ترقی خواهان به امید برنده بزرگ در روز سه شنبه دموکراتیک مقدماتی

دموکراتیک اولیه آرا محسوب می شود روز سه شنبه در سه ایالت کنتاکی — نیویورک و ویرجینیا است. در اینجا یک پیش نمایش از قابل توجه ترین مسابقات از جمله تعداد انگشت شماری که در آن مترقی نامزدهای ایستاده به تاخت و تاز در کاپیتول هیل.

ویرجینیا مقدماتی — که در علاوه بر این به محلی نژادها پوشش یک تعداد انگشت شماری از خانه در ایالات متحده مناطق و ایالت و سناتور ” مارک وارنر را unopposed re-انتخابات — وعده به tamest گروه با تنها اخیر اخبار مهم بودن دولت حزب جمهوری خواه برش شل Rep. دنور Riggleman چرا که او ریاست یک ازدواج.

تبلیغات:

در 2018, Riggleman عناوین ساخته شده برای ارسال پاگنده عاشقانه به رسانه های اجتماعی.

کنتاکی و نیویورک, اما, انجام, چند, جذاب, روایات, ترین بالا مشخصات در حال حاضر در حال تداوم از رای دهندگان “سرکوب” در کنتاکی یک وضعیت است که به نظر می رسد مبهم با اطلاعات غلط.

اخیر زنگ پخش شده از افراد مشهور مانند LeBron James و جنیفر لارنس به عنوان به خوبی به عنوان ملی چهره های سیاسی مانند استیسی آبرامز و هیلاری کلینتون را تحت الشعاع قرار چه محلی گزارش می گویند که حقیقت بر روی زمین: که به لیبریا اندی Beshear فشار به گسترش پست الکترونیکی-در برگه های رای ایالت قرار داده اند کنتاکی در سرعت رکورد مشارکت مردم است.

تبلیغات:

برخی از محلی تحلیلگران بر این باورند که این رشته از خشم تولید شده توسط سرکوب ترساندن اذهان عمومی به احتمال زیاد کار به نفع دموکرات سنا نامزد چارلز بوکر سیاه مترقی با برنی ساندرز به سبک پلت فرم است که موج اخیر را به خود جلب کرده توجه ملی.

بوکر — محبوب سناتور ایالت و هزاره از لویی فقیرترین کد پستی — در برابر امی مک گراث سابق خلبان جنگی و سیاسی در حد متوسط بود که دستچین توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر به رهبر اکثریت میچ مک کانل در ماه نوامبر.

آن را بعید است که هر دو حزب دموکرات می تواند سرنگون قدرتمند 35 سال در مجلس سنا کهنه اما بوکر است به تازگی دیده می شود شانس خود را بهبود بخشد در برابر McGrath که مشبک میلیون ها نفر در کمک های اولیه عمدتا از خارج از کشور تا حد زیادی به دلیل به رسمیت شناختن نام تولید شده پس از حدود ناراحت کننده جمهوری وقت Rep. اندی بار در سال 2018 است.

تبلیغات:

هر چند McGrath هنوز هم سبک های خودش به عنوان presumptive نامزد او چند چیز بر علیه او. اول او را حیف و میل بسیار از حسن نیت او تا به حال ساخته شده است تا در سال 2018 پس از اعلام تمایل او به کار با رئیس جمهور تهمت و گفت که او می خواهم که رای به تایید دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh. (او بعد راه می رفت که برگشت.)

علاوه بر این, کنتاکی بود viscerally تحت تاثیر نژادی عدالت حرکت که جاروب کشور در پی مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

تبلیغات:

در ماه مارس لویی پلیس Breonna تیلور در آپارتمان خود و در اعتراض به اقدام در لوییویل — بوکر وطن — قرار دادن دولت و نامزد مربع در مرکز یک در سراسر جهان داستان. بوکر کشف و ضبط شده از لحظه فشار دادن یک “از هود به holler” کمپین که با هدف متحد کردن Kentuckians مبارزه در شهرها و روستاهای جیب یکسان پشت آرمان مترقی.

نیویورک خواهد شد از ویژگی های یک تعداد قابل توجه نژادها از جمله اولین اولیه renomination آزمون زودرس مترقی Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز.

AOC می داند طناب داشتن به ضرب گلوله به شهرت ملی با او 2018 اولیه ناراحت بیش از Rep. جو کرولی دیرین وقت و حزبی رهبر یک بار تصور می شود یک مدعی برای مجلس زمانی که نانسی پلوسی بازنشسته.

تبلیغات:

او اصل اولیه حریف سابق CNBC میزبان و سابق جمهوری میشل Caruso-Cabrera مطرح شده است و حدود 2 میلیون اما Ocasio-کورتز برخوردار ملی به رسمیت شناختن نام و یکی از بزرگترین جنگ سینه در کنگره در $10.5 میلیون.

در مجازی بحث در اوایل این ماه Caruso-Cabrera به نام Ocasio-کورتز “پلاریزه, تفرقه نیروی” انتقاد از او برای بودن تنها خانه دموکرات برای رای دادن در برابر 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته است.

Ocasio-کورتز با اشاره به این که او تا به حال مبارزه برای نسخه های دیگر از coronavirus امداد و تنها رای مخالف چرا که او در بر داشت که “یک و نیم تریلیون دلار در وال استریت جالب” ناخوشایند برای او به شدت اقلیت به شدت مهاجر در منطقه کوئینز و برانکس.

تبلیغات:

“من همیشه جنگیده برای این مسائل. من به این مسائل است. من آنها را در سال 2018” او گفت:.

چند مایلی شمال نهفته نیویورک 16th district که پیچد طبقه کارگر شمالی برانکس با Westchester County اتاق خواب جوامع منطقه ای که تنوع است که در انعکاس اولیه آن رای گیری که در آن سیاه و سفید مترقی جمال بومن یک معلم دبیرستان است که به چالش کشیدن 16-مدت وقت تشکر. الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس.

داغ انتخابات مورد توجه قرار گرفته و از مشخصات بالا ترقی خواهان از جمله Ocasio-Cortez ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن که همه تایید و بومن. هیلاری کلینتون منجر به یک بسته از استقرار دموکرات که حمایت انگل. آن است که شکل دادن به یک رای.

دوقلو بازنشستگی کهنه تشکر. خوزه سرانو در جنوب برانکس و تشکر. نیتا Lowey در وستچستر و راکلند حومه کشیده اند شلوغ زمینه با بیش از یک و نیم دوجین نامزد رقابت برای نامزدی در هر یک از صندلی.

تبلیغات:

Serrano پله پس از سه دهه خدمت یکی از شدت لاتین مناطق در کشور است. نامزدی به احتمال زیاد به یکی از دو شهر نیویورک و اعضای شورا که ایستادن در قابل توجه کنتراست: Rubén دیاز Sr. یک جناح راست آشکارا ضد گی پنطیکاستی واعظ; و 32 ساله Ritchie تورس مترقی که همجنسگرا است.

در Lowey منطقه در شمال حومه آدم Schleifer, وارث دارویی ثروت است outspent زمینه اما یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که او را انتهایی مترقی Mondaire جونز سابق وزارت دادگستری اوباما کارکنان که موفق به کسب تاییدیه از ساندرز و وارن. جونز باید او انتخاب شود در پاییز خواهد تبدیل به اولین آشکارا گی سیاه, عضو کنگره است. این منطقه استقرار نامزد — ساناز فورکوش سابق پنتاگون رسمی در دولت اوباما است رای گیری سوم.

نیویورک نیز برگزاری یک انتخابات ویژه در 27 منطقه در ایالت غربی امتداد بین بوفالو و روچستر به جای کریس کالینز اولین کنگره جمهوری خواه به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 بود که مجبور به استعفا شد و سال گذشته پس از یک تجارت خودی رسوایی.

ویژه انتخابات تصمیم خواهد گرفت که دارای کالینز’ صندلی از هم اکنون تا ماه نوامبر زمانی که صندلی خواهد بود تصمیم گرفت دوباره در انتخابات عمومی ،

تبلیغات:

از اینجا جمهوری خواه مدعی کریس Jacobs به نظر می رسد به یک قفل روی قابل اعتماد قرمز عمدتا روستایی منطقه که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان حدود 25 امتیاز در سال 2016. در یک انتخابات خاص تغییر ناگهانی جاکوبز خواهد شد در روز سه شنبه صورت نه تنها دموکراتیک چلنجر به صورت موقت صندلی مترقی Nate مک موری — اما همچنین باید به مبارزه با دو خواهان در اولیه برای حق اجرای دوباره در ماه نوامبر.

مهم نیست که چگونه به ویژه انتخابات می لرزد سه شنبه مکمورری خواهد بود که دموکرات نامزد رفتن به سقوط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>