QNUPS راهنمای

[ad_1]

مقدماتی غیر UK طرح های بازنشستگی (و یا QNUPS) ممکن است تنها معرفی شده توسط HMRC در فوریه 2010, اما در حال حاضر اثبات می شود بسیار عالی بازنشستگی فرصت برای ساکنان بریتانیا و همچنین انگلستان مهاجران به خصوص به عنوان زمان دولت بریتانیا بازنشستگی پشتیبانی است که به دنبال خیلی تلخ. در حالی که یک بار مالیات دهندگان انگلستان می تواند با تکیه بر ثبات و حمایت از دولت خود صندوق بازنشستگی در حال حاضر اگر شما به دنبال به جلو به بازنشستگی شما به احتمال زیاد پر از عدم قطعیت در چگونه شما مدیریت مالی. اگر شما به اشتباه در مورد واجد شرایط بودن شما و یا می خواهید به دانستن بیشتر در مورد QNUPS مزایای سپس این راهنمای دستی به QNUPS کمک خواهد کرد که برای پاسخ به سوالات خود را.

چه QNUPS?

با راه اندازی QNUPS کسانی که با انگلستان-انیم دارایی های سرمایه گذاری در حال حاضر قادر به انتقال سرمایه گذاری های خود را به یک QNUPS بدون اینکه در قبال انگلستان ارث اتهامات عنوان شده علیه مالیات یا مالیات بر سود سرمایه (CGT) در رشد درون اعتماد. همان معیار برای QROPS اعمال می شود زمانی که راه اندازی یک QNUPS – این QNUPS باید تنظیم شود تا در خارج از انگلستان و کشور در آن تاسیس شده است باید هر دو تشخیص آن برای مقاصد مالیاتی و تنظیم آن را به عنوان یک طرح بازنشستگی. بنابراین در حال حاضر که آمار و ارقام از راه و QNUPS در حال توضیح داد که چگونه شما می توانید از این سود مالی فرصت ؟

چه هستند مزایای QNUPS?

وجود ندارد و حداکثر محدودیت سنی ارائه شما هنوز هم کار می کند بنابراین شما می توانید همچنان به کمک حتی اگر شما به گذشته خود و تاریخ بازنشستگی.

از درآمد و دارایی است که شما را به QNUPS می تواند از هر منبع; آن را ندارد به طور مستقیم آمده از اشتغال است.

محدودیتی در مقدار پول شما سرمایه گذاری خود را به QNUPS است به طور قابل توجهی بالاتر از این مقدار کاهش می یابد دولت در حال حاضر اجازه اقامت در انگلستان حقوق بازنشستگی.

شما می توانید برداشت تا 30 ٪ از تعادل به عنوان یک مبلغ یکجا قبل از اینکه شما در قرعه کشی بازنشستگی درآمد از آن است.

QNUPS معاف از جانشینی و وراثت قوانین مالیاتی به این معنی که شما می توانید حداکثر رساندن باقيمانده خود QNUPS ارث شما را پشت سر بگذارید.

وجود دارد مزایای مالیاتی است که فقط مالیات بر ارث به عنوان وجود دارد بدون سالانه یا عمر امداد مالیاتی در حد یک QNUPS بر خلاف انگلستان شخصی حقوق بازنشستگی که در آن کل مالیاتی رایگان مقدار کاهش به £ 40,000 هر سال و یا £1.25 متر در طول یک عمر است.

بودجه در QNUPS رول آپ ناخالص; به عبارت دیگر آنها ترکیب خارج از چتر مالیاتی تا حد بسیار بیشتر با مالیات تنها قابل پرداخت زمانی که آنها در نهایت واریز بازگشت به انگلستان به عنوان مثال فروش ملک سرمایه گذاری و آنجا است که هیچ CGT در فروش و سود. همین کار را با سهام و اوراق بهادار.

QNUPS به طور موثر دیده می شود HMRC به عنوان یک حقوق بازنشستگی اعتماد; بنابراین مانند انگلستان بازنشستگی آنها در خارج از ورشکستگی & غیر splittable در طلاق است.

من واجد شرایط را از QNUPS?

این که آیا شما یک مقیم انگلستان و یا خارج از کشور زندگی در خارج از کشور شما ممکن است قادر به استفاده از یک QNUPS. لیست زیر نشان می دهد که معیار است که شما باید:

شما باید حداقل هجده سال سن دارد و حداکثر محدودیت سنی

همه ساکنان بریتانیا و یا کسانی که مستقر در انگلستان (اقامتگاه مصمم است با تولد خود) حق را از QNUPS.

غیر-ساکنان بریتانیا که در حال حاضر انگلستان-انیم دارایی نیز برخوردار شوند.

وجود دارد بسیاری از موارد که در آن یک QNUPS می تواند بسیار مفید باشد و نه فقط برای انگلستان مهاجران با انگلستان حقوق بازنشستگی. اگر شما در حال حاضر نگه داشتن بریتانیا دارایی و مایل به ایجاد یک بیشتر مالیات-معاف پلت فرم در مراتب سریعتر زمان و مایل به درو مزایای یک طرح با به طور موثر مالیاتی رایگان محدودیت سپس QNUPS فقط ممکن است موثر ترین راه برای حفاظت از صندوق بازنشستگی خود را.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>