عقب کشیدن شاخ و برگ “گل بزرگ مبارزه” از چشم ظاهر طرح به افسانه نهایی

“گل بزرگ در مبارزه با” Netflix جدید گل مجسمه سازی رقابت شکوفا با چشم ظاهر خلاقیت و یک شناور انرژی که یادآور “بزرگ انگلیسی پخت و خاموش است.” و در یک بار زمانی که مردم تا حد زیادی خانه نشین و ممکن است احساس کمی قطع از جهان خارج آن را به راحتی bingeable سری است که ویترین طبیعت با یک نوع غریب هاله.

در طول هشت چالش های مختلف 10 تیم از دو مسابقه در برابر ساعت به هنر و عجیب گل مجسمه سازی — هر یک به یک موضوع های مختلف مانند “عظیم حشرات” “غول سبز” یا مسحورکننده “افسانه پایان” آخر.

تبلیغات:

منجر قاضی کریستن گریفیث-VanderYacht — با چشم انداز آفتابی و تیز مناسب — فوری است جمعیت های مورد علاقه. او با سالن مورد توسعه یک موضوع برای قضاوت مسابقه چالش نتیجه ساخته شده است که او گریه و چگونه کسب و کار خود را به مراتب در طول بیماری همه گیر.

چه چیزی شما فکر می کنم برخی از بزرگترین تصورات غلط در مورد گل و یا کار با گل هستند ؟ چون من احساس می کنم مثل این است برای رفتن به یک شوک به مردم در بسیاری از راه های.

من فکر می کنم بزرگترین تصور غلط است که من تجربه کرده ام در کار حرفه ای است که چقدر زمان و انرژی لازم برای ایجاد یک آرایش است که به نظر می رسد مانند آن را در هیچ زمان و در همه. چرا که اگر شما در حال برخورد با گل آن را یک محصول طبیعت است. بنابراین طبیعت, اما آن را مرتب کردن بر اساس ریشه های احساس به عنوان اگر آن را فقط نشان داد. این احساس به عنوان اگر آن را فقط به طور معجزه آسایی از زمین و به نظر می رسد پس از آن احساس می کند آسان است.

تبلیغات:

واقعا خوب طراحی گل تقلید که مرتب سازی بر اساس ارتباط بین طبیعت و انسان بسیاری است که طول می کشد مقدار زیادی از عمل است و زمان زیادی طول می کشد و سعی و کوشش. شما می دانید که مردم مانند “اوه این خیلی خیلی خیلی بزرگ” و سپس آنها فکر می کنم آنها می توانید به خانه بروید و آن را انجام دهد خود را, که من را تشویق کنند. من همیشه تشویق کاوش سمت خلاق خود را. اما در آن زمان کسی احتمالا ساعت به چیزی است که به نظر می رسد مانند آن را در هیچ زمان و در همه. که آن نیز نشانه ای از گل خوب طراح گردیده که ارتباط از یک ایده است.

من فکر می کنم که یک نقطه و آن را منجر به یکی دیگر از سوال من بود. بنابراین بدیهی است که گل مسابقات شناخته شده است, اما این چیزی است که مردم لحن در برای تماشای تلویزیون به تماشای سوپر-اغلب. من کنجکاو بود که چگونه مشکل آن این بود که برای شما به عنوان یک قاضی به منظور توسعه یک موضوع برای آنچه شما می خواهید برای دیدن از رقیب طرح?

آن دشوار نیست و در همه, در واقع چون من کار بسیار نزدیک با تیم تولید به منظور آن را دریافت کند. به طوری که قادر به معیارهای که ما از رفتن به این تیم اجازه داد برای من در حال حاضر یک طرح کلی از آنچه که من قرار بود به دنبال. سپس در بالا از آن, من فکر می کنم که آنچه که من نیز به دنبال این است که تیم به واقعا آن را بیشتر از آنچه که من تا به حال در اصل مجموعه ای از. من واقعا می خواستم برای دیدن شخصیت خود من واقعا می خواهم برای دیدن خلاق خود را دلاوری. آن را واقعا مهم بود برای من برای آنها را به آسیب پذیر به عنوان هنرمندان و طراحان. من فکر می کنم موفق ترین قطعات توسط طراحان که در زمان خطرات بلکه تا به حال ویژگی های درک آن را به بالا.

تبلیغات:

من می خواستم به لمس در یک زن و شوهر واقعا لحظات احساسی از نشان می دهد. یکی از آنها که فقط به من به طور کامل پاره کردن بود که هلن و اندی خرچنگ ساختار سقوط کرد. چگونه است که شما احساس می کنید ؟

من ویران شد. آن را ندارد آن را به نشان می دهد اما من گریه بیش از حد چرا که من می دانستم که چقدر کار می رود به این تاسیسات است. من این را از ته قلب: زمانی که افراد خلاق قرار داده و کار خود را در خارج وجود دارد, آنها را در حال عریان تکه ای از روح خود را. و به آن نوع از سقوط و فرو ریختن در راه است که آن را فقط از آن بود بنابراین دلخراش.

تبلیغات:

پس از آن وجود دارد یکی دیگر از احساسی لحظه ای که من فکر می کنم veers کمی بیشتر دلگرم کننده. جیم و پدر رالف ساخته شده این “هیولا” که به نمایندگی از اضطراب. و شما در واقع خزیدن به دهان هیولا با جیم و به او می گویند “شما تنها نیستید.” من فکر می کنم این لمس بر روی آنچه که یک تیم ویژه آنها جیم و رالف. من امیدوار بودم شما می توانید بحث کمی در مورد آنچه آن را مانند تجربه خود را در ارتباط است ؟

خوب جالب بود چرا که جیم به اعتقاد من جوانترین شرکت کننده در نشان می دهد. منظورم این است که همه شرکت کنندگان در نشان دادن احساس می کنم مثل من کمی گل نوزادان آنها احساس آنها بچه های من. هدف من این است که آنها را به بیرون رفتن به جهان و ایجاد بنابراین ما می توانیم آن را به یک مکان بسیار بهتر است.

آن را واقعا خاص قادر به تماشای جیم که جوانترین بلکه بیان خود را در یکی از قدیمی ترین راه از همه شرکت کنندگان است. بنابراین من فکر می کنم منظور است که آسیب پذیری او را بسیار خود آگاه شخص من ارزش است که به نوعی درون گرایی. من فکر می کنم آن را عمیق تر و غنی توانایی فرد برای ارتباط با جهان و همدلی من فکر می کنم ما باید در حال حاضر.

تبلیغات:

و بنابراین قادر به دیدن جیم یک لحظه پس از علنی که در آن او ریپ کردن که شرم sticker, من فکر کردم آن را بسیار زیبا بود. من فکر کردم آن بود تا بزرگسالان از او. من فکر کردم آن را شما می دانید تا پیشرفته از نظر عاطفی خود را از عقل.

یکی از چیزهایی که من دوست داشتم در مورد “گل بزرگ در مبارزه” است که آن را نه تنها زیبا اما پس از آن بود فوق العاده احساسی و فراگیر. آن مهم است برای شما به عنوان یک قاضی به بیرون آمدن ورود و مثبت در مجموعه ؟

کاملا. راه که من روش قضاوت مرتب کردن بر اساس من چگونه رویکرد هر نوع سازنده نقش من به عنوان یک طراح به عنوان یک صاحب کسب و کار به عنوان یک پدر و به عنوان یک شوهر به عنوان یک دوست. آن را همیشه به بالا بردن افراد دیگر است. من فکر می کنم به منظور بالا بردن افراد دیگر شما را به زمان به واقعا آنها را ببینید. و بنابراین شما می دانید, من واقعا می خواستم هر شرکت کننده به احساس دیده می شود, حتی اگر آن را یک لحظه ناراحت کننده. من می خواستم آنها را به احساس “خوب کریستن می داند که من سعی کردم. آن را نمی ممکن است کار کرده اند اما حداقل او می داند که من با همه” درست است ؟ من هرگز در آنجا به اشک هر کسی را. آن را همیشه به راهنما و مربی و بالا بردن. چرا که در پایان روز, ما توانایی های خلاق به مراتب سنگین تر بودن ما صفات بد. و من می خواهم مردم را به تمرکز بر ایجاد

تبلیغات:

و سطح خلاقیت در این نمایش آنقدر چشمگیر است. شما در حال بدیهی است که یک جانباز در این زمینه اما من کنجکاو بود اگر در طول فیلمبرداری می دیدم هر تکنیک یا مواد مورد استفاده در راه است که شما بودند مانند “اوه, شما می دانید چه چیزی است که من می خواهم به سرقت حرکت رو به جلو”?

در هر روز است. هر و هر روز. من 100% دمیده دور. و من گفتم: “چگونه شما می خواهم به انجام این کار ؟ آنچه در بیش از اینجا ؟ چگونه می خواهم شما را؟” شما می دانید چرا که بخشی از سرگرم کننده طراحی و ایجاد تکنیک های جدید و توسعه راه های جدید برای دریافت ایده های خود را از مغز خود را و به جهان واقعی است.

بنابراین تمام شرکت کنندگان, من به سرقت رفته و چیزی از آنها. این چیزی که شما قرار است به انجام. من همیشه می گویم که من همیشه از یادگیری است. من همچنان به یاد من وارد نشده است. و من نمی خواهم هر کسی که تا به حال فکر می کنم که من وارد کرده اند. چرا که اگر شما می رسند و سپس شما مرده است. مانند آنچه شما انجام می دهند ؟

شاید یک سوال احمقانه اما ما تا به حال تمام این طرح های بزرگ. چه اتفاقی برای آنها پس از چالش هایی بودند ؟

تبلیغات:

من می دانم که بسیاری از مواد بازیافت شده و بسیاری از گیاهان اهدا شد. من نمی دانم هر چیزی که بود فقط به هدر رفته است. چیز زیادی در مورد کار با مواد آلی است که همه چیز را می توان به کمپوست. شما می دانید برخی از سازه های فیلم برداری شد در گرما و در زمان ما انجام شد آنها شده بود در آفتاب تا آنها ترد و سوخته. هر آنچه که نمی تواند احیا به پایان رسید تا در یک توده کمپوست به ادامه که در دایره زندگی.

یکی از چیزهایی که من متوجه مردم شد و در پاسخ به در توییتر با توجه به آن خود را مناسب. آنها فقط پس در نقطه. که همه آنها مال شما است ؟

آنها متاسفانه من است, اما من تا به حال بسیار قوی دست در چیدن همه چیز را که من عینک حتی به من بروچس. کمد لباس تیم بود واقعا فوق العاده است. آنها پس از انطباق سبک من. امیدوارم برای فصل 2 — اگر ما یک است که ما می توانیم آن را حتی بیشتر.

بنابراین خارج از این جهان از این نشان می دهد شما یک صاحب کسب و کار. و در حالی که فصل عروسی است که به طور معمول در تمام گل در حال حاضر — عفو جناس — همه گیر انداخته است همه چیز خارج از مرکز. من کنجکاو چگونه کسب و کار شما و کسب و کار مثل مال شما شده اند را تحت تاثیر قرار?

تبلیغات:

من کسب و کار است همه چیز در مورد تجمعات و هیچ کس جمع آوری شده است در حال حاضر. پس از آن قطعا یک ضربه عمده. بسیاری از مردم را تحت فشار قرار دادند دکمه مکث در مراسم ازدواج خود را در حوادث خود را خود به دوش نوزاد. و من لازم نیست که یک محل خرده فروشی; که واقعا بخشی از مدل کسب و کار من.

اما خبر خوب این است که ما هنوز دسترسی به گل و من هنوز هم فرصت برای ایجاد و به طوری که بخش عظیمی از خود من سلامت عقل فقط گرفتن دست من در طبیعت و گل. بنابراین من فکر می کنم من به مهد کودک مانند شش بار این اتفاق افتاده است. من با پوشیدن یک کلاه و ماسک و این همه در خارج از منزل. این عجیب و غریب که چگونه است که منتقل شده است.

اما من فکر می کنم زمانی که شما قادر خواهید بود به ماندن خلاق نگه دارید مهارت های خود را و نگه داشتن آنها را تازه که در حال رفتن به بسیار مفید و بنابراین درمانی برای روح خود را.

نهایی spoiler warning! در “افسانه” آخر چالش چگونه سخت بود که آن را به تصمیم گیری در برندگان اندرو و رایان ؟ آنها تاریکی هانسل و گرتل در خانه و در زمان واقعا بزرگ در معرض خطر قرار دادن برخی از کشنده عناصر در داخل خانه.

تبلیغات:

آن را واقعا آسان است, در واقع چون من خیلی با احساسات غرق — حتی فقط صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر من خشکم و goosebumps بالا و پایین بازوی من. آن را مانند یک تجربه است. راه رفتن در اطراف آن خانه وجود دارد آنقدر به در و وجود چنین روشن داستان پشت چه آنها طراحی شده و شما نمی تواند کمک کند اما احساسی در آن را مشاهده.

این یک احشایی واکنش و مهمان من قاضی آن را به حال بیش از حد. ما هر دو خیلی دور دمیده و آن را آشکار آن دو سزاوار به نفع خود.

“گل بزرگ در مبارزه” است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>