Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه تلاش می کند تا ترول دموکراتیک تشکر. Ilhan عمر سهوا سفر مغلوب ساختن پیشی جستن: گزارش

Rep. گرگ Steube یک راست جمهوریخواه فلوریدا و یکی از حامیان سرسخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح فکر Rep. Ilhan عمر از مینه سوتا در اوایل این ماه زمانی که او معرفی یک لایحه طراحی شده برای تنظیم هزینه های کمپین. اما روزنامه نگار Lachlan Markay در the Daily Beast, گزارش های وجود دارد که می تواند یک نتیجه ناخواسته این لایحه: آن می تواند “سهوا ممنوعیت رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین از صرف پول در مغلوب ساختن پیشی جستن متعلق به کسب و کار است.”

زمانی که Steube معرفی مانع پولی تخصیص به بستگان عمل Markay توضیح می دهد که این یک “نه-در-تمام-ظریف در Omar که سازی نزدیک به $600,000 پس از سال 2018 به یک شرکت متعلق به مشاور سیاسی تیموتی Mynett — که همسر سابق گفت: در طلاق براده در اوایل سال 2019 که او بستری برای حمل در یک امر با عمر.” Mynett و مترقی مینه سوتا کنگره ازدواج کرده بودند در ماه مارس, اما ماه قبل از آن حقوقی ملی و سیاست مرکز (جناح راست غیر انتفاعی) شکایت با کمیسیون انتخابات فدرال و ادعا شده که پرداخت به Mynett شرکت بودند تخطی از ممنوعیت در برابر استفاده شخصی از بودجه مبارزه انتخاباتی.

تبلیغات:

Steube این لایحه به صورت مختصر به عنوان OMAR قانون منع مبارزات انتخاباتی پرداخت “به یک فروشنده است که تحت مالکیت یا کنترل شده توسط یک عضو خانواده از نامزد” — و نمونه های خاص عبارتند از: “پدر, مادر, پسر, دختر, برادر, خواهر, شوهر, همسرم, پدر یا مادر در قانون است.” و یک شرکت تحت OMAR عمل کنترل توسط اعضای خانواده از یک نامزد در صورتی که عضو خانواده “یکی از اعضای هیئت مدیره یا مشابه بدن حاکم از فروشنده.”

Markay می گوید از عمر قانون “تقریبا مسلم است که Rep. گرگ Steube (R-FL) قصد منع رئیس جمهور از فرمان کمپین بودجه را به خود هتل ها و باشگاه های گلف است.”

با توجه به Markay, Steube سخنگوی کارسون Steelman “بارها و بارها در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن هزینه های کمپین در کسب و کار متعلق به رئیس جمهور” در ایمیل به هیولایی.

تبلیغات:

“با اینحال Steube لایحه اجرا می شود به دنیای واقعی مشکلات وقتی که می آید به رئیس جمهور واقعی کسب و کار و سیاسی و گیرایی” Markay توضیح می دهد. “پس از گرفتن اتاق در سال 2017 تهمت علنا اصرار او بر همه عملیات به او دو پسر بزرگسال: Eric تهمت و Donald Trump Jr., که باقی می ماند دو نفر از مدیران در (خود) شرکت خصوصی برگزار شد. این بدان معناست که این سازمان نسبت ناروا است تحت شرایط Steube لایحه, ‘کنترل’ توسط بستگان نامزد — و از این رو است که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خواهد بود ممنوع از صرف پول در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص.”

Markay اشاره می کند که یک لایحه مشابه معرفی شده توسط حزب دموکرات: Rep., رائول روئیز از کالیفرنیا. اما یک تفاوت کلیدی بین آنچه Steube پیشنهاد و چه رویز است پیشنهاد.

“Steube تصمیم به محدود کردن طیف وسیعی از اعضای خانواده خود را تحت پوشش قانون” Markay مشاهده. “رویز نسخه از این لایحه گسترش آن گسترش ممنوعیت به فروشندگان متعلق به و یا اجرا شده توسط نامزد خودش.”

تبلیغات:

او توضیح می دهد:

به همین دلیل در ایمیل ها با The Daily Beast, Steelman بارها و بارها در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن هزینه های کمپین در کسب و کار متعلق به رئیس جمهور است که در سازی میلیون ها نفر در کمپین بودجه را به خود خواص پس از 2015. Steelman نیز حاضر به اذعان به اینکه آیا این لایحه در واقع ممنوع است که هزینه های.

با اینحال Steube لایحه اجرا می شود به مسائل و مشکلات دنیای واقعی وقتی که می آید به رئیس جمهور واقعی کسب و کار و سیاسی و گیرایی. پس از گرفتن اتاق در سال 2017 تهمت علنا اصرار او بر همه عملیات به او دو پسر بزرگسال, اریک تهمت و Donald Trump Jr., که باقی می ماند دو نفر از مدیران در شرکت خصوصی برگزار شد. این بدان معناست که این سازمان نسبت ناروا است تحت شرایط Steube را لایحه “کنترل” توسط خانواده اعضای از نامزد و به همین دلیل است که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خواهد بود ممنوع از صرف پول در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>