گروهی از روانپزشکان از کنگره خواست در نامه ای روز شنبه به باطل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در سنا تا روان صلاحیت برای محاکمه ارزیابی شده است.

نامه فرستاده شده توسط جهانی سلامت روان ائتلاف یک گروه از روانپزشکان که میزبانی یک پنل در مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت روان در دانشگاه ییل در سال گذشته و تولید کتاب “خطرناک مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” است که در آن 37 سلامت روان کارشناسان صدای زنگ در خطرات ناشی از رئيس جمهور در بهداشت روان. یک کپی از ائتلاف نامه ارائه شده به سالن.

تبلیغات:

“زیر به خوبی تثبیت اصول عدالت در ایالات متحده متهم است که ذهنی صالح برای محاکمه نمی شود ، ما بر این باوریم که دونالد جان تهمت باید سعی شده است برای impeachable جرائم به دلیل آشکار روانی incapacities” نامه می خواند. “در حالی که مجلس سنا را انتخاب کرد نه به گواه ما بر این باوریم که یک شاهد عینی که می تواند تایید رئیس جمهور ذهنی صلاحیت اجباری بود و در غیاب آن سنا باید با پرتاب کردن هر گونه نتایج آزمایش.”

در این نامه ذکر شده مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای دروغین در طول استیضاح در مورد روابط تحت تعقیب سابق رودی جولیانی کاردانی لو Parnas و تهدید توییتهایی به عنوان شواهدی از “شک و تردید جدی در مورد شایستگی.”

بسیاری از توییت خود این نامه گفت: “نشان می دهد یک سطح جدی از اختلال” در حالی که دیگران “به نظر می رسد به حمل بالقوه به تحریک خشونت.”

تبلیغات:

“ما اعتقاد داریم در جمعی ما ظرفیت های حرفه ای که Donald J. Trump نباید و نمی تواند مشروع تلاش برای impeachable جرائم مگر اینکه او یافت می شود ذهنی صالح برای محاکمه تحت اصول عدالت و تاسیس در ایالات متحده” در این نامه گفت. “تا زمانی که یک ارزیابی تعیین که او صالح است محاکمه نمی شود ساخته شده است و نه به عهده گرفت. سنا باید بلافاصله سفارش غیر ارادی ارزیابی پس از یک عدم اطمینان از تناسب اندام مانع محکومیت و یا تبرئه. متهم — بعد از درمان ممکن است ذهنی مناسب برای محاکمه.”

این نامه می آید هفته جهانی سلامت روان ائتلاف جمهور Bandy X. لی قانونی روانپزشک در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل می آموزد که در دانشکده حقوق دانشگاه ییل به قلم مشترک op-ed با سابق کاخ سفید اخلاق رئیس ریچارد نقاش هشدار کنگره که رئیس جمهور بود و نه مناسب برای محاکمه.

لی که مشورت گسترده با دولت و بین المللی دولت ها در بهداشت عمومی با رویکرد پیشگیری از خشونت در جوامع و در زندان صحبت کرد و به سالن مورد نگرانی خود را در مورد تهمت روانی شایستگی و گروه او هشدار برای مغلوب ساختن پیشی جستن. مشاهدات نشان دهنده آن از دنیا سلامت روان ائتلاف اما دیگر هیچ نهاد او به سالن.

تبلیغات:

سالن: سازمان خود نامه می گوید که تهمت نمی توان سعی کرد تا زمانی که “یافت می شود ذهنی صالح است.” که آیا شما فکر می کنم باید تعیین این ؟ و چگونه است که کار در چارچوب یک استیضاح محاکمه ؟

لی: این قانونی اساسی مورد نیاز همه دادگاه ها در سراسر ایالات متحده صلاحیت برای محاکمه در بخشی از متهمان باید مطمئن به منظور حفظ روند. خود رئيس جمهور خواستار توجه رسانهها و در تعدادی از موارد. او باید به این تقاضا از آن ساخته شده است به مطمئن شوید که دادرسی عادلانه هستند. شایستگی در نظر گرفته شده است تا شک و تردید مطرح شده است — در هر زمان و به هر دلیلی — و سپس آن است که معمولا مسئولیت قاضی و یا در مورد مجلس سنا به ریاست رهبر اکثریت به آن را سفارش دهید. آستانه برای این کم است و در برخی از ایالت ها نیاز به یک ارزیابی است که به صورت خودکار و بدون نیاز به قاضی سفارش.

تبلیغات:

هنگامی که در شک و تردید جدی مطرح شده است متهم نمی تواند “تعلیق” این شرط یا رد یک ارزیابی است. این است که به دلیل بی کفایت افراد ممکن است تمایل به انکار است که آنها بی کفایت. یک روال آزمون استاندارد به عنوان انجام شده است تقریبا هر روز در سراسر کشور باید توسط یک ارزیاب مستقل اغلب پزشکی قانونی سلامت روان حرفه ای. آن است که شاید یکی از رایج ترین امتحانات ما با برخی از متخصصان انجام آنها تمام وقت و در تمام طول روز طولانی است. آزمون بسیار اساسی است.

من می دانم که سنا محاکمه شده است بسیار غیر معمولی بدون اسناد و مدارک و یا شهود. شاید این نوع از وضعیت بی سابقه ای قابل قبول است به دلایل دیگر اما صلاحیت برای محاکمه باید غیر قابل مذاکره است. در کشور ما متهم را غیر قابل بحث حق به درک از اتهامات عنوان شده علیه آنها را برای کمک به دفاع از خود و به هر دو منطقی و واقعی درک درستی از رسیدگی.

اگر آنها ناتوان از درک و یا کمک — برای مثال اگر آنها باور دارند که آنها در حال “کامل” در برابر تمام شواهد و نمی دانم آنچه آنها در حال شارژ با و یا مشکل در نشان دادن منطقی و واقعی درک درستی از آنچه که اتفاق می افتد — آنها از نظر قانونی بی کفایت و محاکمه نمی توانید ادامه دهید. اگر mistrial از اقدام با وجود بی کفایتی و سپس نتایج آزمایش را به پایین پرتاب شد. مهم نیست که چقدر پاک کردن شواهد از گناه یا بی گناهی — حتی اگر یک فرد شاخه های فرد دیگری در مقابل شما و اعتراف به آن — ذهنی بی کفایت فرد به سادگی نمی توان محکوم یا تبرئه شد. آن است که قانون در این کشور و یک قانون از انصاف است که ما باید افتخار.

تبلیغات:

نامه اوباما به کنگره را امتحان کنید تهمت و پس از او دریافت کرده است “درمان است.” آنچه را که نگاه مانند?

اگر متهم مشکوک به کفایت ممکن است مقامات بازداشت و نگه داشتن متهم در بازداشت اما این مورد نمی تواند به جلو تا زمانی که متهم در صلاحیت است “دوباره بازسازی شد.” مرمت متفاوت از استاندارد درمان های روانی — فقط به عنوان ارزیابی صلاحیت برای محاکمه متفاوت است از ارزیابی برای تشخیص و درمان است. مرمت مراکز در سراسر آموزش و پرورش در مورد عدالت کیفری و روشهای درمان علائم بنابراین به عنوان برای کمک به یادگیری است.

مرمت به طور معمول اتفاق می افتد در یک بستری تنظیم از پیش تعیین شده دوره های مختلف از 45 تا 90 روز بسته به دولت و شارژ. سپس ارزیابی تکرار شده است برای دیدن اگر صلاحیت بازسازی شده است. اگر تلقی “unrestorable,” متهم ممکن است هرگز از طریق دادگاه و در آن نقطه خطرناکبودن ارزیابی برای تعیین اینکه آیا متهم باید در بیمارستان و یا نه. اگر تلقی بی کفایت اما restorable متهم تکرار از 45 به 90 روز درمان. تنها اگر تلقی صالح می توانید این آزمایش را ادامه دهید.

تبلیغات:

جمهوری خواهان مجلس سنا به وضوح بر این باور نیست حداقل برای عموم که رئیس جمهور ذهنی صلاحیت یک نگرانی است. چند تهمت سابق مشاوران که از نزدیک با او مطرح کرده اند نگرانی های جدی در مورد سلامت روان خود را. چگونه این متقاعد کردن آنها ؟

این قانون است که آنها را بررسی سوالات در مورد بی کفایتی زمانی که آنها بوجود می آیند. آنها نباید نادیده گرفتن این سوالات و یا آنها ممکن است شکستن قانون است. اگر آنها کامل یک محاکمه که غیر قانونی است و با وجود یک متهم به بی کفایتی و سپس نتایج را باید باطل است. تنها یک سؤال را حل و فصل اختلاف.

علاوه بر این رئیس جمهور خود دفاع قانونی به تازگی استدلال کرد که impeachable جرائم باید درمان شود مانند قانونی جرم است. صلاحیت برای محاکمه ضروری است در همه دادگاه ها — به خصوص در دادگاه های جنایی. اقدام وجود دارد در حالی که در حال شک و تردید جدی در مورد یک متهم در صلاحیت می تواند جنایت علیه متهم در دست نیست.

در این نامه اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن عادت انکار دانستن مردم که به نظر می رسد او می داند که به خوبی به عنوان مورد با لو Parnas. آن را می گوید که او هم یک “پاتولوژیک دروغگو و یا اختلال شناختی شدید.” آیا شما باور دارید تهمت را انکار ممکن است ناخواسته به جای محاسبه اظهارات?

تبلیغات:

این چیزی است که ما نمی دانیم و بدون آزمون. در هر صورت آنها بسیار مورد. اگر محاسبه کنیم می خواهید به می دانم که وجود دارد نه یک پاتولوژی پایه و اساس دروغ گفتن به خصوص وقتی که دروغ گفتن بیش از حد در مقدار.

در این نامه همچنین اشاره کرد تهمت و تهدید علیه Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا که در خدمت به عنوان سر استیضاح مدیر برای آمریکا. آیا شما فکر می کنم تهمت غافل که شعارهای پتانسیل تحریک خشونت?

خطرناکبودن است نه یک عامل در صلاحیت دادگاه کیفری محاکمه, اما آن آغاز می شود به معنای عدم صلاحیت برای خدمت در دفتر و عدم صلاحیت برای خدمت در دفتر ارتباط با احتمال بیشتری از عدم صلاحیت برای محاکمه. به عبارت دیگر در حالی که این دو جدا امتحانات با استانداردهای مختلف یک شانس دیگر. یکی دیگر از شایع سردرگمی بین صلاحیت برای محاکمه و مسئولیت کیفری; بی کفایتی برای محاکمه به ندرت منجر به جنون دفاع.

اگر یک فرد است که تحریک به خشونت که آیا از آن آگاه هستند یا نه آن را می سازد یک نا مناسب برای اتاق — هر دفتر. اگر یکی است به وضوح نا مناسب برای اتاق, پس ما باید به فکر می کنم در مورد unfitness به محاکمه. به اعتقاد من این یک مسئله حیاتی است که در آن سنا محاکمه آویزان است. در صورت وجود اختلاف نظر در مورد آن, پس از آن ما باید به انجام ارزیابی; این حق متهم تضمین شده توسط قانون است. ما راه اندازی یک سازمان غیر دولتی و مستقل متخصص پنل تاسیس در معیار های پزشکی به تنهایی و از طریق بررسی دقیق برای انجام چنین ارزیابی اگر سنا خواسته. اما آن را ندارد به ما پنل — هر غیر دولتی و مستقل پنل است که مطابق با استانداردهای حرفه ای انجام می دهد.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی