قرنطینه ننگ و روانی زخم: یادگیری از جذام مراقبت از ما به عنوان درمان COVID-19

در مارس 22 مقاله برای همشهری, روزنامه نگار برندا Goh گزارش در هوای مه آلود جاده به بازیابی برای برخی از چین اولین COVID-19 بيمار که در حال حاضر خود را پیدا کنید در ادامه به تست مثبت ماه پس از ابتلا به ویروس و توقف به تجربه علائم. گذشته از این واضح ایمنی و پیامدهای اپیدمیولوژیک موارد روانی تلفات از “به ظاهر بی پایان چرخه مثبت آزمون” قابل توجه است. عدم اطمینان در مورد زمانی که — و این که آیا بیماران باید به طور کامل بهبود کمک کرده به COVID-19 ننگ یک پدیده است که در آن, کلینیک مایو ادعا میکند “مردم از تبار آسیایی, مردم, بازگشت از سفر, مراقبت های بهداشتی کارگران و پاسخ گوی اضطراری افراد مبتلا به این بیماری و خانواده و دوستان و مردم منتشر شده از قرنطینه” در حال هدف قرار دادند.

ما می دانیم بسیار کمی در مورد این رمان coronavirus از آن است که همانطور که از نام آن پیداست رمان. چه رمان اما, انسان, واکنش های روانشناختی به انزوا و بیماری است. آنچه اتفاق افتاده است قبل از اتفاق می افتد دوباره.

تبلیغات:

از سال 1849 به سال 1999 Carville ملی Leprosarium فدرال نهاد در مناطق روستایی لوئیزیانا در حال حاضر شناخته شده به عنوان Gillis W. طولانی هانسن بیماری, مرکز تنها بستری در بیمارستان در قاره ایالات متحده برای درمان هانسن بیماری, معمولا شناخته شده به عنوان جذام. وجود دارد و بیماران از سراسر کشور و از جمله پدر خود من بودند و قرار داده شده در زیر فدرال قرنطینه و در معرض بسیاری از همان تجارب و اثرات روحی و روانی که COVID-19 بيمار در حال حاضر مواجه است.

در ووهان مسائل روانی در بيماران تحت طولانی قرنطینه شامل پریشانی بیش نامحدود انزوا و اضطراب است که وعده آزادی خواهد بود خنثی در ادامه به تست مثبت از غم و اندوه جدایی از اعضای خانواده ، ترس برای خانواده خود ایمنی و بهداشت در غیاب آنها و ترس از آلوده کردن و یا داشتن آلوده عزیزان خود و افکار خودکشی. این توصیف به شدت طنین انداز با بسیاری از مسائل روانی در گزارش تاریخ شفاهی از Carville بیماران.

در 1950s در Carville با ظهور sulfa مواد مخدر رژیم را قادر می سازد امکان بهبودی کامل یک پروتکل تاسیس شد که در آن 12 متوالی منفی آزمایشات لازم برای بیمار در نظر گرفته شود درمان می شود. این آزمون شامل یک پوست لام تا حدودی خام روش که در آن یک کم عمق برش ساخته شده در سایت هانسن ضایعه را به تصرف مایع از درم آن شد و سپس آغشته در یک اسلاید و رنگ آمیزی برای افزايش است. پس از دوازدهم اسمير منفی آزمون هیئت مدیره از پزشکان و مدیران خواهد عمدی برای تعیین اینکه آیا یک بیمار ممکن است تخلیه شود و اگر آنها بودند و سپس با توجه به انتخاب به ماندن در Carville یا بازگشت به جامعه است.

تبلیغات:

برخی از بیماران به طور معمول آنهایی که مسن تر که با مته سوراخ زخم جسمی و روانی این بیماری پس از سال ها بدون درمان مناسب تصمیم گرفتند به باقی می ماند به دلیل ننگ متصل به هانسن ساخته شده آن را غیر ممکن است برای پیدا کردن اشتغال درآمدزا و ایجاد ارتباطات اجتماعی در جهان خارج است. بسیاری از آنها را بیش از حد بلند بود جدا از خانواده خود را که تا به حال یا طرد آنها را آشکار و یا فاصله خود را برای جلوگیری از سنگین هزینه های اجتماعی از داشتن یک تابو بیماری در خانواده است. آن معمول است برای مردم را به تغییر نام خود را به محض ورود به محافظت از عزیزان خود را از لکه خود را تشخیص.

اما برای بیماران جوان مانند پدر من بود که خانه و زندگی به آنها می تواند بازگشت وزن آن 12 آزمون بود به خصوص سنگین آینده خود هینگد در خودسرانه نتیجه چیزی است که آنها تا به حال هیچ کنترل. زندگی خود را تغییر می تواند در یک چشم بر هم زدن. گرفتن یک تست مثبت پس از یک سری از آنهایی که منفی به معنای نقش برآب امید و آرزو. آن را هیچ جای تعجب است که برخی از بیماران خودکشی شد. نگرانی در اطراف Carville 12-تست قانون اکو شهادت یک مرد در ووهان که تا به حال “گرفته شده بیش از 10 آزمون پس از هفته سوم فوریه… در موارد تست منفی اما عمدتا مثبت… و گفت: کارگران پزشکی… که او می خواست خود را به کشتن.”

با درمان هانسن و پس از آن تخلیه بسیاری از بیماران از مسکونی درمان بیماری های پژمرده از محبوب تخیل. اما Carville مشهور شد دوباره در طول اپیدمی ایدز یک ویروس شده است که در مقایسه با COVID-19 زمانی که فعال گروه نگاه به کار وکالت از Carville بیماران به عنوان یک مدل برای خود جنبش است. علاوه بر مهیج برای حقوق بیمار در نهاد خود ستاره بین المللی منتشر شده مجله تاسیس و اجرا توسط Carville بیماران تنظیم یک ماموریت به درخشش نور در این بیماری به منظور انسانیت و بازگرداندن کرامت به افراد مبتلا به آن. یکی از اهداف آن بود به حذف انگ کلیشه ها و اطلاعات غلط از هانسن و بیماری هانسن بیماران.

تبلیغات:

فقط به عنوان ما در طول بحران ایدز ما را دیده اند در ایالات متحده COVID-19 همه گیر اخلال تجدید حیات سن کلاله کلیشه ها و اطلاعات غلط. نژادپرستی علیه آمریکایی های آسیایی تبار است که در تمام زمان بالا و جامعه ما این است که تقسیم از هم جدا در درزهای. می تواند ما را به گذشته دوباره برای پاسخ ؟ این Carville بیمار جامعه حرکت نمی کند صرفا تمرکز بر روی درمان بیماری; آن خطاب قلب و ذهن و همچنین بدن. موفقیت خود را دراز در درک خود را از لینک تنگاتنگ بین اجتماعی و بیولوژیکی و آنها مستقر ترکیبی قوی از اقدام جمعی همدلی مبتنی بر ارتباط علم صدا و فدرال تامین اجتماعی, دارو برای از بین بردن هر دو بیماری و ننگ اطراف آن را در همان زمان. این می تواند ما برنده استراتژی بیش از حد.

ما به عنوان مارشال منابع ما به مبارزه فیزیکی نابسامانی COVID-19 و حفظ جامعه ما سالم ما باید به طور همزمان به مبارزه با آن روانی و اجتماعی نابسامانی در راه سالم. در گذشته ما تکیه به عنوان ما انجام می دهند در حال حاضر به ارتجاعی عقب رفتارهای jingoism و نژاد پرستی و ضد روشنفکری و حرص و اما ما باید از این ظرفیت به عنوان مثال Carville و ایدز حرکات به تحمل نوآوری و غلبه و فراتر از ما پستتر غرایز. هنگامی که ما می گویند تاریخ تکرار می شود منظور ما این است که ما از تکرار تاریخ است. و ما این قدرت را انتخاب کنید که قطعات را تکرار کنید. به عنوان مایا آنجلو می گوید: “انجام بهترین شما می توانید تا زمانی که شما می دانید بهتر است. سپس هنگامی که شما می دانید بهتر انجام دهید بهتر است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>