قرنطینه horniness توضیح داد توسط یک محقق

در سال 2012 جاویدان chanteuse بریتنی اسپیرز سنگ مورد وابسته به عشق شهوانی, هیجان آخرالزمان.

“من می توانم آن را, آن را, را بیشتر. هرگز احساس مانند احساس مانند قبل از این” او خواند ابراز عمیق roiling تمایل به رقص با کسی که او فقط می خواهم به ملاقات. “ای بابا به من کنید من بر روی زمین. DJ آنچه شما و آنچه شما منتظر”؟”

نیزه پیشنهاد شهوت او شد به طوری enthralling که حتی نابودی جهانی می تواند در راه خود را.

“دیدن نور خورشید ما نه توقف. نگه داشتن در dancin’ ‘تا وقتی که جهان به پایان می رسد” نیزه خود ادامه داد. “اگر شما آن را احساس کنید, اجازه دهید آن اتفاق می افتد. نگه داشتن در dancin’ ‘تا وقتی که جهان به پایان می رسد.”

واقعیت فعلی ما سناریوی آخرالزمانی — coronavirus همه گیر — بسیار کمتر انگیز از عرق سر-پوست-فشار-بر-سر-پوست شرایطی نیزه پیش بینی. کاملا مخالف است. زندگی مردم در 42 متحده (و شمارش) گفته شده است به ماندن در خانه پس از آگهی از کشورها مانند ایتالیا و اسپانیا که رفته اند در مستندات کامل. مقامات دولتی باید التماس مردم را نه فقط در داخل خانه باقی می ماند بلکه به قطع هر گونه تماس فیزیکی با دیگران است.

هدف از این محدود کننده اندازه گیری است که به منظور کاهش گسترش ویروس و نه اجازه آن را پرش از فرد به فرد. و فدا کردن تماس فیزیکی برای جهانی خوب به این معنی است که تعامل با مردم که شما نمی به اشتراک گذاری یک خانه در حال حاضر وجود دارد در درجه اول آنلاین بیش متون زوم تماس مستقیم پیام ها و رسانه های اجتماعی.

از طریق اجتماعی فاصله ما قطع از بسیاری از تماس فیزیکی با دوستان و خانواده. ما نیز به معنای دور نگه داشتن مردم از ما داشتن و یا می خواهید به رابطه جنسی با, مگر اینکه ما در حال حاضر زندگی می کنند با این افراد است. و همه مردم بودند که با داشتن یا علاقه مند به داشتن رابطه با آمریکا نمی تواند دنبال آن هدف ،

در Spears-صحبت می کنند و همه شما می خواهید به رقص ” تا وقتی که جهان به پایان می رسد در حال حاضر خارج از محدوده. اما است که نه مردم از متوقف غیر مسئولانه hooking up (یا ادعا می شود) و نه نگهداری برخی از پیگیری و دنبال شود.

در حالی که وجود دارد دستورات از مقامات بهداشتی — شهر نیویورک یک کثیرالانتشار یادداشت در مورد چگونه آن شخص ساکنان باید خودداری از اتصال و ارسال عکس و یا چت تصویری به جای — من می خواستم به درخواست کارشناسان در مورد اینکه چرا برخی از مردم دیسک های جنسی هستند و حتی بیشتر تحریک از حد نرمال در طول زمان که در آن ما نمی تواند شیر را به آن خواسته ها با افراد دیگر. من هم می خواستم به دانستن چگونه مخاطره آمیز است که آن را به عمل در کسانی که تمایلات جنسی با کسی که حتی اگر آنها نیز خود quarantining?

در هفته اول اجتماعی فاصله متوجه شدم چند دایره سبز ظاهر در Instagram تغذیه بیش از حد معمول. سبز محافل پلت فرم راه نشان می دهد که شما کسی هستید “دوستان نزدیک” لیست دیدن پست های ساخته شده برای یک مجموعه خاص از چشم در تصمیم توسط کاربر. در Instagram, خوراک این دوستان نزدیک پست معمولا از همجنس های تشنگی تله خصوص شیدا با نام تجاری از عکس و یا تصویری — معمولا shirtless, گاهی اوقات شامل لباس زیر — که طراحی شده است برای گرفتن توجه. هدف این است که برای به دست آوردن بیننده به اسلاید به خود DMs معمولا ارسال یک پاسخ مربوط به آتش سوزی و یا چشم از emoji.

سوال روشن شد: بود این مستند در صمیمیت فیزیکی رانندگی تا فرکانس و thirstiness از این خصوصی پست ؟

Instagram گفت: من در تاریخ 23 مارس که اگر چه وجود داشته است upticks در استفاده از این پلت فرم را “زنده” از ویژگی های از تاریخ 16 مارس (زمانی که برای اولین بار ما اقدامات قرنطینه رفت به اثر) آن نیست که اطلاعات خاص در مورد اینکه آیا شده است وجود دارد یک تغییر چشمگیر در فرکانس از “دوستان نزدیک” نوشته های بر روی پلت فرم در طول ماه گذشته و یا پس از در سراسر جهان قرنطینه اقدامات است.

بدون جواب جامد و هیچ چیز بیشتر از شواهد من خواسته کینزی موسسه در دانشگاه ایندیانا است که مطالعات تمایلات جنسی انسان و روابط خود را. کینزی است در وسط انجام یک مطالعه در مورد چگونه همه گیر است و تحت تاثیر افراد روابط جنسی و خود محققان دریافته اند که تعداد زیادی از مردم درگیر شدن در رفتارهای جنسی آنلاین افزایش یافته است و همچنین تعداد افرادی که باید به طور کامل قطع شد.

“هنگامی که شما نگاهی به داده های شما در واقع جنبش در هر دو به پایان می رسد” روانشناس اجتماعی جاستین Lehmiller یک محقق در کینزی و نویسنده به من بگویید چه شما می خواهید: علم میل جنسیبه من گفت. شما باید یک درصد بالاتر از مردم در حال حاضر است که می گویند [که] آنها و داشتن رابطه جنسی بیشتر. اما شما نیز باید درصد بالاتری از مردم گفت: آنها نه درگیر شدن در هر گونه رفتار جنسی در همه. و مردم در پایان کم و نداشتن هر گونه رفتار که افزایش بسیار بزرگتر از این افزایش در انتهای دیگر این طیف است.”

Lehmiller می گوید دچار کمبود میل جنسی گره خورده است به پریشانی از این وضعیت است. مرگ عوارض چرخ ضامن دار تا به طور مداوم وحشتناک, داستان بیرون آمدن از بیمارستان ها هر روز می بینی بحث در مورد صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر و به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که در پایان همه گیری هر یک از ما می دانید که کسی که تحت تاثیر این بیماری است. نه در خلق و خوی کاملا قابل درک است.

اما در همین آخرالزمانی سناریو می تواند باعث تحریک بیش از حد.

“وجود دارد یک کل بدن از تحقیقات و تئوری است که به نام ترور تئوری های مدیریت” و یا TMT, Lehmiller گفت. “ایده پشت آن است که هنگامی که ما با چشم انداز مرگ و میر خود ما از آن ما را به مقابله و یا آن را ما منجر به تغییر نگرش ها و رفتارهای ما در راه است که آن را طراحی شده برای مقابله با این تهدید وجودی.”

و برای برخی از مردم TMT آشکار خود را در علاقه جنسی و میل و یا اتخاذ روش های جدید برای بیان خود را از نظر جنسی. این عبارات می تواند پیامک جنسی, عکس گوناگون ارسال و یا شروع چت تصویری — همه از آن می تواند چرخش خاموش از یک تشنه دوستان نزدیک پست.

“چیزی که ما شاهد آن هستیم در ما داده است که مردم در حال ترکیب بیشتر آنلاین فعالیت های جنسی که شاید آنها هرگز قبل از انجام داده اند به زندگی جنسی خود را به عنوان یک راه برای گرفتن برخی از تحقق جنسی و همچنین ارتباط با افراد دیگر” Lehmiller گفت: Vox. “پس آن را قطعا به نظر می رسد برای این مورد وجود دارد که بیشتر پیامک جنسی برای مثال در حال حاضر در رفتن. و بیشتر ارسال عکس و چیزهای دیگر شبیه به آن.”

ما آداب اجتماعی و هنجارهای نیز تغییر کرده است.

بسیاری از مردم ممکن است در حال حاضر خیلی بیشتر حریم خصوصی را به ارسال یک ستاره و یا DM در هر زمان از روز است. شب و تعطیلات آخر هفته — زمانی که Lehmiller می گوید ما بیشتر احتمال دارد به درگیر در رابطه جنسی-رفتارهای — در حال حاضر تقریبا غیر قابل تشخیص از بعد از ظهر و روزهای هفته مات خطوط هنگامی که آن را مناسب برای ما شروع به معاشقه و تشنگی به دام انداختن. و در حال حاضر وجود دارد بسیاری از مردم خانه در طول روز برای دریافت و معامله بمثل کردن این پیام ها.

این عوامل مختلف می تواند واقعا یک شماره در راه دیسک های جنسی ما پاسخ دهند.

از من خواسته Lehmiller چرا دایره من از دوستان گی و چندین گی مردان صحبت کردم و او به طور خاص به نظر می رسید برای اطلاع بیشتر تشنگی تله در Instagram و DMs از آنها قبل از. تحقیقاتی که Lehmiller انجام شده است و در کینزی که نظرسنجی بیش از 1000 شرکت کنندگان نشان داد که جنسیت یا گرایش جنسی نبود یک عامل تعیین کننده در این که آیا کسی بود که بیان خود را بیشتر در گیر او گفت:.

“این مردم هستند که به احتمال زیاد به تجربه ای که در افزایش میل جنسی هستند افرادی که در حال حاضر بسیار با بدن خود راحت و مثبت تصویر بدن” Lehmiller به من گفت. “اگر شما کسی بود که جاسازی شده در یک شبکه از افراد که تا به حال یک سطح از علاقه به رابطه جنسی برای شروع با, شما احتمالا دیدن و حتی سطوح بالاتر از علاقه جنسی در آینده در حال حاضر.”

من به صحبت کرد تعداد زیادی از مردم برای این مقاله و نشان داد که اگر چه Lehmiller گفت جنسیتی و گرایش جنسی واقعا یک عامل در رفتار جنسی گی مردان من مصاحبه به نظر می رسید به طور صریح و بی پرده و نوآورانه وقتی که می آید به آنلاین زندگی جنسی. 31-در سال نیویورکر آنها ما تماس اندرو به من گفت در مورد 32-فرد Instagram گروه DM او شرکت می کند که در آن مرد رد و بدل شده.

“آن آغاز شده به عنوان یک” می توانم به شما ارسال گوناگون در طول این بار تلاش?'” او به من گفت و توضیح داد که چگونه گسترده DM زنجیره ای شروع به عنوان یک نظرسنجی. “و یک” بله ” رای بود که اساسا رضایت برای دریافت و من یک مقدار زیادی از آری بنابراین من فکر می کنم آن را نمی سرگرم کننده؟”

این گروه بسیار محبوب اندرو گفت که ظاهرا waitlist به DM زنجیره ای.

شکارچی (که نام تغییر یافته است برای محافظت از حریم خصوصی خود را) 24 ساله از نیویورک توضیح داد که او بیش از حد شده است ارسال بیشتر عکس و ارسال لاسی دوستان نزدیک Instagram داستان به دلیل صمیمیت فیزیکی است ،

“من شروع به انجام آن به طور طبیعی فقط به دلیل شرایط اما آن تقویت شده با دیدن بسیاری از همسالان من انجام همان چیزی که” شکارچی گفت. “من فکر می کنم ما همه می خواهم به جای ما صرف زمان معاشقه و افتخار هر یک از دیگر به جای فکر کردن در مورد بیماری و مرگ است.”

شکارچی و اندرو در واقع پس از شهر نیویورک بهداشت عمومی بخشنامه که تشویق می کند “تصویری خرما, پیامک جنسی و یا اتاق های گفتگو” به عنوان مخالف به ملاقات با افراد آنلاین.

و آنها مانند همکار خود نیویورک خواسته شده است به لحاظ اجتماعی فاصله خود را برای بیش از سه هفته در حال حاضر. از لحاظ تئوری صحبت که دیگر از این گزارش دوره کمون برای این بیماری است. اما این مهم است که به نگه داشتن در ذهن که فقط به خاطر مردم را وحی به دنبال خود قرنطینه اقدامات و فکر می کنم آنها ممکن است خوب به بیرون رفتن برای دیدن کسی که یک بار در در حالی که این به آن معنا نیست که آنها دیگر در برخواهد داشت خطر ابتلا به هر یک از دیگر.

آن ساده است: با کسی زندگی نمی کند در خانه خود است که هنوز هم یک خطر است, چرا که در این مرحله هر کسی در خارج از خانه خود را می تواند ایستاده به عنوان یک خطر برای سلامتی به شما در حال حاضر.

“اجتماعی فاصله خود را کاهش می دهد خطر تا حد زیادی باعث کاهش خطر است که شما را در برخواهد داشت به دیگران تا حد زیادی اما هیچ تضمینی وجود ندارد که شما نمی توانید آن را هنگامی که شما به مغازه بقالی رفت و سه روز پیش” آنا Muldoon سابق علم سیاست مشاور در وزارت بهداشت و خدمات انسانی و دانشجوی دکتری تحقیق در مورد بیماری های عفونی و بحران های اجتماعی در دانشگاه ایالتی آریزونا به من گفت. “هر بار که شما خانه خود را ترک وجود دارد برخی از سطح از خطر است. هنگامی که مردم می گویند آنها بوده است و خود quarantining دو هفته تعداد بسیار کمی از آنها در واقع به معنای آنها تا به حال صفر خطر قرار گرفتن در معرض در دو هفته. و نکته دیگر این است که در راه خود را به آن [sex] تاریخ عضویت شما رو برای دریافت وجود دارد به نحوی که دیگر در معرض خطر است.”

Muldoon گفت: شاید کسی که زندگی خود را در محله و یا حتی ساختمان شما می تواند بدترین انتخاب برای خواب برای کسی که مطلقا نمی تواند خاموش نگه دارید. (Muldoon را توصیه نمی کند با یک همسایه احساسی صحبت کردن.) او گفت که افرادی که به همان مکان که شما در حال رفتن به به طور کلی در معرض همان سطح از خطر به عنوان شما.

“انسان در حال رفتن به انجام چیز انسان و یک انسان بسیار چیز” Muldoon گفت. “من فکر می کنم که اگر شما در یک وضعیت که در آن آن را مانند شما صحبت کردیم به فرد به اندازه کافی بلند است که شما واقعا بر این باورند که آنها پس از تمام اقدامات احتیاطی و شما در همان محله نیاز به راه رفتن در همان خیابان و یا رفتن به فروشگاه مواد غذایی همان به هر حال خود را در معرض خطر نسبتا مشابه است. من اصلا عاشق این ایده از آنجا که شما در حال افزایش هر دو از خطر خود را, اما شما احتمالا در معرض بودن به همان چیز است.”

چیزی که به خاطر داشته باشید اگر شما تصمیم به داشتن رابطه جنسی در طول این مشکل بار کارشناسان می گویند این است که آن را نه تنها سلامت خود را, شما در حال رفتن به نگرانی در مورد. شما خودتان را مسئول سلامت فرد و بالعکس. آن را به تماس های شخصی به عنوان اینکه آیا این تصمیم شما می خواهید برای ایجاد. آن را کاملا خوب و حتی بهتر تصمیم گیری است که با حمایت پزشکان و مقامات بهداشت, اگر شما نمی خواهید به افشای خودتان را به افراد دیگر در حال حاضر — و یا اگر شما فقط می خواهم به آتش Instagram ارسال برخی از رضایت طرفین گوناگون بیش از DMs. و یا حتی اگر شما فقط می خواهم به نگه داشتن زندگی عشق خود را به نوشتار-تنها در حال حاضر است.

“این لحظه ای است که همه ما در حال یادگیری برای توسعه روابط عمیق تر دوباره. این یک نوع عجیب و غریب از تجربه” Muldoon گفت. “ما تا به حال تمام تنظیم به نوعی واقعا سریع مسیر را به خواب با مردم و واقعا sped تا اشکال دوستیابی و این چیزی است که ما را مجبور به بازگشت به مدرسه قدیمی شدن-به-می دانم-شما همه چیز است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>