ترقی خواهان ممکن است به ثمر رساند برنده بزرگ در روز سه شنبه نیویورک, کنتاکی, مقدماتی

هر چند چند تا از نزدیک به تماشای مسابقات در روز سه شنبه مقدماتی باقی می ماند بیش از حد به نتایج اولیه به احتمال زیاد لرزاند رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. پس از چند کاندیدای میانه حمایت استقرار دموکرات ها به نظر می رسد باید کوتاه آمد تا در برابر مترقی نامزدهای مشت زدن و بالاتر از وزن خود را در دولت امپراتوری.

به جنوب در کارولینای شمالی آمد نادر جمهوریخواه اصلی شکست نامزد مورد حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. نامزد تایید شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به جای کنگره صندلی خالی توسط کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع از دست داد و به 24 سال تازه وارد که با استفاده از یک صندلی چرخدار.

تبلیغات:

در اینجا مختصر و مفید در مورد آنچه که ما می تواند گزارش از شنبه بعد از ظهر:

کنتاکی را با مشخصات بالا سنا اولیه بین امی مک گراث و چارلز بوکر است که هنوز هم بیش از حد نزدیک به تماس. با حدود 10 درصد از آرا شمارش McGrath آگهی چارلز بوکر با اختلاف 44 به 39.6 درصد به NBC News. نهایی شمارش نیست و انتظار می رود تا هفته آینده. (نیویورک تایمز برآورد تعداد آرا شمارش شده است بسیار بالاتر از این واقعیت است که هیچ کس واقعا نمی داند که چگونه بسیاری از پست الکترونیکی-در برگه های رای که هنوز هم برجسته است.)

بوکر — محبوب سناتور ایالت و مترقی هزاره از لویی فقیرترین کد پستی — تا به حال لذت می برد اواخر بازی برابر افزایش McGrath سابق خلبان جنگی و به خوبی تامین می شود سیاسی در حد متوسط بود که مدتها در شومر به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ماه نوامبر.

تبلیغات:

ناراحتی را ایجاد یکی از قانع کننده ترین ارامنه به روز انتخابات: سیاه و مترقی در حال اجرا بر روی یک برنی ساندرز به سبک پلت فرم در دولت که مشخصات رز در موج عدالت اجتماعی جنبش فراگیر در این کشور در پی کشته شدن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

جنبش اعتراضی که آتش در لوییویل پس از اخیر تیراندازی پلیس و مرگ از سابق EMT Breonna تیلور در آپارتمان او به زندگی جدید به بوکر سیاه زندگی موضوع “از هود به holler” پیام که با هدف متحد کردن Kentuckians مبارزه در شهرها و روستاهای جیب یکسان پشت آرمان مترقی.

بوکر برخی از تحلیلگران محلی استدلال نیز به نظر می رسد نامزد بهترین آماده برای بهره مندی از اتهامات سرکوب رای دهندگان که به نظر می رسد شده اند overestimated. کنتاکی وزیر امور خارجه تخمین زده شنبه که 1.1 میلیون نفر خواهد رایگیری ، در حالت اولیه با شکوه رکورد قبلی از 922,456 در سال 2008 (هر چند عطف در حدود همان نرخ).

تبلیغات:

یک لحظه وجود دارد از درام در لوییویل مرکز نمایشگاه که در آن 6 بعد از ظهر قطع چپ کردن بسیاری از رای دهندگان که در انتظار بودند در پارکینگ منجر به برخی از سر و صدا در عرصه درب های شیشه ای. این گروه اجازه داده شد در داخل پس از یک قاضی حکم داد که هر کسی در پیاده رو توسط 6 بعد از ظهر بود که “در خط” و می توانستند رای بدهند.

در کارولینای شمالی 24 ساله مدیسون Cawthorn که در سمت چپ بود تا حدی فلج در یک تصادف از کمر به پایین کشیده سوزش و ناراحتی در اولیه برای صندلی های خالی توسط مراتع زمانی که او پا را پس از نام مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید رئیس ستاد. Cawthorn walloped Lynette بنت که متصلب بود تا تعدادی از عمده تاییدیه از جمله از مغلوب ساختن پیشی جستن مراتع و تشکر. جیم اردن R-اوهایو.

تبلیغات:

هر چند Cawthorn پرداخت ادای احترام به رئیس جمهور در سخنرانی پیروزی — “من فکر نمی کنم این همه پرسی چقدر تاثیر رئیس جمهور است و … وجود خواهد داشت هیچ حامی قوی تر از رئیس جمهور از من” — Bennett شکست یکی بیشتر در یک سری از موانع برای مغلوب ساختن پیشی جستن که به تازگی گرفته شده ضرب و شتم در انتخابات presumptive رقیب جو بایدن در میان در سراسر کشور افزایش coronavirus موارد عمومی گسترده خشم و انزجار خود را در مورد پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس و خود فاجعه تجمع در تولسا شنبه گذشته با هزاران نفر از صندلی های خالی.

نیویورک برگزار شد تعداد قابل توجهی از نژادها مهمترین Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز اول ابتدایی به عنوان یک فعلی که در آن او به راحتی شانه ای بالا انداخت زمینه امیدوار به رهبری میشل Caruso-Cabrera سابق CNBC میزبان و سابق جمهوری خواه.

کاروسو-Cabrera تا به حال نام Ocasio-کورتز “پلاریزه, نیروی تفرقه” در مجازی بحث در اوایل این ماه اما آتشین دانشجوی سال اول نماینده ایالات رای دهندگان در منطقه نشان می دهد که او تا سال 2018 ناراحت بود نه یک اتفاق.

تبلیغات:

در واقع ترقی خواهان در سراسر کشور مشتاق به نظر می رسید تا ثابت کند که حزب چپ تلو تلو خوردن در سال 2018 midterms بود نه یک اتفاق.

در نیویورک متنوع 16th district که پیچد طبقه کارگر شمالی برانکس با Westchester County جوامع اتاق خواب, سیاه مترقی جمال بومن بالا, معلم مدرسه, آمد, به روز شنبه با برگزاری دو رقمی سرب بیش از 16-مدت وقت تشکر. الیوت انگل صندلی قدرتمند خانه کمیته امور خارجی.

بومن می برد تاییدیه از Ocasio-Cortez ساندرز و الیزابت وارن سناتور.. سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون همراه با شومر و مجلس نانسی پلوسی led استقرار بال انداخت که صدای خود را پشت انگل. اگر چه هیچ اصلی رسانه های خبری را به نام نژاد انگل است که به وضوح در خطر از دست دادن.

تبلیغات:

دوگانه بازنشستگی از دو خدمت دموکرات chummed اصلی آب در جنوب برانکس و در شمال نیویورک حومه شهر وستچستر و Rockland, استان ها, با هر مسابقه نقاشی بیش از یک و نیم دوجین امیدوار.

در جنوب برانکس یکی از مهمترین و-به شدت Latinx مناطق در کشور 32 ساله Ritchie تورس مترقی است که آشکارا گی, حفظ برتری راحت بیش از این زمینه که شامل جناح راست پنطیکاستی واعظ Rubén دیاز Sr. سابق سناتور ایالت است که آشکارا ضد همجنسگرا بود و دیده می شود به عنوان مورد علاقه.

حومه حوزه در وستچستر و راکلند — منطقه که در آن هیلاری کلینتون در زندگی آن را به عنوان اتفاق می افتد — برافراشتند تا یکی دیگر از مترقی Mondaire جونز سابق وزارت دادگستری اوباما کارمند که به ثمر رساند تاییدیه از ساندرز و وارن که کشیده جلوتر از یک گروه رقیب که شامل استقرار مورد علاقه ساناز فورکوش و دارویی وارث. چندین انتخابات صاحب نظران اعلام کرده اند جونز برنده اگر چه عمده سازمان های خبری باید نه انجام شده است. اگر جونز و تورس هر دو باید در انتخاب آنها خواهد بود که برای اولین بار دو آشکارا گی سیاه, اعضای کنگره است.

نیویورک 12th منطقه که شامل سمت شرق منهتن و برش بروکلین و کوئینز — و دارای بالاترین هر سرمایه درآمد هر منطقه در کشور می تواند بزرگترین گیج. مترقی Suraj پاتل مسیرهای 14-مدت استقرار وقت کارولین Maloney کمتر از 600 رای در پایان از دستگاه های رای شمارش. که مسابقه است که هنوز هم بیش از حد نزدیک به تماس و می تواند روز یا هفته بود و تصمیم گرفت اما Maloney صندلی در نظر گرفته شد امن و یک دست خواهد آمد به عنوان یک سطل آب سرد برای شومر و دموکراتیک در ساختار قدرت.

تبلیغات:

نیویورک نیز برگزار می شود ویژه انتخابات در جمهوری خواه به شدت 27th منطقه را پوشش می دهد که دولت های غربی امتداد بین بوفالو و روچستر و رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود 25 امتیاز در سال 2016.

رای دهندگان وجود دارد تصمیم گیری که به طور موقت پر کردن صندلی های خالی توسط حزب جمهوری خواه در کنگره Chris Collins او پس از استعفا در میان خودی تجارت رسوایی. به عنوان انتظار می رود جمهوری خواه Chris Jacobs به راحتی شکست مترقی دموکرات Nate مک موری. دو مربع خواهد دوباره در پاییز برای یک دوره کامل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>