اعتراض موسیقی آمده است: “خروشان بازگشت به زندگی” هنگامی که ما به آن نیاز ترین

چند روز پس از تظاهرات در اطراف پلیس قتل جورج فلوید شروع کاربران در Infinite آغاز احیای کلیپ از Childish Gambino را 2018 آمار “این امریکا است.” شعر “پلیس بود trippin’ در حال حاضر” تبدیل به یک محبوب Instagram عنوان زیر عکس از تظاهرات و در حال حاضر از نظر بالا — با 14,000 دوست دارد در یوتیوب موزیک ویدئو “این آهنگ بازدید های مختلف در سال 2020 است.”

در سال 2017, “نتیجه صدا” اعلام کرد که “اعتراض موسیقی [بود] کشویی به سمت بی ربطی” یک بیانیه که به وضوح درک نمی کنند در امریکا در حال انجام بی عدالتی و قطعا تا به حال هیچ سرنخی چه 2020 خواهد آورد. در حال حاضر بسیاری از شنوندگان در حال جستجو برای موسیقی صحبت می کند که به زمان حاضر اعتراض آهنگ برای بار.

تبلیغات:

“من فکر نمی کنم آن را فوت کرد بیرون و در همه حال” دیوید Metzer یک موسیقی مورخ از دانشگاه بریتیش کلمبیا گفت: سالن در یک مصاحبه. “منظورم این است که ما همیشه باید این روز های شکوه از آهنگ اعتراض, است که در دهه 1960 است. مردم به طور مداوم اندازه گیری هر دوره برابر 1960 و بسیاری از دوره ها نمی ایستادگی کردن به آن است.”

اما او گفت: ما در یک است که در بسیاری از راه های می تواند.

“من فکر نمی کنم این آهنگ اعتراض پژمرده هر وسیله” Metzer گفت. “من فکر می کنم آن را به خروش آمده است.”

تبلیغات:

این درک مشترک از آنچه که یک آهنگ اعتراض به نوع تغییر در طول زمان. این سبک ریشه در انقلاب و خواستار برابری نژادی. “رایگان آمریکا” تشکیل شده توسط جوزف وارن در 1774 بود به معنای الهام بخش شجاعت در داوطلب سربازان آمریکایی که بخشی از انقلاب آمریکا در حالی که سرودی برگرفته از آهنگ ها که با لمس بر روی تم از اسارت و آزادی مانند “پایین رفتن موسی” شد و آواز توسط بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار.

وجود آهنگ در اوایل قرن 20 است که با الهام از ساختمان جنبش کارگری و مبارزه طبقاتى. در سال 1929 Billie Holiday انجام لوئیس آلن را “عجیب و غریب, میوه” که حاوی اشعار “جنوب درختان خرس عجیب و غریب میوه / خون بر روی برگ و خون در ریشه / سیاه و سفید بدن نوسانی در جنوب نسیم” کیفرخواست علیه مجازات.

در دهه 1960 حقوق مدنی و counterculture حرکات جفت و جور میشد. هنرمندان مانند Odetta, باب دیلن, پیت Seger Nina Simone تام پکستون و بسیاری از بیشتر به صدای یک ملت شد. در دهه های بعدی ما شاهد تولد پانک رپ “خشم علیه ماشین” یک قبیله به نام تلاش است تا سال 2016 آهنگ “ما مردم” و بیانسه را “شکل گیری است.”

تبلیغات:

“من فکر می کنم آن را واقعا جالب تبادل بین این آهنگ و تظاهرات که ما در رفتن در حال حاضر” Metzer گفت. “آنها تشویق یکدیگر در واقع.”

تظاهرات باید شنوندگان با توجه به مسن آهنگ ها در راه های جدید مانند “این است که امریکا” یا Kendrick Lamar 2015 را “بسیار خوب” است که یک عامل اصلی در تظاهرات اخیر و به نظر می رسد در سالن لیست 25 بهترین هیپ هاپ اعتراض آهنگ ها در سال 2017.

تبلیغات:

مجتمع جسیکا مککیننی توصیف 6 ژوئن تظاهرات در واشنگتن که در آن صدها نفر از فعالان و تظاهرکنندگان جمع شده در دو بلوک بخش در 16 خیابان که داده شده بود به نام “Black Lives Matter پلازا.”

“بزرگ زرد کلمات نقاشی روی زمین — ‘Black Lives Matter’ و ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ — اکثرا تحت پوشش پا از معترضان اما پژواک از جمعیت شعارهای انجام شده برای بلوک” مککیننی نوشت. “این نهمین روز از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در پی پلیس به قتل جورج فلوید Breonna تیلور و تعداد بی شماری از مردم سیاه و سفید در این کشور است.”

او ادامه داد: “مدتی حدود 1:30 بعد از ظهر EST, Kendrick Lamar را برنده جایزه گرمی تک ‘بسیار خوب’ بازی های برگزار شده در بلندگو جرقه یک گروه آواز خواندن همراه.”

تبلیغات:

“انرژی باور نکردنی” به یاد می آورد جاشوا پتاس و یک مربی که شاهد سی رویداد. “هنگامی که آهنگ در آمد وجود دارد برخی از رقص و آواز همراه و به طور کلی فقط یک فضای شاد.”

این تظاهرات نیز با الهام از هنرمندان به انتشار موسیقی های جدید که بسیاری از آنها را به یکی از سه گروه فیلم که با توجه به Metzer, اعتراض, موسیقی تا حد زیادی الهام گرفته است.

“من فکر می کنم وجود دارد سه سبک است که تبدیل شده اند تا در این دور از, اعتراض, موسیقی,” او گفت:. “یکی که در خط مقدم, البته, خواهد بود, hip-hop. و دو نفر دیگر خواهد بود موسیقی محلی و پس از آن نیز انجیل آمده است که من عاشق دیدن.”

تبلیغات:

همه این ژانرها هستند و بر اساس برخی صراحت در پیام.

“آنها در صحبت های بسیار قوی از نظر راست به شنونده” Metzer گفت. “هیپ-هاپ با استفاده از شعر به عنوان اگر کسی صحبت به شما. موسیقی محلی آن را به دلیل آن را این صمیمیت درست مثل خواننده و گیتار و آن را با هدف به سمت راست به شما. هیچ شکوه تولید بین شما و خواننده در حالی که انجیل است که فقط ریشه در این موسیقی مذهبی و شدت عاطفی است.”

مثالها عبارتند از: D دود & آقا را “اجازه رفتن” یک بدیهی است که انجیل الهام گرفته از سبک خم مدیتیشن چگونه میان داشتن به زنده ماندن هر دو رمان coronavirus همه گیر و نژادپرستی نظاممند در هنگامی که; دعا صالح عاطفی تصنیف “بازیگران”; خواننده-ترانه سرا Kimya داوسون “در درزهای”; و موم Fang در آینده “آتش مقدس” از درآمد حاصل از آن خواهد بود اهدا به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و NAACP صندوق دفاع حقوقی.

و در حالی که Metzer می گوید که اعتراض موزیک “همه سنین ژانر” تعداد فزاینده ای از جوانان معترض که در حال انتشار آهنگ هایی که ضبط احساسات خود را در مورد وضعیت فعلی امریکا مانند 16 ساله چوپان نیکسون “من نمی توانم نفس بکشم” 12 سال Keedron برایانت تفسیر “من فقط می خواهم به زندگی می کنند” و لویی مبتنی بر گروه دختران ممکن است سایه های سیاه “نه عدالت بدون صلح است.”

تبلیغات:

“من فکر می کنم آن چیزی صحبت می کند که به همه نسل ها” Metzer گفت. “و من فکر می کنم نکته جالب با Keedron برایانت نیز این است که این افراد جوان تر شده اند به طوری ماهر در فقط با استفاده از رسانه های اجتماعی را به آهنگ های خود را و یا ایده های خود را به طوری که خارج از غرفه. شما باید این مرد جوان با استفاده از این سبک های قدیمی تر و این رسانه های جدید.”

و با هنرمندان می خواهم که آن را آشکار است که در اعتراض به موسیقی به عنوان یک نوع است که تا کنون از انجام آن را در حال احیا و حمایت از یک گروه کر از صدای جدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>