نوید بخش خرده فروشی تعداد به زودی به تضعیف بیکاری آخرالزمان

گزارش وزارت بازرگانی در روز پنج شنبه که خرده فروشی افزایش بیش از پیش بینی در ماه ژوئن خبر خوب برای مبارزه بخش در میان همه گیر. در عین حال به عنوان فدرال مکمل به بیکاری چک تنظیم شده است به پایان می رسد بسیاری از ترس که بد اخبار اقتصادی در افق را بیشتر از تصویری بر روی صفحه رادار از اخبار خوب در مورد خرده فروشی.

در واقع خرده فروشی افزایش فروش 7.5 درصد در ماه ژوئن پس از دیدن یک 18.2 درصد افزایش در ماه مه با توجه به CNBC. اقتصاددانان تا به حال تنها پیش بینی خرده فروشی رفتن تا حدود 5 درصد در ماه ژوئن ساخت افزایش پیش افتادن از انتظارات توسط حدود 50 درصد است.

تبلیغات:

اقتصاددانان بر این باورند که خرده فروشی پرش در نتیجه $600 مکمل هفتگی بیکاری چک فرمان توسط فدرال مراقبت در عمل با توجه به انتخاب. هنگامی که برنامه به پایان می رسد در جولای 25 میلیون ها نفر از آمریکایی ها خواهد بود سمت چپ کوچکتر درآمد — از جمله فرفره کارگران خود اشتغالی و دیگران که واجد شرایط نیست برای حالت منظم و بیمه بیکاری.

ممکن است منافع حاصل از خرده فروشی افزایش نیز جبران افزایش COVID-19 موارد; به طور کلی همه گیر نگه داشته است 32 میلیون آمریکایی با تکیه بر مزایای بیکاری. علاوه بر این وزارت کار اعلام کرد در روز پنج شنبه که برای اولین بار برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری رسیده 1.3 میلیون در هفته پایان جولای 11. که نشانه 17 هفته از دست دادن شغل در میلیون ها نفر به کروناویروس موارد سنبله در 40 متحده است.

“پیشرفت تعدیل نشده بیمه بیکاری نرخ 11.9 درصد در طول هفته پایان جولای 4, افزایش 0.6 درصد از قبل هفته” وزارت کار اضافه شده است. “پیشرفت تعدیل نشده تعداد افراد ادعا UI مزایای در برنامه های دولت بالغ بر 17,355,176 افزایش 838,307 (یا 5.1 درصد) از قبل در هفته است.”

تبلیغات:

بخش خرده فروشی شده است بر روی یک سوار rollercoaster, اقتصادی زبان, در چند ماه گذشته صحبت به سالن در اوایل این ماه میلیاردر و نامزد سابق ریاست جمهوری تام Steyer اشاره کرد که “برخی از دوستان من که در اجرای بزرگ زنجیره ای از فروشگاه های خرده فروشی هستند به من گفتن که آنها بوده ام شوکه چقدر مردم از خرید. یکی از دوستانم اجرا می شود زنجیره ای از فروشگاه های مبلمان. او گفت: “من اهمیتی نمی دهند چه کوتاه ما ساعت هستند. من اهمیتی نمی دهند اگر ما فقط قصد تحویل در خیابان. مردم می خواهید برای خرید مبلمان در حال حاضر و آنها مقدار زیادی از پول در جیب خود را از آنجا که آنها در حال گرفتن خیلی خوب بیکاری است.'”

در همان زمان افزایش در خرده فروشی آدرس نیست این واقعیت است که در این شرایط که ناشی از جریان اقتصادی شکست می تواند کاملا به احتمال زیاد منجر به بیکاری طولانی مدت.

دکتر گابریل Mathy یک macroeconomist در دانشگاه آمریکایی گفت: سالن اوایل این ماه که “برای کسانی که به طور دائم شغل خود را از دست, اگر رکود اقتصادی در drags سپس آنها با چشم انداز بیکاری طولانی مدت است که آن را سخت تر برای این کارگران برای پیدا کردن کار دوباره با یک سوراخ بزرگ در CVs.” دکتر Richard D. Wolff, استاد بازنشسته اقتصاد در دانشگاه ماساچوست امهرست شفافی است که با توضیح چگونگی کسب و کار ممکن است استفاده از این رکود برای قرار دادن کارگران در یک اقتصادی گیره.

تبلیغات:

“هر کسب و کار است که متکی بر نیروی کار . . . به تازگی داده شده است بسیار قدرتمند درس در چرا از آن ممکن است بهتر است که کمتر نیاز به نیروی کار نسبت بیشتر” ولف توضیح داد. او با اشاره به این که رکود اقتصادی به قدرت کارفرمایان به دستمزد پایین تر به مزایای مراقبت های بهداشتی و برنامه های بازنشستگی به دلیل کارگران هستند بیشتر احتمال دارد به احساس آسیب پذیر و ناتوان است.

“شما باید یک ارتش بیکاران در خارج وجود دارد freaked خارج از ذهن خود را به دلیل, در میان چیزهای دیگر به آنها فکر نمی کنم شغل خود را وجود دارد خواهد بود هر زمان که این وحشتناک همه گیر می گذرد” ولف توضیح داد.

تبلیغات:

رکود اقتصادی نیز imperils جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شانس در حال مجددا انتخاب به عنوان یک جفت از دانشمندان علوم سیاسی گفت: سالن در ماه مارس است. چرا که رئیس جمهور تصویر بستگی به درک که او را کشت سعادت او در خطر درد و رنج به لحاظ سیاسی اگر رای دهندگان نظر اقتصاد به عنوان آسیب دیده در روز انتخابات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>