یک شهروند که زندگی در یک شهر چینی که تحت مستند تبدیل به Reddit به اشتراک گذاشتن چگونه قرنطینه ساخته شده است که او را خلاق تر طبخ. یک مسافر در هیئت مدیره الماس شاهزاده در زمان به توییتر به اشتراک گذاشتن افکار خود را در الکل عرضه در قرنطینه کشتی کروز در سواحل یوکوهاما ژاپن; یکی دیگر از مسافر توییتی چگونه او انجام زومبا در کابین خود را به فعال باقی بماند. یک زوج استرالیایی ارسال شده در Facebook که با وجود محدود بودن به کابین خود را در کشتی کروز و “اجازه” هر چهار تا پنج روز برای یک ساعت پیاده روی آنها در ارواح خوب است. و تعداد زیادی از مردم زندگی در ووهان چین شهر که در آن coronavirus سرچشمه گرفته شده اند مستند شهر قرنطینه زندگی در یوتیوب.

در وسط بزرگترین قرنطینه در تاریخ کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار گرفتن به رسانه های اجتماعی به مردم یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره خود ساخت چه چیزی می تواند یک افسرده و منزوی تجربه به یک اجتماعی. همانطور که از چهارشنبه شیوع coronavirus دوبله COVID-19, کشته شدن حداقل 1,115 و بیمار بیش از 45 ، 000 در سراسر جهان در نتیجه قرنطينه در سراسر جهان و به شدت در حال تغییر روز به روز زندگی می کند از کسانی که تحت تاثیر بسیاری از آنها در حال محدود شهر خود و یا حتی در خانه.

تبلیغات:

به سالن که قبلا گزارش شده, COVID-19 سرچشمه در عمده فروشی بازار غذاهای دریایی در ووهان چین. شهر قرنطینه شده ترک حدود 45 میلیون نفر تحت مستند. کارشناسان بر این باورند که ویروس در سرچشمه عمده فروشی بازار غذاهای دریایی در ووهان چین. دولت ایالات متحده است quarantining بیش از 800 آمریکایی تلاش است که دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به نام “بی سابقه” در یک کنفرانس مطبوعاتی. وجود دارد 3,600 مردم روی الماس شاهزاده خانم که قفل شده اند را برای بیش از یک هفته در حال حاضر.

NPR گزارش برخی از مسافران communing آنلاین به منظور مقابله با انزوا و به اشتراک گذاری اطلاعات و نگه داشتن هر یک از دیگر ارواح از طریق خصوصی Facebook ، دیگران به tweeting علنا خود را در مورد گرفتاری و گاهی جوک و یا الگوهای رفتاری در مورد آن.

“لحظه ای با شکوه پیاده روی به سوی هوای تازه و آفتاب” یکی از مسافران است.

تبلیغات:

“با تشکر از @sunnychenmagic برای قرار دادن تلاش به ما نشان می دهد سحر و جادو شگفت انگیز پسرم او را دوست دارد زمانی که او را دیدم صورت خسته خود را, او می خواهد به او لبخند. #HanginthereDiamondPrincess” یکی دیگر از توییتی در مورد یک مسافر دیگر با قرار دادن در یک دیجیتال نشان سحر و جادو برای دیگر مسافران در قرنطینه.

یکی دیگر از مسافر شده است تویت کردن نظرات از وعده های غذایی خود را: “آرزوها برای بهبود سریع به تمام evacuees از کشتی. در ضمن چگونه در مورد برخی از تصاویر بیشتر از مواد غذایی ؟ (جمعیت وحشی می رود.) امروز وعده های غذایی شامل ماهی قزل آلا موس, پنیر, راویولی nasi goreng دودی سالاد اردک گوشت خوک کاری و cod.”

صحبت کردن در مورد مواد غذایی است که در یک موضوع مشترک برای کسانی که قرنطینه.

تبلیغات:

کاربر ق mthmchris که تجربه قرنطینه مستند در Shunde, چین, مشترک, چگونه وضعیت فعلی خود را تغییر داده دیدگاه در آشپزخانه. (Mantou نان را تبدیل به بخش مهمی از رژیم غذایی خود را.) ق کاربر که توصیف خود را به عنوان “شخص که نوشته شده بارگیری در این هفته دستور العمل های چینی اینجا را [در ق] برای سال گذشته یا بیشتر” توضیح داد:

پخت و پز با این نوع از کمبود طرز فکر شده است… چشم باز. دیدگاه کاملا متفاوت است. وجود دارد بسیاری از درهم و برهم آنلاین در مورد “خلاق محدودیت” – چگونه محدودیت های شما را مجبور به خلاق باشد. خیلی از آن است که تن از شبه علمی خود کمک bulls**t (و با توجه به تکرار بحران در روانشناسی می داند که اگر یک جامد علمی پایه برای ایده) اما بعد از این چند هفته… من فکر می کنم این درست است. منظور من… برخی از بهترین هنر اتفاق می افتد با محدودیت ها – شعر در متر مربع نقاشی بر روی یک بوم.

برخی از خانواده ها در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو یک قرنطینه سایت برای آمریکایی ها از بازگشت از COVID-19 مناطق آسیب دیده تا به حال دسترسی به زمین های بازی.

تبلیغات:

البته نه هر کس در قرنطینه است که با داشتن یک تجربه مثبت: خطر همه گیر است وحشتناک انسان عوارض بسیار واقعی است. بودن قرنطینه نیست یک تعطیلات. مردم را تحت تاثیر قرار می تواند از دست دادن شغل خود و استرس می تواند عمیقا بر سلامت روان.

“Quarantining کسی است که فوق العاده محرومیت از آزادیهای خود را,”اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ارشد سیاست تحلیلگر جی استنلی گفت: در CNBC. “وجود دارد یک بار در دولت برای تعیین آن است که واقعا با استفاده از حداقل محدود جایگزین.”

از نظر روحی و روانی, سلامت, های یک قرنطینه تجربه از طریق اینترنت در واقع می تواند شفا و مثبت راه را کمتر احساس تنهایی مبارزه منفی عوامل استرس زا از تجربه.

تبلیغات:

و برای کسانی که نمی قرنطینه رسانه های اجتماعی داده است آنها را یک فرصت برای دیدن آنچه که زندگی واقعا برای کسانی که به دام افتاده در این وضعیت. Intriguingly به جای رسانه ها و یا دولت رانندگی روایت اینترنت ارائه دست اول حساب.

و به عنوان یکی قرنطینه فرد CNBC گفت: “من فکر می کنم هر کسی می خواهد به ترک. ما همه می خواهم به عقب بر گردیم به خانواده های ما, بازگشت به زندگی شخصی ما اما همه ما قطعا درک درستی از وضعیت و چگونه آن را بیش از فقط در مورد ما شخصا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی