریخ است که ریشه در اعمال در جهان در حال تغییر, هنر و فعالیت و اقدامات متقابل مراقبت. در این سال به نظر می رسید COVID به سرقت برده بود از ما این شانس برای مانند یک نما نشان می دهد قدرت و عشق به خود است.

اما در حالی که مقام رسمی در شخص غرور حوادث در سراسر کشور بود و همچنان لغو مردمی گروه های غرور افزایش یافته است برای پاسخگویی به این لحظه. در سال های گذشته سازمان های مانند اصلاح غرور ائتلاف در نیویورک و بدون عدالت هیچ غرور در سی را به صحنه تظاهرات علیه, و یا به عنوان یک جایگزین برای این پف کرده رژه می روند که باید از تبدیل جشن جامعه به hourslong تبلیغات برای شرکت ها و نهادهای دولتی. با مسدود کردن پلیس و سلاح های تولید کننده نیروها در رژه غرور و برگزاری برابری طلب در راهپیمایی با هیچ شناور و یا موانع این گروه سعی کرده اند به reimagine غرور و افتخار فعالیت در روح به مناسبت غرور ماه در واقع بزرگداشت این سال 1969 قیام علیه خشونت پلیس در نیویورک Stonewall مسافرخانه. در این سال با آنتاگونیست های آنها را به نام خاموش یا رفته مجازی “آلترنا-می بالد” تنها بازی در شهر.

این اصلاح غرور ائتلاف تعیین شد برگزاری دومین سالانه عجیب و غریب آزادی مارس, یک جایگزین برای این شهر عظیم Pride parade در پایان ماه ژوئن اما لغو آن زمانی که شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد در شروع رمان coronavirus همه گیر است که تمام وقایع عمومی را منع می شود از طریق این ماه است. سازمان شروع به برنامه ریزی یک رویداد مجازی با livestreamed محتوا و ضبط مصاحبه با عجیب و غریب بزرگان. سپس در اواخر ماه مه جورج فلوید کشته شد توسط پلیس در مینیاپولیس و تظاهرات شروع شد.

“Keg پودر بود که در آن لحظه که در سراسر کشور و جهان اتحادش را تغییر وضعیت بر روی زمین در اینجا” اصلاح غرور برگزار جی W. Walker گفت. “این فقط احساس مهم برای دگرباشان جنسی در جوامع نیویورک متحد در سراسر جنبش برای سیاه و سفید زندگی می کند. این احساس می کند مانند یک حوضه لحظه لحظه ای که سیاه امریکا است که منتظر است.” چند هفته بعد, عجیب و غریب آزادی مارس بود پشت در برای روز یکشنبه را با تمرکز جدید بر تجلیل سیاه و سفید زندگی می کند و خواستار پایان دادن به خشونت پلیس.

وقتی تظاهرات شروع مردمی گروه آماده بودند به نشان می دهد تا.

به مارس امن تر برای HIV مثبت شرکت کنندگان و دیگران با شرایط بهداشتی مزمن که ممکن است آنها را بیشتر مستعد ابتلا به موارد شدید COVID-19 اصلاح غرور است انجام آنچه در آن می تواند به کاهش خطرات ذاتی از جمع آوری در گروه های بزرگ در طول یک بیماری همه گیر. این سازمان به شدت اصرار از رسیدن به پوشیدن ماسک—”ما در حال انجام همه چیز کوتاه از آشکار تقاضا داریم که فاشیست,” واکر گفت:—و مارشال مستقر در طول مسیر خواهد دست از ماسک یادآوری مردم به فاصله اجتماعی و نشان دادن ماسک مناسب قرار دادن. آنها همچنین در جریان یک غذای زنده از ماه مارس به شرکت کنندگان که نمی تواند خطر در فرد حضور و تشویق این افراد برای ارسال ویدئوها از خود “جشن سیاه و سفید زندگی می کند و خواستار نژادی عدالت” در صفحه اصلی.

واکر معتقد است این تصادفی نیست که در تقریبا در هر شهر که در آن جایگزین پراید گروه فنر در پاسخ به موجود غرور رژه مشکل اصلی ذکر شده توسط سازمان سنگین حضور پلیس—اغلب به عنوان آفرین و همچنین نمایان امنیت عمومی مجریان—در جریان اصلی غرور حوادث. این عجیب و غریب سازمان عملیات غرور ماه تظاهرات علیه خشونت پلیس نیست اتخاذ طعم ماه در مترقی اعتراض. آنها نمی باید به عرق بیش از پیش نویس از یک clunky بیانیه ای در حمایت از معترضان. آنها نمی باید برای متقاعد کردن هیئت مدیره است که پلیس در قتل یک LGBTQ موضوع است. وقتی تظاهرات شروع شد و آنها آماده بودند به نشان می دهد تا.

غرور میخوام نگاه متفاوت در این سال و ما نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم

برایان لودر کریستینا Cauterucci و Rumaan علم پیوست توسط باب کشیدن ملکه و مارک جوزف استرن به بحث در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات HBO است ما در اینجا پنجمین سالگرد ازدواج برابری و دیوان عالی کشور را با اهمیت عنوان VII اشتغال تبعیض تصمیم گیری در بیرون تخته سنگ را LGBTQ پادکست.

در سی بدون هیچ عدالت بدون, غرور و افتخار, نشان دادن به معنای سازماندهی یک راهپیمایی به شهردار موریل Bowser خود را در ژوئن 13, که در آن تظاهرکنندگان vogued و به نام در Bowser پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس شهری. از زمان شکل گیری آن در سال 2017, بدون عدالت هیچ غرور گسترش فراتر از غرور-اقدامات مربوط به سیاسی حمایت و خدمات مستقیم: این گروه بوده است که نیروی اصلی در پشت یک کمپین برای جرم زدایی از جنس کار و در حال حاضر فراهم می کند مسکن برای آوارگان ترانس کارگران جنسی از رنگ. بر خلاف سرمایه غرور شهرستان رسمی غرور سازمان بدون عدالت هیچ غرور هیچ سازمانی حمایت مالی و یا سیاسی اتصالات برای حفاظت بنابراین می توان آن را به عنوان سیاسی به عنوان آن را در خدمت جامعه به آن نیاز دارد باشد. لازم نیست به دنبال آن رسانه های اجتماعی پست های در مورد ارزش سیاه و سفید زندگی می کند با تبلیغات ستایش Comcast. پیش از آن در ماه ژوئن سرمایه غرور و افتخار میزبانی شرکت در یک وبینار در مورد defunding پلیس (این رویداد در صورتحساب یا لیست به عنوان یک راه برای “یادگیری بیشتر در مورد این تماس به عمل و نحوه پشتیبانی بهتر جوامع سیاه در این تلاش”) و ارسال لینک به دیگر گروه های داعش و vigils. بدون عدالت هیچ غرور دارای لابی سی شورا برای محافظت از لباس زنان و مواجه شهردار که در آن او زندگی می کند.

تاپیک گفتن تضاد بین این دو پاسخ به یک جنبش جهانی برای عدالت نژادی و نیازهای فوری, سیاه, LGBTQ مردم است. سنتی غرور سازمان اقدام شده است مانند شرکت های: آهسته و با احتیاط دست کردن اعتماد در خیرخواهی خصوصی صنعت صحبت کردن در زنگ غم و اندوه و امید به جای خشم با “مترقی” سیاست هنوز هم به خوبی در چارچوب جریان اصلی. جایگزین پراید گروه پاسخ داده اند در زبان بومی عجیب و غریب فعالیت مسئول بسیاری از حقوق و حمایت های ما لذت ببرید امروز: تحریک آمیز, خشمگین, هرج و مرج, اما هدف جونگ با احترام سیاست تمرکز بر نیازهای بیشتر به حاشیه رانده شده.

در این سال در غیاب سنتی غرور فعالیت های جامعه مردم باید فرصتی برای reimagine چگونه تاریخ خود را باید جشن گرفت. بیشتر آنچه که در روح شورش استون وال: ایستاده در پیاده رو پشت جمعیت-کنترل سد کف زدن برای رژه مسلح لباس شخصی پلیس و شرکت های بزرگ گروه پیوسته در رنگین کمان تی شرت? و یا در راهپیمایی همبستگی در کنار همه روش های عجیب و غریب و اطلاعرسانی بدون نیاز به خرید یک بلیط برای یک محل در جشن? چه مناسب تر جشن LGBTQ ابتکار و خلاقیت و انعطاف پذیری: رژه شناور آراسته با یک مدل از یک مبارزه با هواپیماهای بدون سرنشین? یا voguing در آستان یک شهردار که حاضر به در نظر گرفتن ترکیبات او’ تماس برای منحرف کردن بودجه شهرستان به دور از یک پلیس که جان غیر مسلح سیاه و سفید ، چه بیشتر چشم انداز امیدوار کننده برای آینده ترانس و عجیب و غریب زندگی می کند: یکی این که مدیون به شرکت های بزرگ حمایت مالی و پشتیبانی از دولت و مقامات ؟ یا یکی که فشار آن دسته از نهادهای قدرتمند برای انجام بهتر و بدون نیاز به موافقت خود را ؟

غرور و افتخار بوده است و همیشه باید در یک زمان برای هر دو حزب و اعتراض. به عنوان LGBTQ مردم ما در حال حاضر در اکسل ترکیب آنها. در این سال یک لحظه از بحران داده های مردمی گروه های فرصت را به استخدام خود نقاط قوت—چابکی وضوح هدف بی تفاوتی به شهر اجازه—در خدمت جامعه بشدت نیاز به یک خروجی برای همبستگی و خشم. در این روند آنها نشان داده ایم به عنوان مثال آنچه ترانس و عجیب و غریب مردم ممکن است انتظار می رود از یک غرور طلاق از سلسله مراتب شهرستان تصمیم گیری و قدرت پرستی است که آمده اند به تعریف سنتی جشن.

“این نوع از لحظه مناسب” برای جایگزین می بالد واکر گفت. “لجستیکی, مارس ما بسیار ساده است. آن را بدانند شناور. ما لازم نیست که ” من از شما مردم خط و منتظر نوبت خود را.’ ما فقط مردم در راهپیمایی با آگهی ها و نشانه ها. همه ما مارس با هم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>