کارشناسان بهداشت عمومی می گویند تهمت است بی مهارت coronavirus پاسخ

یک متخصص بهداشت گفت: سالن که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر شده است بی پایان.

“این قطعا ساخته شده از آن بدتر” دکتر ویلیام Haseltine گفت: سالن وقتی پرسیده شد که در مورد تهمت بی میلی به اذعان شدت همه گیر در ژانویه و فوریه زمانی که اخبار آن را برای اولین بار شکست از چین. “و واکنش او بود — اگر نه بدترین ها در جهان — در میان بدترین در جهان است. آن را خطرناک بود. آن درخت. از آن غافل شد. آن خود خدمت.”

تبلیغات:

Haseltine یک زیست شناس مشهور برای کار خود را در مقابله با اچ آی وی/ایدز برای مبارزه با سياه زخم و برای پیشبرد دانش ما از ژنوم انسان. او همچنین موسس و مدیر عامل سابق از ژنوم انسان علوم است و در حال حاضر صندلی و رئیس بهداشت جهانی فکر می کنم تانک دسترسی بین المللی سلامت.

با برآورد او تهمت عملکرد بسیار ضعیف است — و “انجام داد و” هزینه زندگی.

“او باید به ما هشدار آن را در آینده” Haseltine گفت: سالن. “او باید تهیه شده است با انباشت تمام تجهیزات لازم. اما حتی امروز ما در حال انجام آنچه ما باید انجام دهید. اجازه دهید من آن را قرار داده که در راه است. آنچه که ما باید انجام, است تماس, ردیابی [شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با بیماران آلوده] و داشتن اجباری قرنطينه برای هر کسی که در معرض شده است. و quarantining در خانه نیست اما در اتاق های هتل تک اشغال اتاق های هتل ها.”

تبلیغات:

او افزود: “این که چگونه چینی کنترل این بیماری همه گیر. کسی که قرار بود محدود به یک اتاق هتل به مدت حداقل 14 روز از زمان قرار گرفتن در معرض. و آنها در خدمت وعده های غذایی توسط hazmat چادری پرداختند. آنها اجازه نداشتند برای باز کردن درب خود را. و حتی امروز اگر شما به چین از خارج شما نیاز به انجام این قرنطینه در خانه بدون باز کردن درب خود را برای 14 روز. اگر شما آمده ام از شهر دیگری در چین به پکن به عنوان مثال — شما رو به خود قرنطینه برای 14 روز. حتی اگر آن را یک کم بروز منطقه شما باید به خود شده است.”

Haseltine هنوز هم معتقد است که این اقدامات ضروری است.

“ما رو به انجام بسیار جدی است تماس, ردیابی, به دنبال اجباری قرنطینه برای هر کسی که در معرض” Haseltine توضیح داد. “در این نقطه برای مثال که شامل بسیاری از سنا که مواجه می شوند رند [این سناتور جمهوری خواه از کنتاکی که تشخیص داده شد با COVID-19]. اگر ما در چین هر سناتور که تا به حال تماس با رند پل خواهد بود در 14 روز واحد جداسازی اتاق هتل. که چگونه آنها را کنترل ویروس. و ما نمی کنند.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز نگرانی کرده است که رای دهندگان ممکن است به نوبه خود در برابر او با توجه به پاسخ او به این ویروس. او توییتی در روز چهارشنبه که “LameStream رسانه ای است که نیروی غالب در تلاش برای بدست آوردن من به نگه داشتن کشور ما بسته به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است به این امید که آن را مضر به انتخابات موفقیت است.” علاوه بر به حداقل رساندن خطر برای دو ماه تهمت منحل و یک شورای امنیت ملی همه گیر پانل که کارشناسان تا به حال ستایشاز آن حمایت عمده کاهش بودجه به مراکز کنترل بیماری ها, عوامل تحریف است که ظاهرا می تواند کشتن ویروس و تحت فشار قرار دادند برای شبه علمی یا تست نشده بالقوه درمان برای این بیماری. رئیس جمهور است و با تمرکز بر احیای اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است بدون در نظر گرفتن تهدید برای بهداشت عمومی حتی به tweeting که ما در خطر “درمان بدتر از مشکل خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>