پس از گذراندن نزدیک به شش ماه بر روی زمین در نیوهمپشایر ، tootling در اطراف از یک مبارزه انتخاباتی خود را به دیگری از طریق مناظر برفی که پس از رابرت فراست من می آمد دور تنها با یک پیش بینی: This ain’t over کودکان و نوجوانان. پیشرو برای نامزدی حزب دموکرات — بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت دیابت الیزابت وارن ماساچوست, سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg و جهنم بیایید پرتاب در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن — ادامه برای نشان دادن پشتیبانی قوی و به احتمال زیاد به تقسیم اولیه رای جمعه فقط به عنوان آنها آیووا قفقاز در اوایل این ماه.

و این است که چگونه باید آن را. اجازه دادن به یک زن و شوهر از lily-white روستایی متحده تعیین این که چه کسی نامزد یک حزب است که به طور فزاینده ای شهری و نژادی متنوع یک ایده بد است و باید ثابت شود. در ضمن در اینجا به این امید که یک بار اولیه فصل باز می شود تا به کشورهای دیگر بیشتر نماینده ائتلاف دموکراتیک این اتفاق در پایان به سرعت به عنوان طولانی اولیه مبارزات می تواند بد برای روحیه.

تبلیغات:

به عنوان وعده داده شده که در نیوهمپشایر به معنای گرفتن به گوش دادن به تمام نامزدها بحث از جمله کسانی هستند بیشتر سرگرم کننده sideshows مانند تام Steyer یا اندرو یانگ. هر چند از آن بود راستش خیلی کار سخت برای پیدا کردن بایدن که به سختی نشان داد در مقایسه با دیگر سیاستمداران hustling وجود دارد. پس از نزدیک به یک هفته بر روی زمین در گرانیت, دولت, در اینجا چیزی است که من تو را دیدم که برخی از واردات جلو می رویم:

ساندرز یک پایگاه قوی و آن را در خدمت او به خوبی در یک تقسیم میشه. ساندرز ساخته شده است تا یک پایگاه ملتهب حامیان در سال 2016 و در نتیجه بسته بندی تظاهرات و با صدای بلند تشویق در cattle call حوادث مانند مک اینتایر-شاهین شام در مرکز شهر منچستر. او را منجر به بسته در نیوهمپشایر سنجی در 27 درصد خواهد شد و به احتمال زیاد در آن ساخت و سرب در سه شنبه. هواداران خود وفادار هستند و در حال کار سخت برای او و نگه داشتن آنها در اهدای پول است.

اما دلایل خوبی وجود دارد که به باور او در تلاش برای ساخت که در آن پایه. آن را سخت به بگویید در نیوهمپشایر که در آن ساندرز شده است یک نهاد شناخته شده برای دهه آینده از سمت راست درب بعدی در ورمونت — که ممکن است توضیح دهد “eh برنی” پاسخ شما از مردم که به او رای دهندگان پایه. اما او تا به حال طولانی مدت چهار سال به صورت, و آن را سخت تر به احساس می کنید که انقلاب شروع هر دقیقه در حال حاضر. هنوز هم در یک تقسیم زمین, او ممکن است قادر به جلو و یک پیروزی از هیچ کس دیگری به نظر می رسد تحکیم بقیه رای دهندگان.

تبلیغات:

وجود دارد بدون نیاز به وحشت مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در صورتی که اتفاق می افتد, با این حال. ساندرز است که یک سخنران عالی. مردم پاسخ مثبت به او حتی اگر آنها طرفداران بزرگ. او خنده دار و تیز و به ندرت نتواند ضرب و شتم. بنابراین من فکر می کنم او می تواند قوی در انتخابات نامزد به خصوص اگر برخی از خود تهاجمی تر حامیان می توانند یاد بگیرند به تن کردن آن است.

اگر وارن بود و این امر می تواند بیش از در حال حاضر. وارن یک ستاره راک است. جمعیت او را دوست دارم و او تمایل به بزرگتر به سلامتی از هر کسی حتی Sanders. او همیشه او را می کشد و تحلیل را به سطح بعدی اما موفق به توضیح موضوعات پیچیده بدون dissembling. ایده هایی که صدا رادیکال در برنی دهان (احتمالا توسط طراحی, عادلانه بود) صدا مانند حس مشترک که از وارن. او احتمالا تنها محبوب ترین نامزد در این زمینه با مردم صحبت کردن در مورد او مثبت, حتی اگر آنها حمایت از شخص دیگری.

روشن است اما پس از چند ماه از کابل خبر بذر این ایده که مردم بیش از حد جنسیتی برای انتخاب یک زن که رای دهندگان نیست حمایت خود را. این یک عجیب و غریب پویا در نیوهمپشایر که در آن وارن جلب جمعیت بزرگ اغلب بخشی از علت به سیاسی گردشگران از کشورهای دیگر که برای دیدن داغترین عمل در شهر نیست چرا که او در واقع محوری محلی رای دهندگان در اینجا. بنابراین به دلیل تبعیض محبوب ترین سیاستمدار در این زمینه احتمالا شبهه واقعی اولیه است.

تبلیغات:

شهردار پیت دست انداز واقعی است. بسیار آنلاین سیاسی پیشرفته در حال رفتن به آن را دوست دارم اما به من نوشت: روز دوشنبه تعداد زیادی از رای دهندگان در نگاه Buttigieg و دیدن بیل کلینتون در سال 1992 و یا باراک اوباما در سال 2008. و آنها فکر می کنند که آنچه در آن طول می کشد به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. او را تبدیل قوی جمعیت حامیان واقعی نه فقط کنجکاوی-جویندگان.

که گفت:, New Hampshire واقعا نماینده دموکرات رای دهندگان در کل حتی اگر او می کند به خوبی در اینجا وجود دارد نه شانس مبارزات انتخاباتی خود را از هم جدا می افتد ،

تبلیغات:

بایدن نیست و انجام این کار بزرگ است. در حالی که بسیاری از نامزدها در نیوهمپشایر hustling به عنوان به زودی به عنوان آیووا قفقاز بودند بیش بایدن به خانه رفت و برای چند روز. او استراحت زمانی که او در واقع نشان داد اما این تجمع رفتم به در کنکورد احساس بیشتر شبیه جلسه از سرطان, گروه حمایت از تظاهرات سیاسی. این رویداد تنها من با حضور در این دیدار که در آن پیدا کردن پارکینگ نسیم بود. بایدن انجام شد خود را avuncular قانون تعارف و اذیت کردن مردم در مخاطب اما انرژی خود را احساس تند و تیز و نه شاد.

بعد از آن روز, با توجه به, واشنگتن پست او را به نام یک زن جوان “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز.” این بازی به عنوان یک شوخی نیست, اما او به نظر می رسد واقعا ناراحت است. او هنوز هم ممکن است قادر به ساحل از طریق به رسمیت شناختن نام در آینده مقدماتی اما هر کسی که می بیند او را در عمل است به احتمال زیاد به باور او نان تست.

Ctq فقط کلیک کردن بر روی. مینه سوتا سناتور دهکدهای رسید کمی در نیوهمپشایر سنجی که حس می کند از آنجا که در فرد او می آید در سراسر به عنوان soothingly صالح. (او همچنین اسیدی حس شوخ طبعی زمانی که او می شود به دور از کنسرو جوک که من قدردانی.) اما آن را نیز آسان به این ببینید که چرا Klobuchar نیست و کلیک کردن با مردم در یک مقیاس بزرگتر. او بسیار باهوش اما او به پایان می رسد تا پر پیچ و هنگامی که او به علف های هرز در چه سیاست و سیاست کار در راه است که سخت به دنبال حتی اگر شما می دانید آنچه که او صحبت کردن در مورد. این کنتراست با وارن که باعث می شود حتی سخت ترین موضوعات آسان به درک. (وارن صرف بیشتر از زندگی خود را به عنوان یک مربی بنابراین این را حس می کند.)

تبلیغات:

Klobuchar نیز نا امید به وضوح اذیت با سیاستمداران او را می بیند به عنوان وعده آنها نمی تواند نگه دارید. متاسفانه برای مردم تمایل به رای دادن امید خود را و قلب به جای ناکامی های خود را به ویژه در میان دموکرات ها.

تیم مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار با انگیزه است نه با خود پرتقال استاد اما با سوزش نفرت از دموکرات ها. در مک اینتایر-شاهین شام یک گروه طرفدار تهمت مردمی نشان داد تا اعتراض. آنها نبودند سنتی معترضان که اغلب مجموعه ای از خواسته های آنها در حال تلاش برای برجسته کردن آن است. آنچه به نظر می رسید معترض بود و وجود مردم در این رویداد یعنی عادی دموکراتیک رای دهندگان که می خواستم برای دیدن نامزدهای خود را صحبت می کنند.

آنها ایستاده بود در نزدیکی در ورودی به پهلو افرادی که نشان داد و طعنه زدن آنها را به چهره خود را با چرخش شعارهایی مانند “چهار سال دیگر!” هیچ یک از آن مثبت بود در کوچکترین. آن را لجام گسیخته و نفرت ساخته شده است تا پس از سال ها از جناح راست تبلیغات اهریمنی لیبرال.

تبلیغات:

رک و پوست کنده آن وحشتناک بود. نفرت مانند آن است که یک چیز وحشتناک است اما آن را به یک راه از تمرکز و سازماندهی مردم است. اگر تهمت حامیان مایل به شجاع یخ و برف به نشان می دهد تا در یک نسبتا مبهم دموکراتیک رویداد فقط برای گفتن غریبه آنها نفرت آنها قطعا باید این انرژی را به سازماندهی و رای دادن.

که باید یک یادآوری جدی است که هر کس برنده نامزدی در هفته پیش رو, آنچه مهم است مطمئن شوید که نوع eliminationist نفرت شکست در انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی