عقب کشیدن پرده در Maira کالمن خلاق فرایند

قسمت یادداشت ها

این هفته میزبان Rumaan علم گفتگو با استادان هنرمند Maira کالمن. کالمن یک تصویرگر نویسنده و هنرمند و طراح شناخته شده برای او اهل تفریح و شوخ تصاویر در کتاب های کودکان مانند Fireboat و چرا ما را شکستو همچنین کار خود را برای نیویورک تایمز و نیویورکر.

آنها بحث در مورد آنچه که روز کامل از کار به نظر می رسد برای هنرمند چگونه به ماندن خلاق در زمان بحران و آخرین پروژه: مصور برنامه The Autobiography of Alice B. Toklas.

پس از آن Rumaan و اسحاق ساقی بحث در مورد راه هایی که در آن آنها در حال تلاش برای باقی می ماند خلاق است. Rumaan شده است تماشای این ملاقات را انتشار “شبانه ملاقات Opera جریان” یک سری از encore Live HD در جریان سخنرانی در وب سایت شرکت و اسحاق توصیه چیدن تا یک کپی از این کتاب و پس از آن شما عمل می کنند: هنر در غیر قابل پیش بینی جهان, توسط کارگردان تئاتر آن بوگارت برای مبارزه با خلاق موانع در طول این زمان از عدم اطمینان است.

ارسال سوالات خود را در مورد خلاقیت و هر گونه بازخورد به [email protected]

پادکست های تولید شده توسط مورگان Flannery.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>