پولیتزر برنده کریس هجز: این “حال خوب — نسبت به آنچه در آینده بعدی”

امپراتوری سقوط کمی در یک زمان و پس از آن همه در یک بار. بیش از دو دهه گذشته امریکا ثابت کرده خود را به خوبی همراه در این سفر. Coronavirus همه گیر است و به سادگی تحت فشار قرار دادند ملت ما بیشتر همراه است که مارپیچ رو به پایین.

در نهایت همه گیر است و بیشتر در معرض و تشدید — برای کسانی که هنوز هم به نحوی در انکار در مورد دهه از امریکا به عنوان یک زوال امپراتوری های عمیق سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و دیگر مشکلات اجتماعی.

تبلیغات:

زیرساخت های کشور در حال پوسیدن. مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست بیش از یک plutocratic فاسد, بی رحمانه استبدادی پاتولوژیک kakistocracy. عوام است که به آوار در حالی که فوق العاده غنی از عصاره همیشه بیشتر ثروت و منابع دیگر از مردم آمریکا است. بیش از حد هزینه های نظامی اتحاد چپ ایالات متحده ناتوان از توجه به نیازهای اساسی از آن مردم است. فرهنگ حواس پرتی و عینک ارائه شده است بسیاری از آمریکایی ها ناتوان از مسئول بودن درگیر شهروندان است. ما سیستم آموزشی نیست آموزش مهارت های تفکر انتقادی. رادیکال جناح راست مسیحیان سفید سازمان های تروریستی و دیگر neofascist طرف مقابل باید و افراط گرایان در حال درگیر شدن در مبارزات انتخاباتی از thuggery ارعاب و خشونت علیه چند نژادی دموکراسی آمریکایی.

نوشتن در اقیانوس اطلس جورج پاکر توصیف این بد بخت امور:

بحران خواستار پاسخ شد که سریع عقلانی و جمعی. ایالات متحده واکنش نشان داد و به جای آن مانند پاکستان یا بلاروس — مانند یک کشور, با جنس بنجل زیرساخت و ناکارآمد دولت که رهبران بیش از حد فاسد و یا احمق به سر کردن توده رنج می برند. دولت حیف و میل دو غیر قابل استرداد ماه برای آماده سازی. از رئیس جمهور آمد عمدی کوری قربانی می بالد و نهفته است. از رابط تئوری های توطئه و درمان های معجزه آسا. چند سناتور و مدیران شرکت های بزرگ عمل کرده و به سرعت — و نه برای جلوگیری از آمدن فاجعه اما به سود حاصل از آن. زمانی که یک دولت دکتر تلاش برای هشدار دادن به مردم از خطر کاخ سفید در زمان میکروفن و سیاسی پیام.

هر روز صبح در پایان ماه مارس آمریکایی ها از خواب بیدار برای پیدا کردن خود را از شهروندان یک کشور شکست خورده.

در نیویورک تایمز پولیتزر برنده جایزه نویسنده ویتنام Thanh Nguyen تشخیص سلامت از امریکا بدنه سیاسی در عصر مغلوب ساختن پیشی جستن و همه گیر او دارای قدرت و شتاب:

تبلیغات:

اگر چیز خوبی در پدیدار از این دوره ممکن است آن را یک بیداری به شرایط از پیش موجود از بدن ما سیاسی. ما به عنوان سالم به عنوان ما به فکر ما بودند. بیولوژیکی ویروس afflicting افراد نیز اجتماعی است. virus. علائم آن — نابرابری سنگدلی خودخواهی و انگیزه کسب سود که undervalues زندگی انسان و overvalues کالا — بودند که برای بیش از حد طولانی نقاب توسط دلچسب تشویق خوب از آمریکا استثنایی این ruddiness از کسی که چند قدم دور از یک حمله قلبی.

کریس هجز پولیتزر برنده جایزه روزنامه نگار, نویسنده و فیلسوف است با امریکا را کاهش داد ، در مکان هایی مانند یوگسلاوی سابق او شخصا شاهد چه اتفاقی می افتد زمانی که جوامع سقوط از هم جدا. در تازه ترین کتاب او “America: The Farewell Tour,” هجز هر دو جزئیات بسیاری از این کشور و فرهنگی و بحران های سیاسی و چه به طور بالقوه می تواند اتفاق می افتد بعدی. Coronavirus بحران نشان داده تجزیه و تحلیل خود را به طرز مرموزی prescient.

در این گفتگو هجز هشدار می دهد که التهاب و درد از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus بحران است اما یک پیش نمایش از مراتب بدتر از همه چیز به آینده آمریکا به عنوان نابرابری های اجتماعی و سیاسی شکست ترکیب برای ایجاد یک فروپاشی کامل این کشور در حال حاضر رو به کاهش استاندارد زندگی به عنوان به خوبی به عنوان آن بیمار دموکراسی است.

هجز همچنین توضیح می دهد که چگونه حزب دموکرات و آن presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به احتمال زیاد قادر به پاسخگویی به سن تهمت و اقتصادی و اجتماعی و تخریب ایجاد شده توسط گانگستر سرمایه داری در ترکیب با این بیماری همه گیر کوروناویروس. چرا ؟ چرا که دموکرات ها نیز بخشی از plutocratic استقرار است که شکست خورده است و مردم آمریکا است.

تبلیغات:

شما همچنین می توانید گوش دادن به مکالمه من با کریس هجز در پادکست “حقیقت گزارش” و یا از طریق پلیر تعبیه شده در زیر.

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

چه شوک ناگهانی از coronavirus همه گیر نشان داد در مورد آمریکا چیست ؟ اگر شما را به یک تصویر لحظهای از این لحظه چه آن را نشان می دهد در مورد کشور ؟

تبلیغات:

این روزها زمان خوبی است نسبت به آنچه در آینده آینده.

چگونه یک جامعه تغییر خیلی سریع ؟

یک جامعه می تواند به سرعت تغییر به دلیل ساختارهای زیر بنایی در حال فاسد. وجود دارد زنگار یا روکش یک عملکرد سیستم اما پایه های آن آنقدر فاسد است که آنها نمی توانند استرس. که درست در جمهوری وایمار در آلمان قبل از نازی ها در زمان کنترل کامل. که درست در یوگسلاوی قبل از جنگ های داخلی و خشونت های قومی. درست است در اینجا در ایالات متحده بیش از حد. این کشور نمی تواند مقاومت در برابر استرس از coronavirus بیماری همه گیر. فراتر از گویایی از آنچه خواهان انجام می دهند حزب دموکرات در پاسخ به این بحران نمونه ای از مشکلات امریکا با آن مواجه است به عنوان یک کل.

تبلیغات:

دوازده صد دلار به افراد مبتلا در طول این بحران کافی نیست. دموکرات ها تنها واقعا در تلاش برای جلوگیری معادل 500 میلیارد دلار دوغاب صندوق که در حال رفتن به Mnuchin دست, مردی که عمل می کند مانند یک جنایتکار است. که 1200 $در حال رفتن به فضای مناسب توسط شرکت های کارت اعتباری و بانک های که وام های مسکن.

این مثل این است که یک تکرار از سال 2008 که در آن کنگره آزادسازی مبالغ از پول به دست وال استریت دزد. آنچه اتفاق افتاد در سال 2008 ؟ این plutocrats و شرکت های بزرگ به خود را گسترده سهام پاداش و دیگر درآمد و بازده. من نمی بینم که چگونه ایالات متحده در حال رفتن برای جلوگیری از رکود بزرگ دیگری است که به نوبه خود منجر به تثبیت بیشتر قدرت توسط یک قدرت طلب سالارانه نخبگان. کسانی که نخبگان هستند واقعا نگران بیماری همه گیر کوروناویروس چرا که آنها خود را خواهد داشت هواکش و خصوصی کارکنان پزشکی و دیگر چیزهایی که آنها نیاز به زنده ماندن. فرد به طور متوسط خواهد بود از چپ به مراقبت از خود.

رئیس جمهور و حزب او شرکت اربابان و تهمت مسیحی ملی فرقه در حال حاضر گفتن مردم آمریکا به بیرون رفتن و خطر مرگ از رمان coronavirus به عنوان یک عمل “میهن پرستی” و “عشق” برای اقتصاد است.

تبلیغات:

من اضافه می کنم که تعداد زیادی از مردم در حال رفتن برای مردن بی ارزش. سود است که همیشه مهم ترین چیز برای الیگارشی و چون از فاکس نیوز و دیگر جناح راست رسانه ها بخش قابل توجهی از مردم آمریکا را تطهیر شدت و خطرات ناشی از کوروناویروس. کاملا قابل پیش بینی وجود دارد که همراه با افزایش حملات نژادپرستانه علیه چینی-آمریکایی ها و یا هر مردم آسیایی تبار.

من فکر می کنم همه گیر و پاسخ به آن می تواند ما را عملا به قلمرو ناشناخته در ایالات متحده به دلیل همانطور که همه چیز رو به زوال خشونت علیه nonwhites و گروه های دیگر که شرور و اهریمن با تهمت و راست گرا افزایش خواهد یافت. میل به دیکتاتوری راه حل رشد خواهد کرد برجسته تر است. من به یاد داشته باشید صحبت کردن به فریتز استرن این دانشمند بزرگ از فاشیسم که خود آلمان نازی گریخت و به عنوان یک نوجوان. او گفت که در آلمان وجود دارد دوري فاشیسم قبل از کلمه “فاشیسم” اختراع شد. ما در حال حاضر می بینیم که حسرت در امریکا است. Coronavirus بحران را که حسرت حتی برجسته تر است.

چه از حافظه به خصوص در کوتاه مدت و میان مدت? وجود دارد بسیاری از صداهای که باور coronavirus را خار تغییرات مثبت اجتماعی در ایالات متحده است. من نگرانی که وجود دارد خواهد بود یک نوع سازماندهی فراموش کردن که در آن چند ماه در حال حاضر از این بیماری همه گیر کوروناویروس و آنچه در آن در معرض در مورد این کشور در زمینه پوسیدگی فراموش خواهد شد — همه از آن به پایین پرتاب حافظه ،

من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به قادر به بازگشت به زمان قبل از coronavirus بیماری همه گیر. من باور دارم که coronavirus رفتن باعث کاهش بر خلاف هر چیزی که در این کشور دیده می شود پس از رکود بزرگ. به همین دلیل است که کسب و کار کلاس و دیگر نخبگان حاکم در حال وحشت. آن است که چرا تهمت شرکت رهبران جمهوری خواهان و دیگران هم تراز با آنها گفتن مردم به بازگشت به کار — اما به پوشیدن ماسک — که ممکن است واقعا نمی نگه داشتن آنها را 100 ٪ امن است.

تبلیغات:

همه گیر قابل پیش بینی بود. و هنوز البته به خصوص تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ما برچیده مکانیسم های که از طریق آن ایالات متحده می تواند آماده. مورد نیاز زیرساخت ها مانند تخت بیمارستان و هواکش و دیگر نیاز به تجهیزات وجود ندارد زیرا با تمام زوال امپراتوری منابع به صنایع دفاعی و نظامی است.

بخش دیگری از این فروپاشی و آسیب پذیری بود که این حمله در مقابل آموزش و پرورش عمومی و فساد از رسانه ها. این واقعیت است که فاکس نیوز است و حتی به عنوان یک سازمان خبری سرسام آور است — اگر چه من فکر نمی کنم سی ان ان خیلی بهتر است. در کل که منجر به یک حسرت برای یک سیستم یا یک شکل است که می تواند به وعده اهلی شیاطین که به راه انداخته شده است.

من مطمئن هستم اگر ما هر گونه مکانیسم های چپ در ایالات متحده است که توسط آن ما می تواند به طور موثر فشار به عقب در برابر نخبگان الیگارشی و دیگر ضد نیروهای دموکراتیک. ما نمی هر گونه توانایی گودال قدرت در مقابل قدرت است. ما می توانیم التماس پلوسی یا میچ مک کانل و یا برخی دیگر سیاستمدار همه ما می خواهیم برای کمک به. ما در حال رفتن به آن را دریافت.

تماشای پایه مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از این کشور و صحبت در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که او flanked توسط شرکت مدیران اجرائی — هرگز ذهن چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن را پر کرده است, دولت با مردم از برخی از بزرگترین شرکت ها — صحبت می کند واقعا به چه کشور است برهنه حکومت توانگران. نخبگان و نه حتی سعی در پنهان کردن آن را ندارد.

تبلیغات:

الیگارشی نمی مراقبت در مورد دموکراسی. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد حقیقت است. آنها علاقه مند هستند در رضایت از حکومت. آنها می تواند مراقبت کمتر در مورد اجتماعی و نابرابری درآمد. آنها در حال رفتن به مهار و نظارت دولت است. در واقع به چیز بدتر از نظارت دولت رفتن به گسترش است. الیگارشی نمی مراقبت در مورد از دست دادن شغل به دلیل همانطور که مارکس گفت: بیکاری باعث ایجاد بیشتر استخرهای ناامید مازاد نیروی کار. الیگارشی نمی مراقبت در مورد آب و هوا. این همه در مورد تقدم از سود و قدرت شرکت های بزرگ — و کسانی که ارزش ها و سیستم های خاموش ما دموکراسی است.

و البته همه آنها هیجان زده است که هیچ کس نمی تواند بیرون رفتن در خیابان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اجتماعی فاصله. جمعی بسیج عمومی و نافرمانی مدنی است آنچه مورد نیاز است به شکست الیگارشی و کسانی که اولین گام لازم برای پیروزی دموکراسی آمریکایی.

امریکا را, زمان, سیاسی, سیستم, شرکت, سیاسی duopoly. یک فرد می تواند هر دو رای برای nativists و نژادپرستان و آب و هوا منکران و خلقت گرایان در پایان یک یا یک فرد می تواند رای برای افرادی که صحبت می کنند زبان از تحمل و مایل به قرار دادن افراد همجنسگرا و یا زنان و یا افرادی که از رنگ به مواضع قدرت به عنوان طولانی به عنوان آنها در خدمت نظام است. البته که نقش که باراک اوباما انجام در هزینه از مردم آمریکا است.

جامعه آمریکا در بحران است و در کاهش. همانطور که شما اشاره coronavirus در ترکیب با مغلوب ساختن پیشی جستن ارعاب neofascist جنبش فقط علائم عمیق اجتماعی پوسیدگی. کجا ما از اینجا بروم ؟

تبلیغات:

بیایید بایدن. چه معنی آن را به رای جو بایدن? او این نوع از شخصیت مسخره است که برخی از افراد پیدا کردن جذاب است. چه بایدن را ضبط ؟ آنچه که یک فرد رای دادن به اگر آنها بازگشت بایدن در روز انتخابات سال 2020?

تحقیر زنان شجاع مانند آنیتا هیل که در مواجهه با او بدرفتار. رای شما برای معماران جنگ بی پایان. شما رای برای دولت آپارتاید در اسرائیل است. بایدن پشتیبانی از کسانی که همه چیز. با بایدن شما در حال رای گیری برای عمده فروشی نظارت توسط دولت از جمله لغو تشریفات و جسم. رای شما برای برنامه های ریاضت اقتصادی. رای شما برای نابودی رفاه. که بایدن. شما برای رای دادن به کاهش امنیت اجتماعی که او بارها و بارها به نام برای برش همراه با مدیکید. رای شما برای نفتا شما رای برای “تجارت آزاد” می پردازد. اگر شما رای بایدن شما در حال رای گیری برای کاهش دستمزدها و از دست دادن صدها هزار نفر از تولید شغل است.

با بایدن شما نیز رای گیری برای حمله به آموزش و پرورش عمومی و انتقال وجوه فدرال به مسیحی “منشور مدارس.” با بایدن شما در حال رای گیری برای بیش از دو برابر شدن جمعیت زندان. با بایدن شما در حال رای گیری برای نظامی پلیس و در برابر سبز معامله جدید است.

شما نیز رای گیری برای محدود کردن حق زن برای سقط جنین و حقوق باروری. شما در حال رای گیری برای تفکیک سیستم مدارس عمومی. با بایدن شما در حال رای گیری برای تنبیهی سطح بدهی های دانشجویی و ناتوانی مردم به خود که بدهی از طریق ورشکستگی. یک رای برای مجلس رای برای deregulating بانکداری و امور مالی. بایدن همچنین از برای سود بیمه و شرکت های دارویی.

یک رای برای بایدن نیز یک رای در برابر امکان جهانی مراقبت های بهداشتی. شما برای رای دادن بایدن و شما حمایت گنده بی فایده و پف دفاع از بودجه. بایدن همچنین پشتیبانی از نامحدود سالارانه و شرکت های بزرگ پول برای خرید این انتخابات است.

این چیزی است که شما در حال رای گیری برای.

یک رای برای جو بایدن یک رای بیشتر از همان. نخبگان حاکم ترجیح می دهند جو بایدن درست مثل آنها ترجیح هیلاری کلینتون ، دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مبتذل و خجالت. اما نخبگان حاکم نیز آن را کاملا روشن در مورد منافع خود: بسیاری از این افراد به نقل نام گفت که اگر برنی ساندرز بود نامزد — و یا حتی الیزابت وارن — آنها را برای رای دادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

یکی از غالب روایات در جریان اصلی رسانه های خبری است که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده است. Coronavirus همه گیر و بی کفایتی خود را در حال dooming انتخاب مجدد او شانس; جزر و مد در نهایت تبدیل شده است.

پاسخ من این بوده است که این بیش از حد امیدوار و مرزها در توهم. یک هیچ تضمینی وجود ندارد که حتی یک انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 است. مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه در حال کارشناسان در رای گیری تقلب و راه های دیگر از خیانت به سرقت انتخابات و براندازی دموکراسی است. پس از coronavirus بحران فروکش من باور دارم که مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی ممکن است حتی قوی تر چون او منجر به یک فرقه و اعلام خواهد شد که او به رهبری این کشور را به “پیروزی” بیش ویروس.

لیبرال نخبگان ارائه می دهیم امید است که ریشه در درک درستی از واقعیت سیاسی. من اعتقاد ندارم که جو بایدن لزوما قادر به پیروزی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن بسیار ضعیف نامزد زیرا او نشان دهنده نئولیبرالی سرمایه داری گانگستر که سیاست های حزب دموکرات را در آغوش دارد و به طوری که بسیاری از آمریکایی ها در حال شورش علیه.

جیمز بالدوین توضیح داد که چرا مردم سیاه و سفید ندارد و میانسالی بحران. چرا ؟ چرا که آنها نمی خرید به اسطوره ها در آمریکا است. سیاه و سفید از مردم می دانند که این سیستم در امریکا تقلب است. سیاه مردم این را می دانند که آنها کودکان هستند. در مقایسه سفید مردم به خرید این توهمات از شایسته سالاری و فردگرایی و آمریکا استثنایی و اعتقادات مشابه. همین دلیل است که بالاترین نرخ خودکشی در حال حاضر در میان میانسال مردان سفید پوست هستند چرا که آنها در نهایت شروع به درک که این سیستم نمی مراقبت در مورد آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>