ترقی خواهان یک فرصت خوب برای حرکت یک “پذیرای” جو بایدن به چپ برنی ساندرز می گوید

سناتور. برنی ساندرز گفت: نیویورکر شنبه که او معتقد است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن می تواند تحت فشار قرار دادند به سمت چپ بر روی تعدادی از مسائل اگر او برنده 2020 انتخابات عمومی.

در یک مصاحبه با عنوان “برنی ساندرز انجام شده است نه مبارزه” ورمونت مستقل سناتور حاضر به “sugarcoat” سیاسی خود تفاوت با سابق خود اولیه حریف که در حال حاضر presumptive دموکراتیک مهاجرت به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. در طول سال 2020 اولیه بحث بایدن ادعا ساندرز’ برنامه ریزی برای گسترش مدیکر برای همه آمریکایی ها بود و نه “واقع بینانه” و گفت این کشور “نه به دنبال انقلاب” هفته قبل از coronavirus همه گیر نشان داد اقتصادی precarity که در آن میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده است.

تبلیغات:

اما ساندرز ابراز امیدواری کرد که نیروهای وظیفه مشترک ایجاد شده توسط او و بایدن را در مبارزات می تواند کمک به فشار بایدن به آغوش سیاست هایی که اولویت بندی نیازهای کار و به حاشیه رانده شده آمریکایی است.

آیا بایدن می کند پس ساندرز گفت: تعیین خواهد کرد که آیا معاون سابق رئیس جمهور می تواند در اثر تغییر معنی دار در طول بالقوه ریاست جمهوری است.

“این به اندازه کافی خوب نیست فقط به انتخاب جو بایدن” ساندرز گفته مجله. “ما رو به ادامه حرکت در این کشور برای تحول تغییر و درک کنند که ما راه, راه, راه پشت بسیاری از دیگر کشورهای صنعتی در تامین نیازهای خانواده های شاغل.”

تبلیغات:

نیاز به بایدن به فشار بیشتر مترقی سیاست دستور کار در حال حاضر باید آشکار به سابق بورس در میان مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس پیشنهاد Sanders. بهداشت عمومی و بحران اقتصادی ناشی از شیوع این بیماری تا کنون تحت فشار قرار دادند بیش از 16 میلیون آمریکایی خود و حمایت کارفرما بیمه درمانی با توجه به سیاست های اقتصادی, موسسه و باعث یک انفجار در تقاضا در بانک های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده به عنوان بسیاری از مردم بیکار شروع مبارزه به پرداخت هزینه نیازهای اساسی پس از از دست رفته تنها با یک یا دو حقوق.

“آنچه که ما شاهد در حال حاضر بزرگ اقتصادی پیام از امروز این است که زمانی که شما زندگی می کنند به چک چک و برات چند حقوق چند هفته از کار و خانواده خود را به طور ناگهانی در حال حاضر در اقتصادی اروپاست. به معنای واقعی کلمه. تلاش برای قرار دادن غذا روی میز و پرداخت اجاره” ساندرز گفت. “بنابراین ما باید به تجدید نظر.”

“مبارزه ادامه دارد برای مدیکر برای همه تک پرداخت کننده برنامه است که می شود به خصوص آشکار هنگامی که شما را دیده اند در ماه های اخیر میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود را” سناتور اضافه شده است. “بنابراین من قصد دارم برای ادامه این مبارزه است.”

تبلیغات:

ساندرز گفت: بایدن بوده است “خیلی بیشتر پذیرای نشستن و صحبت کردن با من و دیگر ترقی خواهان از ما دیده می شود در گذشته” اشاره به سابق دموکرات نامزد هیلاری کلینتون ،

“من فکر می کنم این منصفانه است که بگویم که رابطه ما با بایدن یک رابطه قوی تر گفت:” نیویورکر.

تبلیغات:

با توجه به Sanders, بایدن ابراز تمایل به “به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است” در مقابله با بحران آب و هوا پس از مواجهه با انتقاد طول اولیه برای عدم تماس برای ممنوعیت fracking و به مجموعه ای از یک هدف بلند پروازانه برای حذف سوخت های فسیلی از اقتصاد ایالات متحده.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) و طلوع جنبش بنیانگذاران Varshini Prakash هر دو از آنها را تایید و ساندرز در طول اولیه اعضای این دو کمپین’ مشترک کارگروه بحران آب و هوا.

تبلیغات:

تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), سابق ساندرز قائم مقام که با حمایت مدیکر برای همه عمل 2019 و کار رهبر سارا نلسون اعضای نیروهای وظیفه در بهداشت و درمان و اقتصاد بود.

“شش نیروهای وظیفه در محل کار به معنای واقعی کلمه به عنوان ما صحبت می کنند بین خود مردم و افرادی که از من پشتیبانی چکش و یا تلاش برای چکش از توافق بر اقتصاد بهداشت و درمان, اصلاح قانون مهاجرت جنایی-عدالت اصلاحات آموزش و پرورش و تغییر آب و هوا و خواهیم دید که چه میوه از کسانی که بحث هستند” ساندرز گفت نیویورکر. “اما جو شده باز داشتن مردم خود نشستن با برخی از مهمترین و مترقی مردمی در امریکا که نشانه خوبی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی