معترضان باید “خود را انتخاب کنید همه گیر”


Crowd of protesters kneeling and holding Black Lives Matter signs

تظاهرکنندگان زانو زدن آنها به عنوان اعتراض در مقابل کاخ سفید در روز یکشنبه.

اولیویه Douliery/گتی ایماژ

دکتر هوارد Markel مطالعات تاریخ پزشکی در دانشگاه میشیگان و یکی از دانشمندان که آمد تا با ایده های اجتماعی فاصله. من می خواستم به صحبت کردن با Markel به دلیل آن به نظر می رسد مانند ایده های بزرگ برای له کردن یک بیماری همه گیر در حال آمدن است به پایان دراماتیک به عنوان کشورهای در حال بازگشایی و هزاران و هزاران نفر از معترضان در حال پر کردن خیابان ها. Markel پشتیبانی از تظاهرات علیه خشونت پلیس باعث جورج فلوید مرگ و احترام محوریت این علت است. او خواستار نژادپرستی و خشونت پلیس یک بیماری همه گیر شوم به عنوان به عنوان هر گونه ویروس. اما او نگرانی در مورد این جمعیت.

روز دوشنبه قسمت از آنچه من صحبت کرد با Markel در مورد آنچه که این اعتراضات می تواند برای همه گیر و آنچه در تاریخچه می توانید به ما بگویید که در مورد آنچه که ممکن است بعد آمده است. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: چگونه بود آن را در اصل پیش بینی زمانی که شما ساخته شده است این توصیه ها از نحوه پیاده سازی اجتماعی فاصله? چگونه آن را در اصل پیش بینی های اجتماعی که فاصله خواهد کرد ؟

هوارد Markel: این فقط به یک خط از یک multilane بزرگراه که اجرا شد توسط دولت فدرال. شما نیز باید آموزش مردم برای تماس با ردیابی و یا مراقبت از اين بيماران است. شما می توانید یک بیمارستان lane, به طوری که آنها به خوبی مواجه نگردند به آماده شدن برای دیدن این بیماران است. شما باید یک واکسن تولید لین. یک ضد ویروس خط. همه این خطوط. و دولت فدرال خواهد امیدوارم هماهنگ که به خاطر آنها باید از این منابع است. امروز واقعا به آن درست شده اجتماعی فاصله و ما امیدواریم کسانی که labs که در حال ساخت واکسن موفق خواهد بود و سریع در مورد آن.

در مینه سوتا که در آن تظاهرات آغاز شد و آنها به حال خود بالاترین COVID تلفات فقط یک یا دو هفته پیش. به دنبال بازگشت در سال 1918 همه گیر وجود دارد یک سابقه تاریخی است که به شما می دهد ویژه مکث اینجا ؟

عشق مردم به بحث در مورد فیلادلفیا بود که دوم بدترین شهر از لحاظ مرگ و میر در طول 1918-19 آنفولانزای همه گیر. وجود آزادی پیوند رژه وجود دارد, و وجود دارد یک تصویر بزرگ در آرشیو ملی از تمام انواع از مردم پوشش به شناور و آرزو مردان جوان خود را از رفتن به جنگ. اما وجود آزادی پیوند راهپیمایی در بسیاری از شهرستانها که در آن سال.

فیلادلفیا کردم ضربه سخت برای بسیاری از دلایل. رژه خود را کمک نمی کند تا مطمئن شوید. St. Louis لغو آن رژه که احتمالا انتخاب عاقلانه را. اما در فیلادلفیا وجود دارد مخالفت بین شهردار و کمیسیون بهداشت و درمان. هیئت مدیره مدرسه نمی موافقت با هر یک از آنها. و آنها نیز مبارزه با فرماندار. همه این اختلافات و برادرکشی مبارزه متناقض پیام نه نورد اجتماعی این فاصله اقدامات به سرعت به اندازه کافی و با استفاده از آنها به اندازه کافی بلند. این همه کمک. آن چند عاملی حماسه شکست فیلادلفیا.

من احساس می کنم مثل همه ما در حال زندگی در فیلادلفیا در حال حاضر.

شما لازم نیست که به یک استاد و یا یک دانشمند موشک به می گویند که این جمعیت یک ایده خوب از نظر COVID ویروس. آنها یک ایده بسیار خوبی از نظر ثبت شکایت خود را با چگونه [جورج فلوید] درمان شد و دیگران درمان می شوند هر روز.

در هفته گذشته تعدادی از پزشکان امضا نامه ای که در آن آنها گفته ام که آنها در حمایت از این اعتراضات حتی اگر آنها می دانند که خطرات. من تعجب اگر شما خوانده ام که نامه.

آن را بسیار جالب به خصوص برخی از آماری که ارائه شده است. شانس یک جوان آفریقایی آمریکایی گرفتن به شدت صدمه دیده و یا کشته شدن توسط یک افسر پلیس—درصد هستند در واقع بسیار بالا و خطرناک است و آنها تقریبا قابل مقایسه با خطر یک مرد جوان در حال مرگ از COVID. بنابراین در راه خود را شما انتخاب کنید همه گیر.

آنچه بدتر است برای جامعه من? چه تر است, کشنده ؟ و هر کس حق دارد که وزن آن خطرات و فواید و بر این اساس واکنش نشان می دهند.

برخی از معترضان نقل شده گفت: آنها آگاه بودند از یک COVID خطر, اما آنها این انتخاب است. من تعجب می کنم که چگونه شما فکر می کنید مردم را درک COVID خطر ممکن است تحت تاثیر خود فضیلت نیت? این ایده که من انجام کاری خوب و پس از آن احتمالا رفتن به خوب است.

که اشتباه حساب دیفرانسیل و انتگرال. باید آن را: من انجام کاری خوب اما من خطر بیمار شدن.

شما باید به درک اگر شما شرکت در آن بسیار نجیب تمرینات شما در حال افزایش خطر خود را. با چه مقدار ؟ من نمی توانم به شما بگویم. من یک ریاضی modeler. اما من می دانم که آن را بزرگتر از خطر من نشسته در مطالعه و صحبت کردن به شما بر روی یک کامپیوتر.

چیزی دیگری که ایستاده بود به من در مورد تحقیقات خود را به سال 1918 است که یک بار اجتماعی فاصله برداشته شد, آن را بسیار دشوار است برای سرکوب دوباره. سیاستمداران نگران آنها فقط نمی باید سیاسی خواهد شد. به نظر می رسد در حال حاضر ما باز برگشت تا کاملا به سرعت و ما در حال تجربه همه این اعتراضات. اگر ما نیاز به بستن دوباره ما می رویم به آن را انجام دهد ؟

حتی در سال 1918—که بسیار متفاوت از زمان و مکان آن را کوچکتر کشور دولت فدرال بود دولت های محلی و ایالتی به حال طاس تخته نرد برای اولین بار در بهداشت عمومی و مردم بسیار وطن پرست و بسیاری از اجتماعی فاصله بود commingled با خود وظیفه مقدس برای حمایت از جنگ—آن را بسیار سخت بود در بسیاری از شهرستانها به reinstitute خاموش شدن چرا که آنها در حال حاضر آن را تجربه کرده.

اگر وجود دارد هیچ سنبله در یک زن و شوهر از هفته های مردمی خواهد بود mad چرا که آنها احساس می کنید به دروغ. “اجتماعی فاصله نبود یک چیز است. ما نمی نیاز به آن را انجام دهد.” و پس از آن اگر وجود دارد یک سنبله مردم را سرزنش معترضان گفت: شما به ارمغان آورد و این بر ما.

این یک هیچ برنده وضعیت. کسی را سرزنش معترضان و یا کسی را سرزنش پلیس و یا وجود دارد مقدار زیادی از سرزنش به رفتن در اطراف و آن را کمک نمی کند همکاری است.

اگر ما دیدن سنبله شما نقطه در یک گروه خاص از مردم است ؟

من نمی خواهد. مقدار زیادی از کار من بوده است در مورد گروه های تندرو شده است که آبرو و مقصر بوده است ، من قطع من دندان پزشکی در ابتدای اپیدمی ایدز و درمان بسیاری از بیماران مبتلا به ایدز هنگامی که ما تا به حال هیچ املاک و درمان آنها اغلب درگذشت. و این که من رو علاقه مند به شیوع و مفهوم قرنطینه. و سپس من شروع به مطالعه آن—چگونه این اقدامات بودند نامناسب اعمال شده به مهاجران به اصطلاح کثیف, ژولیده مهاجران که هیچ کس دوست داشت و یا می خواست در کشور ما است. من مطالعه کرده ام که نه فقط در میان شرق اروپا مهاجران یهودی اما در میان کارگران مکزیکی در میان بیماران مبتلا به ایدز, گی مردان تزريقی و بسیاری از آبرو شدند. و من به پایان رسید یکی از کتاب های من با گفتن سرزنش است یک چیز بی معنی. بار بیماری است که به اندازه کافی برای آن فرد است. شیوع و بیماری های همه گیر در حال بزرگ اجتماعی زندگی آزمایشگاه و شما نمی دانید که چه نتایج در حال رفتن به یک بار آن را به راه انداخته است. اما سرزنش مردم کمک نمی کند. این بزرگ است به اندازه کافی و بدون مشکل است.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی