قرنطینه است و به ما این فرصت را به قاضی مشهور قفسه

به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط.

خوب در اینجا ما هستند. ما ساخته شده آن را از طریق یک هفته دیگر. زمان متوقف شده است به معنی, اما از لحاظ فنی صحبت آن است که یک شنبه است. با گذشت زمان, زمان حرکت رو به جلو در کتاب باقی می ماند در اینجا با ما.

و با نام تجاری جدید بورسی باشگاه کتاب لگد کردن ما اول بحث این هفته! ما در حال خواندن جدید N. K. Jemisin رمان شهر ما شد وواقعا در حال حاضر بیشتر از همیشه کتاب. آمد و خواندن و اویختن با ما در بخش نظرات در تمام طول هفته.

در حال حاضر در عین حال اجازه دهید ببینیم که چه چیزی وجود دارد به عنوان خوانده شده آنلاین در مورد کتاب این هفته است. در اینجا این است که وب بهترین نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط با این هفته 5 آوریل سال 2020 است.

وجود دارد Covid-69: وابسته به عشق شهوانی Coronavirus قرنطینه داستان توسط J اندروز. و در طول بیماری همه گیر کوروناویروس (شعار: “آنها می تواند قفل کردن کشور خود اما هرگز قلب او”). و مرد مستند. و تجلی فیزیکی از شستن دست های من می شود و من در آن یک زن آغاز می شود یک امر لزبین با تجلی فیزیکی از مفهوم شستن دست.

حدود 200 از 1500 کتاب های توصیه شده توسط Colchester, مجموعه, آنلاین, اتاق مطالعه, اجرا شده توسط و برای سفید گرایان بودند خود منتشر شده از طریق آمازون است. و جدید به کردستان همراهی دستیارش هر روز متولد می شوند: اعضای حاشیه گروه در 4chan اختلاف و تلگرام به طور منظم مشتری جلب کردن پلت فرم به راحتی با توجه به تجزیه و تحلیل ما از هزاران نفر از مکالمات از روی آن تابلوهای پیام. وجود دارد “به معنای واقعی کلمه صفر پرتال تخصصی اولی” یک کاربر در 4chan را /pol/ فروم گفته دیگر در سال 2015. “فقط ثبت نام برای Kindle Direct Publishing و انتشار دور. تکان دهنده است چگونه ساده آن این است که در واقع.” حتی Breivik, در آغاز 1500-صفحه مانیفست که همراه با حملات تروریستی پیشنهاد کرد که پیروان خود را با استفاده از کردستان شومیز خدمات, در میان دیگران برای انتشار پیام خود را.

چالش بازسازی یک زبان است که سرکوب شده است برای چندین دهه است که ساده نیست. آن چیزی است که از یک هیدرا اما آن گرسنه سر باید تغذیه به جای قتل عام شدند. اول شما باید به ارزیابی دولت از همه چیز—چگونه بسیاری از مردم به این زبان صحبت می کنند و در چه سطح است. اگر هر یک از سخنرانان باقی می ماند و شما با عجله به رکورد کلمات خود را. بعد می آید کار بازدم کسانی که کلمات را به جهان جدید آموزش معلمان برای آموزش دانشجویان جوان تولید طرح درس تهیه منابع چند رسانه ای مانند کتاب و یا نرم افزار گوشی. و سپس شما باید به کمک طلب کردن از زبانشناسان به ارائه تجزیه و تحلیل دستوری و تولید فرهنگ است. و اگر هیچ کس صحبت می کند به زبان دیگر شما باید حفر مواد آرشیوی به ارائه پایه و اساس زبان را تجدید. همه از این کار باید انجام شود توسط افرادی که اغلب کمی آموزش و یا حمایت مالی.

آن را احساس کمی عجیب و غریب به یک رمان آینده در مورد یک بیماری همه گیر در میان است ؟

شما هیچ نظری ندارم.

به من بگویید.

در برخی از راه, من باید اعتراف, من نوع افتخار است که من تصور چیزهایی که در زندگی واقعی به نظر می رسد به وجود آمدن. از سوی دیگر من احساس خجالت به نوشته این و آن را بیرون می آیند. من نمی دانم آنچه در جهان چگونه خواهد بود هنگامی که آن را در نهایت منتشر شده به دلیل این بیماری گالوپ همراه بسیار است.

در هوستون آماده سازی است که به این شهر توپوگرافی. شهرستان هریس سهم بالا و حروف کوچک طوفان در چند دهه گذشته تولید کرده است قابل اعتماد معادله: اگر حتی بوی اضطراری در افق ما فروشگاه های مواد غذایی شروع به پر کردن. خریداران تمایل به حرکت در امواج: وجود دارد شما اولین موج مردمی که فقط سه تا بر روی همه چیز چون آنها مسن و یا آنها preppers یا آنها پناهندگان و یا شاید آنها فقط دیده می شود برخی از گه در طول عمر خود را. پس از آن وجود دارد موج دوم مردمی که سطح پس از آنکه اضطراری coalesces (مردمی بیشتر از رنگ). تاپیک موج سوم پس اضطراری قریب الوقوع می شود (فروشگاه های شلوغ) و سپس موج چهارم پس از مسئولان شهرستان legitimatize چیز بد. این زمانی است که شما را تا پایان پیام کوتاه در خط قوز بیش از سبد خرید خود را برای ساعت.

در این دوره از تعلیق رمان در مجموعه تئاتر هستند و پورتال به یک قلمرو که در زندگی واقعی به طور موقت است. همهجانبه طبیعت, صحنه داخل ذهن ما آنها را می نشستن ما را در وز وز مخاطبان و یا لغزش ما را به تاریک بال دزدکی حرکت کردن ما در داخل تنش اتاق تمرین و یا پاپ ما بر روی یک نوار مدفوع در پس از حزب.

من فکر نمی کنم ما در ادامه به نوبه خود به آستن چون بر خلاف ما او را محافظت از هوس باز بدبختی از زندگی است. در مقابل, من می خواهم استدلال می کنند که قدرت او برای ارتباط با ما در زمان های سخت ناشی می شود نه به خاطر او زندگی بازنشسته محافظ او را از غم و اندوه و درد و ترس—اما از آنجا که او می دانست که به خوبی آنچه در آن بود به احساس آسیب پذیر و در معرض و نگران بودن از کسانی که او در مورد مراقبت.

من فکر می کنم این تجربه است که به آستن نوشتن آن عضلانی و قدرت است. ما نمی بازگشت به او را دوباره و دوباره اگر او تا به حال به ما ارائه کرده بود و دلنشین و آب نبات های رنگی فانتزی. وجود دارد یک سختی در آستن است که طبع همه چیز را او می نویسد: حتی سبک ترین و درخشان ترین لحظات. آن isn’t always pretty, اما آن را یک بخش اجتناب ناپذیر از کسی که در او است. این ارائه می دهد در مجموع بیشتر نیروبخش نسخه از نحوه پاسخگویی به حوادث وحشتناک—و من فکر می کنم یک محصول از قرار گرفتن در معرض مداوم به یک جریان ثابت از انسان تراژدی.

یادگیری تاریخ از این موسسه ساخته شده است من متوجه است که کتابخانه ها در واقع می خواهید به تغییر تمام وقت. افرادی که کار برای کتابخانه ها علاقه مند هستند و در صورت اصرار بر روی یک سیستم است که رسیدن به هر کسی که آنها فکر می کنم از کتابخانه ها به عنوان زندگی ، کتابخانه تغییر به عنوان عمومی نشان می دهد آنچه که برای آنها کار نمی کند و بیان خواسته برای دسترسی به جدید literacies. این است که هدف نهایی از این کتابخانه: برای نگه داشتن ارزیابی و هدایت را در دستیابی به دانش است.

“تجربه” است در مورد چگونه زندگی می کنند که زندگی خود را می آید مورد حمله قرار گرفت. چون زندگی به عنوان ما شناخته شده است در انتظار نگه داشته در حال حاضر به دلیل بیماری و سردرگمی همه جا هستند و از آنجا که یکی از چیزهایی که در کتاب ها خوب هستند برای ما یادآوری میکند که ما به تنهایی نیست در تاریخ و یا آگاهی خواندن “تجربه” در حال حاضر احساس می کند مانند یک آنالوگ به تجربه; نه سرد و مطالعه دور هنرمند اواخر سبک بسیار به حکمت روشن برای احتیاط روح unresigned که هنوز به دنیا خستگی.


و در اینجا در هفته کتاب در Vox:

مثل همیشه شما می توانید نگه دارید تا با تمام کتاب های ما پوشش با مراجعه به vox.com/books. خواندن مبارک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>