قرنطینه داستان عشق در حال تبدیل شدن به یک داستان عاشقانه استعاره

بسیاری از مردم در ایالات متحده در حال حاضر وارد دومین هفته اقامت در داخل خانه به عنوان بخشی از منطقه ای مستندات در تلاش برای دفع coronavirus. و برای بسیاری از این افراد در بسته داخل در تمام طول روز است به شدت در زندگی جدید — یکی که در آن شما باید از انزوا و حبس را به تنهایی و یا در کنار هر خانواده و دوستان که ممکن است در داخل با شما.

در این عجیب و غریب محیط جدید یک نوع جدید از رابطه, برای کسانی که اشتیاق برای همراهی محدود بود به شکوفه. و بسیار از لحظه عاشقانه استعاره پدید آمده تقریبا یک شبه: زن و شوهر با هم به ارمغان آورد توسط قرنطینه.

ظاهرا تعداد زیادی از مردم خارج وجود دارد بسیار به این ایده که زیر Covid-19 احتیاطی می تواند به عنوان یک راه آوردن آنها را به هم نزدیک بسیار نزدیک تر است. پس از داشتن رابطه جنسی با کسی که قبلا با شما زندگی می کنند به نظر می رسد بزرگ بدون هیچ “مسطح منحنی” وجود دارد یک کل جدید درخواست تجدید نظر در محدود بودن با کسی که خوب به راحتی واقع شده است. شاید شما مخفیانه خرد خود را در اتاقی تمام این زمان شاید این ناگهانی نزدیکی بدان معنی است که شما شروع به دیدن آنها را در یک نور جدید. هر چه شرایط شما تبریک می گویم! فرهنگی زمانه است ریشه برای شما.

حمل و نقل هم اتاقی هم چیز جدیدی نیست. هرگز اجازه ندهید که ما را فراموش جاویدان 2014 تاک “و آنها هم اتاقی (Oh My God آنها هم اتاقی),” مسائل فوری الگوی رفتاری افسانه است. اگر شما هرگز آن را دیده لطفا به ما اجازه می دهد برای قراردادن:

ما احتمالا هرگز نمی دانید چه شد تا با این دو خاص هم اتاقی (بیا جلو, ساق پوش دختر! ما به شما نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه!), اما در اینترنت, نتیجه آشکار است. “OMG آنها هم اتاقی” احساس می کند مانند یک مهندسی معکوس پیچ: که در آن به طور معمول تعجب خواهد بود دو هم اتاقی در حال سقوط در عشق و تعمیق ارتباط خود را اینجا, که پیچ و تاب است برای اعطا گرفته و جای تعجب است که ما فرض که هم اتاقی در تمام طول!

به عنوان کسی که همیشه در حال خواندن یک داستان عاشقانه که در آن دو هم اتاقی در عشق سقوط می توانم به شما بگویم که هم اتاقی الگوی رفتاری قطاری بی پروا احساس تجربه یک طرح استعاره شما در حال حاضر می دانیم عقب و جلو اما بهره گیری از آن فقط به عنوان بسیار به عنوان اگر شما هرگز شاهد آمدن آن. مانند:

تاک باعث جداگانه الگوی رفتاری که متصل خود را به صدها نفر از fanfics در مورد هم اتاقی در حال سقوط در عشق است. در حال حاضر بیشتر kudoed fic که مراجع “و آنها هم اتاقی” در عظیم fanfiction فروشگاه پاسخها از خود ما (AO3) یکی بر اساس چینی, درام, Untamed. آن را با می آید همراه با برچسب “دوستان با مزایای” “سوء تفاهم” “بی اعتنا قفلشدگی” متقابل قفلشدگی” “عشق اعترافات” “ای” و البته “هم اتاقی.”

آن دسته کامل و دقیق ارائه نگاه اجمالی به این استعاره درخواست تجدید نظر. معضل تحقق کسی می تواند بیش از یک دوست در حالی که ترس از ناراحت کننده ظریف افلاطونی تعادل است که اغلب relatable تجربه. معمولا وجود دارد مقدار زیادی از حسرت درگیر و چیزی وجود دارد خطر ناک در مورد دو بی اعتنا soulmates در نهایت داشتن مربوطه بصیرتهای که آنها ممکن است مناسب برای هر یک از دیگر. این هم اتاقی استعاره اجازه می دهد تا آنها را به اند که ظهور و تجلی عیسی در حالی که فوق العاده داخلی و اقدام به عنوان اگر آنها در حال حاضر ازدواج کرده و در نتیجه بی پروا دسته گل از سردرگمی و تنش های جنسی بلاعوض لمس کردن و هر تعداد از شیرین لحظه های عاشقانه که چرخ ضامن دار تا هیجان.

این استعاره محبوبیت نشان می دهد که وجود دارد چیزی تسکین دهنده در مورد این ایده از یک رابطه تشکیل بین هم اتاقی که در حال حاضر می دانیم و قبول هر یک از دیگر داخلی و آداب و عادات. این مرحله از یادگیری آن چیزهایی است که اغلب به نقطه ای که در آن روابط دیگر همه چیز سقوط از هم جدا. اما هم اتاقی استعاره اجازه می دهد تا دوستان — یا frenemies — به جست و خیز که ضعف و حرکت به سمت راست به “زندگی خوش و خرم” چرا آنها در حال حاضر شده است زندگی خوش و خرم با هم (بیشتر یا کمتر) تا این نقطه.

نیز وجود دارد یک توجیه علمی برای این استعاره چیزی شناخته شده به عنوان قانون propinquity و یا اساسا از: نزدیکی. روانشناسان اجتماعی بر این باورند که فیزیکی و/یا روانی نزدیکی را افزایش می دهد احتمال اینکه دو نفر با بهره گیری از یکی دیگر شرکت و پیدا کردن هر یک از دیگر جذاب است. در سال 1950 مطالعه شناخته شده به عنوان Westgate مطالعه MIT محققان به بررسی طرح یک خوابگاه و مشخص است که دانش آموزانی که اقامت در اتاق خوابگاه در کنار یکدیگر توسعه یافته نزدیک دوستی نسبت به افرادی که اقامت بیشتر پایین سالن.

نه تنها که اما دیگر شما در معرض کسی که در محدوده نزدیک تر دوست داشتنی و جذاب شما به احتمال زیاد به آنها را پیدا کنید. این کمی مانند تحت سندرم استکهلم توسط آهسته درجه امیدوارم در بسیار کوچک و غیر ناکارآمد دوز.

و که ممکن است آنچه که بسیاری از ما در حال حاضر احساس به عنوان شما در حال تجربه اثرات قرنطینه با خود ما هم اتاقی. به طوری … را در روابط عاشقانه!

اولین بار من فرار در سراسر قرنطینه عاشقانه استعاره در وبلاگ Tumblr اواخر هفته گذشته زمانی که یک نویسنده من دنبال نوشته های کوتاه fic درخواست در مورد دو شخصیت گرفتن قرنطینه هم خود را عمدتا خالی دانشگاه. بخشی از این فرمان آمده است که “سرانجام” دو شخصیت “باز کردن درهای خود را باز کردن فضا از 6 فوت & نشستن در درگاه خود را مبادله آهنگ ها + اتصال.” در fic گیر در سراسر سالن از یک دیگر برای چهارده روز مستقیم آنها به سرعت توسعه متقابل له کرده تا در نهایت این اتفاق می افتد:

“هی Lan, ژان,” وی 杨村镇 می گوید کاملا بی اعتنا به شبکه Wangji را در درگیری های داخلی. “اولین چیزی که شما در حال رفتن به انجام هنگامی که ما اجازه بیرون؟”

او جویدن در به پایان می رسد از chopsticks لب pursed در فکر و Lan Wangji است transfixed. او به سختی حتی ثبت سوال قبل از اینکه خود را در ذهن لوازم پاسخ.

من قصد دارم به شما بوسه.

نویسنده وبلاگ Tumblr کاربر besanii است دیرین عضو fandom که به من گفت که او رفت و با دو هفته به عنوان قاب زمان به دلیل است که توصیه می شود دوره قرنطینه در بومی استرالیا است. او به من گفت که او فکر افزایش قرنطینه عاشقانه به عنوان یک روند بود “اجتناب ناپذیر است.”

“این یک ترکیب از ‘omg آنها هم اتاقی’ و ‘گیر کرده در یک آسانسور’ استعاره با ‘پایان دنیا’ نوع از پیچ و تاب,” او گفت:.

Besanii نیست اشتباه است. به عنوان این توییت را حدس و گمان در مورد محبوب خود پلت فرم چاپ و نشر Wattpad گواه, چیزی را در هوا و آن را فقط به این ویروس:

فقط در این دوره از نوشتن این قطعه را دیده ام و تعداد fics برچسب “قرنطینه” و “اجتماعی فاصله” در AO3 بالون. یکی از این برچسب گذاشته شده توسط fic برای انیمیشن YuYu Hakushoدعوت خواننده تصور کنید:

شما تنها زندگی می کنند در محل سکونت خود را برای دو ماه اما شما هنوز برای ملاقات همسایه خود را. هنگامی که شما محکوم به کار از خانه اخیر COVID-19 ویروس شما گام خود را بر روی بالکن مشترک برای اولین بار. شما با Shuichi و واقعا او را دوست دارم. تنها مشکل ؟ شما باید برای اقامت شش فوت از هم جدا.

نویسنده شناخته شده به عنوان Penguiduck افزود: در یک توجه داشته باشید. “این یک شات است نه به معنای نور از وقایع اخیر” آنها نوشت. “این است که من تمایل صادقانه به آموزش و ارائه یک کمی از صلح در طی این بار پر سر و صدا. وجود یک نور در انتهای تونل شاید حتی یک پایان بسیار خوشی بود.”

این نوع از داستان پس از آن نه فقط در مورد استخراج یک وضعیت برای عاشقانه — آن را نیز یک راه گسترش شادی و نگه داشتن ارواح ،

که احتمالا به همین دلیل ایده قرنطینه عاشقانه است و همچنین با داشتن یک عمده لحظه ای در رسانه های اجتماعی که در آن آن را تبدیل به یک تکرار مرجع:

به راحتی ویروسی مثال از قرنطینه عاشقانه در روزهای اخیر آمده است از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته r/روابط پست در ق که در آن یک کاربر ارسال تحت اتفاقی رسیدگی “husbandhelpneededpls” چرخید یک داستان است که باید بسیار آشنا به هر کسی که شده است با توجه به تمام کسانی که fanfiction استعارههای ما بحث شده است.

پوستر خود توصیف “گی مرد … از سنتی آسیایی, خانواده,” ادعا کرد که وارد ظاهرا علاقمند به جنس مخالف, cisgender ازدواج مصلحتی با یک ترانس مرد بود که به خانواده اش. دو ازدواج و نقل مکان کرد و در کنار هم و نه به سرعت به جلو “یک غول کلاهبرداری” در خانواده خود را, اما پس از آن البته احساسات واقعی شروع به رشد می کنند. “در حال حاضر ما در انزوا با هم و شما می توانید برش جنسی? عاشقانه است ؟ تنش در این خانه با یک چاقو از آنجایی که ما در حال به طور مداوم با هم,” او نوشت.

اگر چه پست اصلی حذف شد و کاربر ممنوع از r/روابط — به احتمال زیاد به این دلیل که مدیران مشکوک آنها را از چرخش و یا تقلید می کنی داستان — screengrabs از آن رفت و انبوه ویروسی در توییتر و باعث مردم در سراسر اینترنت مقايسه کاربر وضعیت به یک رمان و یا یک صابون درام تلویزیونی. (کاربر نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

پس از هر دو پست اصلی و ویروسی توییتر مجدد از آن آب گرفتگی شد با نظرات و پشتیبانی کاربر ساخته شده به روز رسانی های متعدد — از جمله یکی از مهم ترین که در آن او و شوهر خود ظاهرا خود پایان خوش. و در آنجا بود خیلی شادی.

در حالی که بسیاری از کاربران توییتر به طور کامل در آغوش داستان بسیاری دیگر به طور متناوب انتقاد و دفاع از شباهت آن به درام و fanfiction استعارههای. اما فقط به عنوان با fanfiction نمونه “ق شوهران” را به عنوان آنها به سرعت شناخته شد در خدمت یک هدف گسترده تر: برای منحرف کردن اذهان و لذت مردم و آنها را به امید.

در سطح قرنطینه عاشقانه استعاره ممکن است به نظر می رسد مانند یکn آشکار راه در پاسخ به یک وضعیت که در آن بخش عظیمی از جمعیت است که قفل شده در داخل خانه برای آینده قابل پیش بینی. پس از همه, اگر شما با یک فرد دور ساعت و سپس به رود گفت: دوست دارم یکی از شما با. اما این روند از پیدا کردن یک lovelorn زاویه به خود انزوا نیز نمونه دیگری از چگونه ما انسان ضربه است به ایجاد فرصت های بیشتر برای عشق و ارتباط در طول بحران.

البته این حکم ذکر است که این استعاره نیز شامل یک دوز سنگین از فرار از واقعیات است. وجود دارد ساخته شده است در فرض اینجا که همه درگیر امن و سالم و خارج از خطر است که گسترش Covid-19 کمتر عمده نیروی بی ثبات کننده در زندگی خود از آن است که یک ناراحتی جزئی است که در خدمت به فشار دو مرغ عشق با هم. در این رابطه استعاره بسیار کمی در مشترک با استفاده از تیراندازی مدرسه آموزش به عنوان یک عاشقانه استعاره در Wattpad — راهی برای تبدیل یک برنامه به طور بالقوه قریب به اتفاق ترسناک پدیده به یک جالب اینجاست که خیالبافانه کلیشه است.

اما حتی اگر آن را یک رمان کلیشه, پیدا کردن عشق و محبت در میان قرنطینه نیز یک ایده است که به وضوح تجدید نظر به بسیاری از مردم است. “این واقعا” من و شما در برابر جهان “احساس” besanii به من گفت. جهان همه گیر مبارزه با همان دشمن هم در طول Covid-19 همه گیر به طوری که روح ایستاده در ایران است که یکی از بسیاری از مردم در حال تجربه با هم. عشق در میان تاریکی می شود یک جهانی میل — یک استعاره همه ما می تواند مربوط به متحد و ریشه.

و این که شاید حتی بزرگتر و بهتر از عشق واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>