ناشر خروجی اخبار مرتب برای همسر به پرداخت نشده و موقعیت در Melania Trump دفتر: گزارش

سیاسی خبرنگاران دانیل Lippman و تینا Nguyen شنبه نشان داد که جیمی فینکلشتاین — ناشر اخبار خروجی تپه — مرتب برای همسرش به پرداخت نشده و موقعیت در دفتر بانوی اول Melania Trump. این واقعیت ارائه یک برنامه به طور بالقوه مشکل تضاد منافع برای یک ناشر سیاسی اخبار اعلام نشده به خوانندگان.

Lippman و Nguyen گزارش که در سال 2017, پاملا ناخالص فینکلشتاین همسر سابق سی ان ان تهیه کننده “داوطلب برای کمک به بانوی اول جدید پیدا کردن جای پا در شرق بال.” او به عنوان یک “دوست طولانی مدت از Melania Trump.”

تبلیغات:

فینکلشتاین با توجه به سیاسی روزنامه نگاران “بود به اندازه کافی درگیر است که او شخصا مورد بحث خود را به ترتیب با کاخ سفید وکلا.”

Lippman و Nguyen گزارش که در 5 جولای 2017, فینکلشتاین از طریق پست الکترونیکی Stefan Passantino یک اخلاق وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در آن زمان نوشت: “امیدوارم که ما می توانیم قرارداد به زودی به عنوان پاملا به نظر می رسد به جلو به خدمت (sic) کشور و بانوی اول.”

“کاخ سفید هرگز اعلام کرد ناخالص’ استخدام, هر چند او حدود شش ماه مشاوره بانوی اول. ناخالص در درجه اول کار از نیویورک, اما ترتیب تا به حال برخی از مظاهر کاخ سفید اشتغال: او پر امنیت ترخیص پرسشنامه و اعطا شد کاخ سفید در ایمیل و تلفن همراه و دسترسی موقت نشان برای استفاده از زمانی که او در واشنگتن” در این گزارش است.

تبلیغات:

ناخالص’ پرداخت نشده تنظیم به طول انجامید از ماه اوت سال 2017 به فوریه 2018. در این دوره با توجه به Lippman و Nguyen The Hill منتشر شده “چند ده مقاله” درباره Melania Trump. و تنها یک “انتخاب چند تپه کارکنان” شد “اطلاع داد که رئیس خود’ بود که در شرق بال مشاور.”

در مصاحبه های سیاسی, نیویورک شهرستان بر اساس فینکلشتاین اظهار داشت که هیچ تضاد منافع خود را در Melania Trump در سال 2017 و در اوایل سال 2018 است. تپه ناشر سیاسی گفت: “پاملا افتخار بود برای کمک به بانوی اول خدمت به کشور و ملت است کودکان در این راه است. برای پاملا این نمی شد به سادگی بسیار ارزشمند تلاش آن عمیقا معنی دار در سطح شخصی. به عنوان دختر 91 ساله از بازماندگان هولوکاست فرستاده شده به مرگ آشویتس اردوگاه به عنوان یک کودک او احساس کردند که پیوستن به بانوی اول در کمک به کودکان در اینجا و در سراسر جهان بود فوق العاده فروتنی و شخصا با ارزش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>