معترضان در نوادا بحث دموکراتیک بودند مهاجر فعالان حقوق

معترضان از RAICES برجسته مهاجر گروه حقوق قطع معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پایانی سخنان در طول چهار شنبه دموکراتیک بحث شعار “نه بچه در قفس!” و “نگاه نمی دور!”

معترضان همچنین فریاد می زدند: “شما اخراج 3 میلیون نفر!” در اشاره به رکورد بالا تبعید رخ داده است که بایدن در طول زمان به عنوان معاون رئیس جمهور که برای طرفداران به نام رئیس جمهور سابق باراک اوباما “deporter قوا”:

RAICES بود همان گروه مسئول نمایشگاه از کودکان تحت پوشش در مایلار پتو در زنجیره لینک قفس در سراسر Des Moines پیش از آیووا قفقاز از جمله در انجمن سایت و تالار شهر. هر نصب و راه اندازی بازی واقعی ضبط از یک کودک که در بازداشت نگه داشته شد.

“وحشت در مرز ما و در سراسر سیستم مهاجرت ما بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده توسط مردم و سیاستمداران” اریکا Andiola رئیس وکالت افسر در RAICES در بیانیه ای گفت: قبل از آیووا قفقاز. “ما در حال درخواست از مردم در آیووا و در سراسر کشور: به نظر نمی آید دور از ترور تصویب در نام خود را. این ضد مهاجر سرکوب به پایان است.”

این اولین بار نیست که بایدن مواجه شده است و معترضان در طول دموکراتیک بحث. در طول ماه سپتامبر بحث چهار ذینفع اقدام معوق برای ورود دوران کودکی, برنامه دادن به حمایتهای قانونی برای مهاجران غیر مجاز قطع سخنان پایانی با شعارهای “ما DACA گیرندگان! زندگی ما در معرض خطر هستند!”

بایدن دارای ارتباط تنگاتنگی با نامزدی خود را برای زمان خود را با عنوان ” معاون رئیس جمهور. مهاجرت خود را طرح و حتی بارها و بارها اشاره اوباما موفقیت از جمله رئیس جمهور سابق تلاش برای ارائه وضعیت حقوقی به برخی مهاجران غیر مجاز و تصویب اصلاحات جامع مهاجرت. اما بایدن همچنین تلاش برای پاسخ به انتقاد مداوم از مهاجرت اجرای تاکتیک های تحت دولت اوباما به خصوص در چهار سال اول ریاست جمهوری خود — و فعالان به نظر می رسد مصمم به او یادآوری می کنند که از واقعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>