اعتراض در یک شهر کوچک: Black Lives Matter می آید به روستایی امریکا — و آن مسائل

دهلی نو n. y. — به گزارش نیویورک تایمز’ قابل توجه لیست سیاه زندگی ماده تظاهرات بیش از دو هفته گذشته بزرگترین فوران خیابان فعالیت های پس از جنگ ویتنام است و در حال حاضر به بیش از 2 ، 000 شهرستانها و شهرهای کوچک در هر دولت آمریکا. قطعا بزرگترین و مهم ترین تظاهرات رخ داده در بزرگ متنوع و اغلب نمادین و یا قابل توجهی شهرستانها: مینیاپولیس, که در آن جورج فلوید کشته شد, بلکه, نیویورک, لوس آنجلس, شیکاگو, آتلانتا, Seattle, Washington, d. C. و هر کلان شهر توجه داشته باشید. آنچه که کمتر انتظار می رود و شاید حتی بیشتر قابل توجه بودند و تظاهرات ما در حال حاضر دیده می شود در صدها ردیف دوم شهرستانها و شهرهای کوچک روشن در سراسر کشور از جمله بسیاری از مکان های با اکثریت جمعیت سفید.

چند از آن مکان بودند کوچکتر یا سفیدتر از این روستا در غرب و مرکز ایالت نیویورک که در آن من با حضور BLM اعتراض یک هفته پیش که گزارش شده است به عنوان بزرگترین تظاهرات عمومی دیده می شود در این جامعه این شهرستان یا منطقه اطراف آن در حافظه زندگی. بیش از 700 نفر اکثریت قریب به اتفاق آنها را سفید و بیشتر در زیر سن 40 سالگی صف خیابان اصلی به چند بلوک در هر دو جهت — حفظ مناسب اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک — خارج تراکتور فروشگاه عرضه و جاده سریع السیر مینی مارت و دلاور بانک ملی و Dubben برادران سخت افزار. آنها تماس-و-پاسخ شعارهای برگزار شد تا در حال حاضر-آشنا به مجموعه ای از نشانه اعتراض به خشونت های پلیس و یا سفید سکوت و تجلیل به همان اندازه آشنا مناجات از مردم نام: جورج فلوید Breonna تیلور, اریک گارنر, ساندرا شیرین و مطلوب Tamir برنج مایک براون — همانطور که می دانید ما می توانید بروید.

تبلیغات:

افسران ایجاد کرد اداره پلیس نگاه به وضوح عادت به برخورد با یک جمعیت از هر نقطه در نزدیکی این اندازه (یا برای آن موضوع برخورد با هر چیزی با سرعت بالا-دام نقض و جزئی جنایات املاک). دهلی رئیس پلیس نوشته شده شاد Facebook پیام در حمایت از این اعتراضدر حالی که روشن است که هر چه بد چیزهایی که مربوط به پلیس ممکن است در جاهای دیگر اتفاق افتاده است تا به حال چیزی برای انجام با او.

من معنی نیست که به نشان می دهد وجود دارد هر چیزی استثنایی در این مورد خاص اعتراض در این شهر خاص است. کاملا مخالف است ، این استثنایی بود برای من البته چون من وجود دارد — و آن را یک تجربه قابل توجه دیگر denizens از این نیمه فراموش روستایی گوشه ای از شرق. چه بود استثنایی بود و این واقعیت که صحنه مثل این تکرار شد و در بسیاری از انواع مختلف از مکان ها در امریکا نشان می دهد یک نسل سیاسی و روانی و شاید روحانی تغییر است که بسیاری از مردم نمی دیدم حال آمدن است. هیچ کس با هر فروتنی و یا هر حس تاریخچه می توانید در نظر بگیرید چند هفته گذشته بدون نتیجه رسید که همه چیز تغییر کرده سرعت بیشتری در این کشور از هر کسی انتظار می رود که بیشتر تغییر است و در حال حاضر خواستار شدند.

شنبه گذشته بود که یک روز زیبا در آستانه تابستان در یک منطقه که در آن تابستان کوتاه و زیبا روز ارزشمند هستند. خلق و خوی در دهلی بود که بیشتر از جشن غم انگیز. اکثر رانندگان در حال عبور از طریق این مرکز ایجاد شد فراوان در پشتیبانی. می توانم بگویم با درجه بالایی از اعتماد به نفس است که بسیاری از مردم در این منطقه احساس می کنید کمتر از مشتاق در مورد پل, علت, اما کسانی که به مردم دروغ گفتن در پایین آخرین شنبه بعد از ظهر. اگر 700 نفر صدا نمی چشمگیر نسبت به این اعتراضات در بسیاری از شهرهای آمریکا را در نظر بگیرید که دهلی نو در یک روستا حدود 3000 نفر (بخشی از یک شهر است که در مجموع حدود 5000) در مرکز یک کنترل از راه دور روستایی شهرستان پر از کوه های جنگلی و مزارع خانوادگی با یک بزرگتر زمین منطقه از ایالت رود آیلند و تقریبا 45,000 تمام وقت ساکنان — جمعیت تا حد زیادی بدون تغییر از حدود سال 1890. در شرایط نسبی آن را به عنوان اگر یک تظاهرات در شهر نیویورک کشیده شده بود بیش از یک میلیون نفر است.

تبلیغات:

دهلی نو — که تلفظ دل-بالاتوسط راه — است که یک شهر دانشگاهی و صندلی دلاور شهرستان در غرب Catskills حدود 160 مایلی شمال غربی شهر نیویورک است. آن را جذاب جامعه اما کسانی که حقایق را آن صدا تا حدودی بین المللی تر از آن است. من این را به تکرار در نقطه مرکزی است که این تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر روشن “میانه آمریکا” نه تنها در سنگر لیبرال preciousness و “صحت سیاسی.” دهلی نو بسیار نزدیک به حال سابق از دومی و بیشتر مشترک با عمدتا سفید heartland جوامع از بار لیست — Wenatchee, Washington; Naperville, ایلینوی; Morgantown, West Virginia — از با بروکلین یا برکلی است.

دانشگاه بر روی یک تپه فقط در خارج از روستا SUNY دهلی نو یک سوم لایه مدرسه دولتی متمرکز در کشاورزی, کسب و کار و “هنر آشپزی” نه یک چشمه از فعالیت رادیکال یا انتقادی نظریه. بدن دانش آموز قطعا به ارمغان می آورد برخی از تنوع به شهر در طول سال تحصیلی — اما دانش آموزان همه به خانه رفت سه ماه پیش و هیچ کس نمی داند زمانی که آنها خواهید بود. وجود دارد بدون شک برخی از weekenders و بخشی تایمر از شهر که در آن تظاهرات (از جمله من) اما این یک راه طولانی از Woodstock یا Hamptons و شهری پناهندگان جزئی از حضور در اینجا. اگر وقتی که من می گویند “Catskills” شما فکر می کنم “رقص کثیف” که هم گمراه کننده است. دهلی نو در طرف دیگر مرزی نامرئی است که برای چندین دهه از هم جدا یهودیان از امتها در شمال ایالت نیویورک وجود دارد این است که دقیقا یک کنیسه در شهرستان دلاور در یک روستای کوچک در 30 مایلی شرق از اینجا.

منتخب شهرستان قاضی که می شنود موارد هر دوشنبه در تاریخی دهلی دادگاه (که یک بار نقاشی شده توسط نورمن راکول) یک جمهوری خواه به عنوان تقریبا تمام مقامات منتخب محلی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 60 درصد آرا در این شهرستان در سال 2016 شد که جای تعجب نیست; این نامزد جمهوری خواه انجام داده دلاور شهرستان در 33 از گذشته 35 انتخابات ریاست جمهوری قصد بازگشت به سال 1880. (استثنا بودند لیندون جانسون در سال 1964 و بیل کلینتون در سال 1996.) وقتی که من می گویند که روز شنبه گذشته معترضان به شدت سفید نمی خوام دیس این جامعه و یا تضعیف مشروعیت از این رویداد. اداره آمار گزارش می دهد که دهلی نو 92% سفید و حدود 4% black — که باعث می شود آن را واقعی دیگ تنوع نسبت به شهرستان به عنوان یک کل است که بیش از 96% سفید.

تبلیغات:

Delaware County شده است تمرکز گرم اختلاف در سال های اخیر بیش از صفحه نمایش از مؤتلفه نبرد پرچم محبوب توسط بسیاری از مناطق روستایی مردم سفید پوست در امریکا برای چه نگاه (حداقل به خودی) مانند سختی رمزی دلایل. این امر به ویژه جالب توجه به جنگ داخلی در بنای تاریخی در مقابل دادگاه دهلی — فقط قابل مشاهده در سمت راست از متوسط عکس فوق این داستان — که یادآور 144 نیویورک هنگ از ارتش اتحادیه استخدام به طور کامل از این شهرستان است. مردان از 144 مبارزه در Antietam و Gettysburg سرد و بندر و نبرد بیابان و 218 نفر از آنها هرگز به خانه آمد به این کوچک سبز گوشه ای از امریکا است. کسانی که 218 جوان مردان سفید نمی میرند برای نماد برده داری و سفید برتری و Lynyrd Skynyrd یا هر چیز دیگری-را-تماشا دیگری آن ظاهرا نماد; آنها نمی میرند برای چه Ulysses S. Grant توصیف به عنوان “یکی از بدترین” علل در تاریخ جنگ “و یکی برای آن وجود دارد که حداقل بهانه ای.”

شاید در بلند مدت قوس از تاریخ است که مارتین لوتر کینگ جونیور معروف صحبت در مورد آنها نمی میرند بیهوده است. تظاهرات در این شهرستان بیش از مؤتلفه پرچم در سال های گذشته بسیار کوچک و به نظر نمی رسد به انجام اما من در حال حاضر تعجب که آیا آنها ممکن است نقل مکان کرد و سوزن فقط کمی در جهت عدالت است. آنچه من شاهد در این ناچیز ایجاد کرد شنبه گذشته آمد و به عنوان یک چالش برای من عمیقا ریشه دوانده بدبینی. به نقطه یک بار دیگر وجود دارد هیچ چیز خاصی در مورد این مکان و یا در مورد هفته گذشته در اعتراض به جز که اگر این اتفاق افتاد در اینجا آن است که در همه جا اتفاق می افتد و نشان دهنده واقعی ناگهانی که نمی تواند موجود باشد و یا حتی خطاب به platitudes معمولی سیاست است.

تبلیغات:

من گمان می کنم ما شاهد ورود و ناشی از یک نسل است که مطرح شده میان تورنت نهفته است — و در میان بسیار زیاد فساد اخلاقی از آمریکا پس از 9/11 — و شروع به دیدن از طریق آنها به واقعیت در طرف دیگر. ما می توانیم آنها را مسخره بودن بیش از حد بیدار و یا بیش از حد در رابطه با همکاري یا معنایی اختلافات در مورد هویت, اما زمانی که آنها را به دروغ به آنها گفته شده است, ما شاید باید شرمنده به سکوت. کسانی که دروغ در مورد مسابقه و جرم و جنایت و اجتماعی نقش پلیس به عنوان آشکار است در این لحظه — اما من فکر می کنم آنها همچنین در مورد کل یک مناجات از چیزهای دیگر که همه آنها به هم پیوسته: سرمایه داری و دموکراسی و تروریسم و جنسیتی و فاجعه آب و هوا و طبیعت قدرت و عذاب ریاکارانه تاریخ این کشور است. این فوق العاده است و شاید بی سابقه ای که در آن نهفته است در حال حاضر احساس می کنم مثل دروغ به مردم جوان در عمدتا سفید جوامع روستایی در ایالت نیویورک روستایی ایندیانا و یا روستایی آیداهو فقط به عنوان به عنوان آنها را به افراد جوان در لوییویل یا اوکلند و یا برانکس.

کسانی از ما از نسل های قدیمی تر به خصوص اگر ما زندگی می کردند از طریق ویتنام یا واترگیت یا ریگان سال و یا پایان جنگ سرد و تر و زمان اعتقاد داشتند که نهفته است به طور کامل نهفته است. این قابل فهم است اما برای استخدام یک استعاره استفاده مفرط از آن کست ما در نقش چارلی براون در حال اجرا تا به پا زدن که فوتبال یک بار دیگر. این موسسات هنوز به اندازه کافی قوی ما به هر یک از دیگر, و آن را احمقانه و مخرب به بحث در مورد سوسیالیسم و یا پلیس لغو و یا یک بازسازی اساسی جامعه است. پس از همه, Nancy Pelosi یا رابرت مولر و یا جو بایدن یا اندرو کومو یا تونی Fauci یا نام-خود-#مقاومت-تپش قلب هنوز اینجا کار به جلو ملت بازگشت از آستانه; جدید “عادی” را می توان حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و همه گیر و این عظیم متقابل نژادی نسل قیام و اگر آن را نمی خواهد دقیقا عادی آن را هنوز هم فشار جمهوری رو به جلو در تا حدودی آشنا نماید.

من ادعا نمی دانم کدام یک از این نمایش ها بیشتر است, درست است, اگر چه من قطعا باید سوء ظن من. من می دانم که این برخورد را تعریف آینده از سیاست آمریکا به مراتب بیشتر عمیقا از انتخابات ریاست جمهوری بین جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در مورد رقابت سند چشم انداز خیالی گذشته و حل و فصل خواهد شد مطلقا هیچ چیز.

تبلیغات:

پس از دو ساعت تا حد زیادی خوش بین اعتراض در روز شنبه در دهلی نو تقریبا همه بالا و پایین خیابان اصلی “در زمان زانو” در بزرگداشت جورج فلوید و دیگر قربانیان خشونت پلیس. آیا در ادای احترام به من کهنه اخلاق روزنامه نگاری و یا میانسال زانو من آن را انجام نمی. من عقب نشینی زیر یک نمای حفاظ و ایستاده بود کنار یک جوان ریشو دوچرخه پلیس که جویدن آدامس و اجتناب از تماس با چشم با معترضان که مودبانه از او خواست به آنها ملحق شود. این احساس یک لحظه برادری ناراحت کننده مردان سفید در تلاش برای کشف مسائل.

سپس همه رو به بالا بود و بسیاری از در آغوش گرفتن در کوچک اجتماعی-فاصله گرفتند. جمعیت به آرامی پراکنده به بعد از ظهر. دو زن در تراکتور عرضه smocks که شده بود ایستاده در خارج از فروشگاه سیگار و ما با قرار دادن ماسک خود را در رفت و بازگشت به کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی