دادستان: COVID-19 تهدید به میلیون ها نفر از تشکلات مردم باید به آنها رسیدگی شود در حال حاضر

به عنوان ملت ما این است که دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 همه گیر و آغاز به رسمیت شناختن به طور بالقوه فاجعه بار بهداشت عمومی خطر ناشی از غلظت زیادی از مردم در فضاهای محدود ما اصرار محلی و ایالتی و فدرال آمریکا به اقدام در حال حاضر برای حفاظت از 2.3 میلیون نفر محدود محلی و ایالتی و مقامات فدرال در امریکا است. بزرگسالان و کودکان در زندان, زندان ها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت امکانات زندگی در شلوغ اغلب در شرایط غیر بهداشتی با ناکافی مراقبت های پزشکی. شیوع کروناویروس در این انبوه جمعیت ارائه یک قبر خطر سلامت به مراتب فراتر از آن است که از کشتی های کروز مراکز یا تئاتر. و همه ما را رنج می برند اگر ما را نمی, مراحل بلافاصله برای پرداختن به این نگرانی ها.

برخی از ایالت ها و محلات در حال شروع به درک این خطر که COVID-19 ارائه به مردم که زندگی و کار در زندان و زندانها و مراکز بازداشت — و همچنین به جامعه گسترده تر. در پاسخ به آنها با توجه به راه حل های موقت مانند در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی در داخل زندان اجتناب از دستگیری و رزرو مردم برای سطح پایین جرائم و به تاخیر انداختن محاکمه با حضور هیئت منصفه و یا غیر ضروری جلسات دادگاه. در حالی که این جدا تعامل مهم است که ما بر این باورند که هماهنگ و سیستماتیک اقدام لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری ویرانگر پشت میله های زندان.

تبلیغات:

ازدحام ما زندان ها و زندان ها به دلیل در هیچ بخش کوچکی به سخت سیاست های تنبیهی در طول تاریخ در آغوش توسط دادستان. اقدام به معکوس البته در این لحظه جدی نیز باید شروع با دادستان.

یک دادستان را موظف به حفظ خود جامعه ایمن گسترش پشت دروازه زندان. با این حرکت سریع ویروس دادستان باید در حال حاضر اقدام به کاهش هر دو احتمال و شدت شیوع بیماری در این امکانات که در آن افراد قرار دارد در پرجمعیت فضاهای اغلب زندگی در سربازخانه-سبک چهارم و تنفس بازیافت هوا. و با پیری جمعیت زندان که در آن مردم بیش از سن 55 تا سریعترین رشد جمعیتی دادستان باید مدافع آزادی مردم که دیگر خطری برای جامعه دوباره گذشته, افراطی, جملات (یک اصلاحات گسترده هر دو حزب حمایت جامعه) و کار برای اطمینان از نیازهای بهداشت و درمان از کسانی که در بازداشت هستند دیدار کرد.

در طول این هفته بیش از دو دوجین انتخاب دادستان پیوست در بیانیه ای جزئیات متعدد پیشنهادات و تعهدات برای پرداختن به این نگرانی ها. همانطور که اشاره شد در بیانیه ای که انتخاب دادستان — افرادی که کنترل درب سیستم قضایی می تواند و باید با استفاده از خود اختیاری قدرت به کاهش تعداد افراد در زندان و زندانها توسط بلافاصله محدود کردن تعدادی از افراد تحت تعقیب نیز بازداشت پیش از محاکمه. آنها می تواند روند سطح پایین جرائم از طریق استناد و انتشار سیاست جلوگیری از استفاده از پول نقد وثیقه که منجر به بازداشت بر اساس وضعیت مالی و کار برای تضمین آزادی فوری افراد مسن و پزشکی مردم آسیب پذیر و کسانی که در پایان جملات خود را که نمی مطرح ایمنی خطر جدی.

تبلیغات:

دادستان نیز باید همکاری با اصلاحات و بهداشت عمومی رهبران به اطمینان حاصل شود که مردم در سلول ها تست شده و تحت درمان های پزشکی بدون همکاری می پردازد که اصلاحات کارکنان می دانید که چگونه برای کنترل گسترش عفونت و منابع کافی برای انجام این کار و که کنترل فرد قرنطينه استفاده می شود به جای شیوه های مضر مانند سلول انفرادی و یا تعمیم قفل فراز. و در حال به چالش کشیدن بار دادستان باید ایستادن برای کرامت انسانی و حقوق اساسی از کسانی که در بازداشت هستند که بیش از حد به راحتی فراموش شده — از جمله حقوق خود را به دسترسی به وکیل به دلیل روند سریع محاکمه و تماس با خانواده و عزیزان.

ما همچنین نمی تواند چشم پوشی بسیاری از بزرگسالان و کودکان در بازداشتگاه های اداره مهاجرت. برای کاهش عمیقی خطر ناشی از شیوع بیماری در این شلوغ, امکانات, انتخاب دادستان باید عضویت در تماس برای مقامات فدرال برای جلوگیری از بازداشت و آزادی اکثریت قریب به اتفاق در حال حاضر در بازداشت مهاجران که مطرح ایمنی عمومی تهدید برای جامعه و احترام مهاجرت اجرای-منطقه آزاد در اطراف بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی. هیچ کس برنده هنگامی که ما به دنبال دلسرد کردن مردم از این آزمایش و درمان است که آنها نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر.

این همه حس مشترک اقدامات است که ما باید به تصویب مدتها پیش برای پایان دادن به جرم حبس و دیگر سیاست های مغرضانه که ویران جوامع فرسایش اعتماد عمومی و ملت ما بین المللی پرت. شکست ما به عمل در حال حاضر ارائه یک خطر بهداشت عمومی برای همه ما است.

تبلیغات:

این بحران مجبور است ما را به روی چیزی حساب کردن با اشتباهات گذشته ما و اطمینان حاصل شود که وادار سازد تنظیمات این سایت متعلق به تنها کسانی که ژست یک تهدید واقعی به جامعه و افرادی که نیاز به حذف از جامعه درمان می شوند انسانی. آن است که در زمان مانند این است که ما قطب نمای اخلاقی و تست شده است; اجازه دهید ما امیدواریم که برای سلامت و ایمنی در کل جامعه ما — که ما تصویب آن تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>