قرار داده رستوران خارج


People eat outdoor next to a restaurant in Wuhan, in China's central Hubei province on April 16, 2020. - China has largely brought the coronavirus under control within its borders since the outbreak first emerged in the city of Wuhan late last year. (Photo by Hector RETAMAL / AFP) (Photo by HECTOR RETAMAL/AFP via Getty Images)

آنها در حال انجام این کار در ووهان. ما می توانید آن را در اینجا به زودی بیش از حد.

هکتور Retamal/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

وقتی خاموش شدن ناگهانی پایان آمریکا را بازگشایی با مجموعه ای از محدودیت های است که به نظر می رسد طراحی شده برای ترک بسیاری از شهرستانها بسته برای آینده قابل پیش بینی.

رستوران ها و کافه ها به ویژه باید مشکل دست زدن به قوانین جدید. در تگزاس به عنوان مثال رستوران ها ممکن است بازگشایی در روز جمعه برای ناهار خوردن در خدمات در 25 درصد ظرفیت است. هر کسی که تا کنون منتظر جداول به شما خواهد گفت که یک کسب و کار پایدار ، آن را سخت به اندازه کافی وسیع در هوستون که در آن میله های زندان هستند که مجهز پلکسی گلاس محافظ. این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است در نمای رستوران در شهرهای سان فرانسیسکو و یا Hoboken که در آن فرمانداران کالیفرنیا و نیوجرسی را شناور پروتکل های مشابه برای بازگشایی.

خوشبختانه تقریبا هر رستوران در امریکا است که توانایی به چهار برابر آن رد پای یک شبه با یک عجیب و غریب ترفند: قرار دادن جداول در پارکینگ.

چند کسب و کار موظف به ساخت به عنوان بسیاری به عنوان پارکینگ رستوران. اکثر کدهای شهرستان زور صاحبان رستوران به ارائه 10 فضاهای پارکینگ برای هر 1000 فوت مربع رستوران—و یا در حدود سه بار به عنوان فضای زیادی برای اتومبیل که برای شام که آنها را راندند. در زمان عادی این سیاست بسیاری از پیامدهای منفی: این باعث می شود در حال اجرا یک رستوران گران تر استفاده می کند تا مقدار زیادی از زمین و ایجاد یک چشم انداز شطرنجی با آسفالت که سخت به حرکت در پا.

در همه گیر بار آسفالت سایه که متصل اکثر کسب و کار می تواند در مفید آمده است. آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس نشان می دهد که این است که عمدتا انتقال در داخل خانه بین مردم در نزدیکی و انتقال آن به نظر می رسد به سرعت در آب و هوای گرمتر. تابستان سپس به ما ارائه می دهد یک فرصت برای راه اندازی مجدد زندگی اجتماعی در راه است که باعث کاهش شانس coronavirus انتقال بیش از دو بار با نگه داشتن شام خارج و به خوبی فاصله.

در بروکهیون حومه آتلانتا شهردار جان ارنست داده رستوران اجازه به نوبه خود پارکینگ به رستوران فضا. “بعد از 90 روز بروکهیون را در آغوش خارج از منزل ناهار خوری,” او گفت:.

آیا آمریکایی ها می خواهند به غذا خوردن در پارکینگ ؟ آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب, اما پس از آن بود که در خانه قفل شده است به مدت دو ماه در طول یک جهانی همه گیر. چه اگر آن را داغ ؟ چه اگر آن باران ؟ برای تلفن های موبایل بد اما نه به عنوان بد نشستن در کنار دیوار نصب شده تهویه مطبوع است که به نظر می رسد که با توجه به 10 نفر به کروناویروس در گوانگجو رستوران. در هر حال در 25 یا 50 درصد ظرفیت داخلی رستوران و تجربه خواهد بود تا از عادی ،

کشش از آسفالت که یک بار در خدمت به پارک هوندا می تواند به راحتی در صندلی و یک دوجین مردم است.

فعالیت های دیگر در حال حاضر با بهره گیری از امریکا مازاد آسفالت با شروع coronavirus تست. کریس Escobar اجرا می شود که یک تئاتر فیلم در آتلانتا و تبدیل او سینما را به یک درایو در, با صدای منتقل شده توسط FM radio. کلیساها از ساحل ویرجینیا به ماهیان خاویاری خلیج برگزار شد خدمات در پارکینگ با فراخوانی به صدای خوک یا گراز یک بار برای “آمین” و دو بار برای “افتخار می زنه.” در عید پاک یکشنبه در اوماها نبراسکا برگرد. گرگ گریفیث گفت honking محله های کشیش نشین در پادشاه پادشاهان کلیسا “من دوست دارم که ما فقط شکست شیطان گوش.” در اورنج کانتی, کالیفرنیا, کارمندان ازدواج قرنطینه زوج در پارکینگ هوندا مرکز. ایالات متحده آمریکا اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره اعطا کرده است تفنگ فروشندگان اجازه فروش سلاح گرم در پارکینگ خود را. در فیلادلفیا مدرسه منطقه پیشنهاد بچه ها بدون اینترنت در خانه می تواند کار خود را آموزش مجازی در مدرسه پارکینگ. و در شیکاگو با محبوب شهر لیک فرانت بسته شده و بچه ها در حال بازی در پارکینگ به جای.

کوچکترین رستوران—آنهایی که فاصله محدودیت حداقل واقع بینانه ممکن است به پارکینگ اختصاص داده شده در تمام. اما آنها حتی یک گزینه بهتر برای تابستان ناهار خوری: تبدیل خیابان پارکینگ و یا خطوط ترافیک—و یا حتی تمام خیابان ها—به تمدید کافه تراس. پایتخت لیتوانی ویلنیوس باز 18 فضاهای عمومی برای رستوران تراس که در آن جداول بايد در فاصله شش فوت از هم جدا. بیش از 160 اپراتورها اعمال می شود.

گرفتن پارکینگ برای فضاهای با ارزش تر استفاده شده است جریان برای چند دهه. بنیادی آربیتراژ پشت کامیون مواد غذایی بود که تحقق تجاری اجاره گران است و پارکینگ تقریبا رایگان. در شهرهایی مثل سانفرانسیسکو و سیاتل رستوران ها توانسته اند خود را به گسترش فضای تجاری به “parklets” در کنار خود عرض است. کشش از آسفالت که یک بار در خدمت به پارک هوندا می تواند به راحتی در صندلی و ده نفر است.

اجتماعی فاصله نیاز به فضای بیشتر. موجی از ترافیک شستشو از شهرستانها به سرعت در معرض چقدر ماشین با استفاده از تحریف زندگی روزمره—کثیف, خطرناک هوا سر و صدا ثابت دهها هزار نفر از مرگ و میر و صدمات. هیچ چیز به شدت نشان داد که مقدار فضای ما باید تسلیم خودرو. خیابان پارک استفاده می شود واقعی پارک!

ده ها تن از شهرستانها باید مورد استفاده همه گیر به اصلاح فضا را برای مردم بود که با توجه به دور یک قرن پیش افتتاح بازی خیابان ها و مسیرهای دوچرخه سواری و عابر پیاده بلوار. سخت ضربه شهرهای اروپایی به دنبال به جلو. میلان طراحی مجدد 22 مایل از خیابان ها در تلاش برای نگه داشتن ترافیک پایین وقتی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند. شهردار پاریس Anne Hidalgo در حال ساخت مسیرهای دوچرخه سواری به آینه پایتخت شلوغ ترین خطوط مترو در تلاش برای نگه داشتن ترافیک در خلیج به عنوان زندگی روزمره به آرامی رزومه در پایتخت فرانسه این ماه است.

خیابان ها برای مردم شده است یکی از چند حلقههای یک لحظه ترسناک, اما آنها نمی خواهد آخرین. در هنگام خاموش شدن به پایان می رسد, ترافیک خواهد آمد ریزد به عنوان حمل و نقل مسافران خندق اتوبوس و قطار برای خود شخصی اجتماعی-فاصله جعبه. ریسک به خصوص در شهر نیویورک, جهانی, کانون virus. نیویورک به شدت نیاز شهر خود را به بازگشت به بالا و در حال اجرا است. وجود دارد بسیاری از موانع است که اما فضا برای نگه داشتن شام دور باید یکی از آنها: سی و شش درصد از منهتن است خیابان فضا. این با ارزش ترین زمین در جهان است و این شهر به آن را به صورت رایگان ارائه شده شما استفاده از آن را برای هیچ چیز اما اتومبیل خود را.

اگر ما به جای داد و آن را به صورت رایگان و … به رستوران ها و کافه ؟

کهنه در امتداد پیاده رو تنگ یک قرن پیش برای از طریق ترافیک و browbeaten توسط یک غیر منتخب هیئت مدیره جامعه که جیره پیاده رو صندلی مانند وجود دارد یک جدول کمبود نیویورک رستوران است که به احتمال زیاد متعلق به یک پسر به نام نقاشی با آبرنگ روی گچ نسبت به ارائه فضای باز ناهار خوری. شهر باید به رستوران شانس با بستن خیابان محبوب به ترافیک به طور کامل و لغو مجوز برنامه ها و هزینه ها برای جداول. کامیون های آتش نشانی و آمبولانس نیاز دارید نگران نباشید: شام را خارج از راه خود را. Gridlock خواهد شد.

“ما یک فرصت باور نکردنی به reimagine چگونه ما استفاده از فضای عمومی برای حمایت از ما کسب و کارهای کوچک ما رستوران های کوچک و محله بارها و خوشبختانه ما در حال ورود به ماه های گرم سال می گوید:” اندرو Rigie مدیر نیویورک, مهمان نوازی, داد, یک رستوران, گروه تجارت است که در سوق دادن این شهر به آرامش, هوای آزاد, اجازه قوانین. “ما نیاز به فکر می کنم تصویر بزرگ است.”

بله این خواهد بود تخريبي—و این یک چیز خوب است. گردشگران را با احتیاط از بازدید از نیویورک و رستوران ها خواهد شد و باید تمام کسب و کار آنها را می توانید دریافت کنید. غذا خوردن در نیویورک در این تابستان یک لذت و یک عینک: پیتزا در حال حاضر خالی راههای صدای لاستیک و ماشین شاخ به جای سر و صدا از ظروف یکبار مصرف و همهمه صداها. ما باید بیش از آن را ممکن است به غذا خوردن در خارج—که آن زمان برای بازگشایی, ما باید پس از همه گیر رستوران چیزی است که هیچ کس می خواهد به از دست ندهید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>