مترقی قانونگذاران تماس برای تعلیق کمک های نظامی به اسرائیل اگر غرب بانک الحاق پیش می رود

صلح و عدالت طرفداران در حال ستایش نامه ای از یک دوجین از آمریکا خواسته است که بیشتر کمک های نظامی به اسرائیل بود مشروط بر دولت نه الحاق بزرگتر عصری کرانه و تماس در کنگره برای اطمینان از حقوق بشر مردم فلسطین احترام گذاشته شود.

“ما نسل از یهودیان آمریکایی به وضوح تشویق مترقی رهبری از اعضای کنگره در این نامه که در حال مدل سازی آنچه در آن به معنی مبارزه با دندان و ناخن در برابر الحاق و برای عزت و امنیت از هر دو فلسطینی ها و اسرائیلی ها” امیلی Mayer مدیر سیاسی برای IfNotNow در بیانیه ای گفت:.

تبلیغات:

نامه رهبری توسط مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal D-بشویید. بتسی McCollum D-بشویید. و اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. و خطاب به وزیر امور خارجه مایک Pompeo — اعلام کرد که اگر اسرائیل به جلو می رود با آن بحث الحاق طرح نمایندگان مجلس در نامه ای “کار خواهد کرد برای اطمینان از عدم شناخت از ضمیمه سرزمین و همچنین به دنبال قانون است که شرایط 3.8 میلیارد دلار در بودجه نظامی ایالات متحده به اسرائیل اطمینان حاصل شود که مالیات دهندگان ایالات متحده هستند نه حمایت از الحاق در هر راه است.”

“این مهم است که ایالات متحده را روشن ایستاده و به طور کامل محکوم کردن هر گونه حرکت توسط اسرائیل را خطرناک و غیر قانونی ضمیمه اشغال فلسطین,” Jayapal در بیانیه ای گفت.

خانه دیگر امضا کنندگان به نامه شامل مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan Omar, D -, Minn. Ayanna Pressley, D-Mass., رائول Grijalva D-Ariz., آندره کارسون D-Ind., Nydia ولاسکز D-n. y. بابی راش D-Ill., Jesús “چوی” گارسیا, D-Ill., دنی دیویس D-Ill., و رشیدا Tlaib D-Mich.

تبلیغات:

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., نیز امضا کرد این نامه گفت: در بیانیه ای که “مالیات دهندگان آمریکایی نباید حمایت از سیاست هایی که تضعیف ارزش های ما و منافع اسرائیل در فلسطین و یا در هر نقطه.”

“در زمانی که آمریکایی ها در حال سرازیر شدن به خیابان ها خواستار عدالت و برابری در برابر قانون ما در کنگره باید مسئولیت را به مخالفت با سیستمیک بی عدالتی در خارج از کشور گفت: عمر. “الحاق یک طرفه نقض قوانین بین المللی نقض حقوق بشر فلسطینی و به طور مستقیم به مقابله با ارزش های آمریکایی دموکراسی و تعیین سرنوشت.”

Tlaib متهم است که اسرائیل با استفاده از ایالات متحده کمک های مالی بیشتر به هدف خود از یک قومی supremacist دولت است.

تبلیغات:

“دولت نتانیاهو دریافت 3.8 میلیارد دلار در ایالات متحده مالیات دهندگان بودجه نظامی جزوه هر سال و با حمایت از استیضاح رئیس جمهور آنها به دنبال استفاده از آن پول برای رسمی یک سیستم آپارتاید” گفت: Tlaib. “اجرای سیستم که به معنی ما دلار های مالیاتی — به جای استفاده می شود برای تامین مالی مراقبت های بهداشتی و یا جایگزین سرب لوله های آب می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تداوم و entrench نقض حقوق بشر در فلسطین از جمله محدودیت در آزادی حرکت بیشتر گسترش زمین های غیر قانونی و سرقت خانه تخریب و قطع دسترسی به منابع مهم مانند آب پاک.”

نامه ای است که جای تعجب نیست مخالف توسط گروه لابی AIPAC که توییتی که این پیشنهاد “به صراحت تهدید روابط آمریکا و اسرائیل در راه است که خواهد صدمه به منافع آمریکا در خطر امنیت اسراییل و ایجاد یک راه حل دو کشور کمتر احتمال دارد.”

تبلیغات:

اما 20 گروه از جمله IfNotNow, CODEPINK, Jewish Voice for Peace, اقدام, دفاع برای کودکان بین المللی-فلسطین و مرکز حقوق اساسی حمایت خود را از این نامه است.

“به عنوان شهروندان در سراسر این کشور در اعتراض سیستمیک ضد سیاه نژادپرستی و تقاضا اساسی reprioritization از سرمایه گذاری عمومی — defunding پلیس و سرمایه گذاری در امنیت جامعه و سلامت — ما باید با هم کار برای اطمینان از آمریکا مالیات دهندگان بودجه نیست تداوم نقض فاحش حقوق بشر در خارج از کشور” گفت: نادیا بن یوسف مدنی مدیر مرکز حقوق اساسی, در بیانیه ای.

“ما از اقدامات اعضای کنگره که چین و ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی خود را با ارزش های حقوق بشر و برابری و حق تعیین سرنوشت کار به نگه قدرتمند بازیگران پاسخگو و در نظر گرفتن گام های لازم نسبت به عدالت تاریخی برای فلسطینی ها” بن-Youssef اضافه شده است.

تبلیغات:

ربکا Hornstein یک خاخامی دانشجویی بود که در یکی از سازمان دهندگان پشت یک نامه از فارغ التحصیلان مختلف یهودی موسسات حمایت از قانونگذاران گفت که با بیش از 400 امضا فارغ التحصیلان نامه “نشان می دهد که رهبری آینده جامعه ما آماده است تا به حمایت واقعی عمل خواهد کرد که جوابگوی دولت اسرائیل.”

“زمان برای خالی لفاظی است” گفت: Hornstein “زمان برای عمل در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>