ترک خود گفتن MAGA پدر و مادر را coronavirus جدی — آنها هرگز گوش

با وجود دونالد “چرا شلیک نمی کند تا Lysol?” مغلوب ساختن پیشی جستن unsubtle حسرت به “بازگشایی” اقتصاد (که کار نخواهد کرد) و اجازه دهید این رمان coronavirus اجرا شایع, یک نظرسنجی جدید واشنگتن پست و دانشگاه مریلند نشان می دهد که اکثریت قوی از آمریکایی ها فکر می کنم که واقعا یک ایده احمقانه است. هشت نفر از هر ده آمریکایی ها در زمان یک نگاه در yahoos اعتراض به مستندات در دولت های مختلف پایتخت و گفت: nah زندگی مهم تر از قادر بودن به منظور است که 400 کالری وانیل فندق لیوان داخل استارباکس به جای از درایو-از طریق پنجره. با وجود توانا و تلاش جمهوری خواهان برای ایجاد یک دوگانگی کاذب بین صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در اقتصاد به نظر می رسد اکثر آمریکایی ها درک کنند که آمریکایی ها نمی توانید به بازگشت به کار اگر آنها گذاشته شده و یا در حال مرگ از COVID-19.

این نظرسنجی شماره به احتمال زیاد سرد راحتی به کسانی که اعضای خانواده به ویژه پدر و مادر در میان 17 درصد از آمریکایی ها که فکر می کنم اجتماعی فاصله سفارشات بیش از حد محدود. این گروه که عمدتا متشکل از فاکس نیوز معتادان و تهمت superfans که بیشتر تمایل به این باور coronavirus است که اغراق آمیز و یا حتی جعل — به دلیل معشوق خود کابل “اخبار” کانال شده و آنها گفتن که فقط.

تبلیغات:

(روشن این گروه اقلیت حتی در میان رای دهندگان جمهوری خواه تنها 27 درصد از آنها در مخالفت با کروناویروس محدودیت.)

به هر حال این مردمی هستند که اغلب بی تفاوت و یا حتی خصمانه اجتماعی فاصله گرفتن توصیه ها و درگیر شدن در انواع رفتار است که قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتری از ابتلا به کوروناویروس. بنابراین در حال حاضر بسیاری از فرزندان و دیگر بستگان فاکس اخبار معتادان — کسانی که تمایل به شهروندان ارشد هستند تاکید شدت ترس که اعضای خانواده خود را گرفتن یک بیماری است که منجر به کشتن افراد مسن در یک کلیپ بسیار بالاتر.

سام استین در روزانه وحش برفلد برخی از این خانواده ها که اغلب بین تقسیم پول نقد جناح راست پدر و مادر و بیشتر سیاسی مترقی بچه ها. این بچه ها پدر و مادر خود را حتی به عنوان آنها مخالف با آنها به شدت در مورد این که آیا آن را خوب به رأی سرحال فاشیستی که تنبلی و گریزی به خواندن او را نادیده بگیرد و بیش از یک دوجین روزانه جلسات هشدار او در مورد کوروناویروس در ژانویه و فوریه. بنابراین آنها شروع به وحشت تماشای پدر و مادر خود چشم پوشی اجتماعی فاصله گرفتن توصیه ها و خطر بیماری شدید یا مرگ بیرون از غلط وفاداری به فاکس نیوز و رئیس جمهور تزریق آن.

تبلیغات:

طبعا بچه ها توصیف فشار مبارزات خود به پدر و مادر و حتی تلاش برای اهرم ملاقاتها با نوههایشان برای متقاعد کردن MAGA-مامان و MAGA-پدر به خانه ماندن و توقف اجتماعی. آن کار نمی کند.

به عنوان یک زن قرار داده و آن را “من واقعا بر این باورند که اگر فردا آغاز گزارش چیزی به عنوان مضحک به عنوان “تنها مردم به طور طبیعی با موهای قرمز می توانید coronavirus’ پدر و مادر من را باور کنید.”

در حالی که وسوسه browbeat یکی از اعضای خانواده قابل فهم است که آن را تقریبا قطعا اتلاف وقت و غیر ضروری استرس عامل برای کسانی که پدر و مادر در حال حاضر این حد پایین فاکس نیوز سوراخ خرگوش. به عنوان من نوشتن در مورد در سراسر تهمت و دولت واقعیت تلخ این است که نفس حفاظت مسائل بیشتر به تهمت رای دهندگان از حقایق منطق, یا, برای, ترین, خود, حتی شخصی خود را به سلامت. به اعتراف آنها در اشتباه بودند در رای گیری برای یک مرد که پیشنهاد تمیز کردن ریه ها از coronavirus بیماران با خانواده ضد عفونی کننده است بیش از حد تحقیر آمیز. و بنابراین آن را آسان تر برای این 27 درصد از جمهوری خواهان حداقل برای خرید به تئوری های توطئه که این ویروس اغراق یا جعل از اعتراف به خود را که آنها ساخته شده است یک اشتباه وحشتناک در رای گیری برای این خطرناک ادم احمق و ابله.

تبلیغات:

در واقع browbeating مغلوب ساختن پیشی جستن-پرستش اقوام در مورد کوروناویروس است به احتمال زیاد به نتیجه معکوس — آن را فقط آنها را بیشتر به احتمال زیاد برای رفتن به احزاب حاضر به پوشیدن ماسک یا غیر ضروری سفر به فروشگاه “فقط انتخاب کنید تا به چند چیز است.”

“در واقع در تلاش برای متقاعد کردن گاهی اوقات می تواند باعث نتیجه معکوس اثر که در آن مردم نه تنها موفق به تغییر ذهن خود را در هنگام مواجه با حقایق — آنها ممکن است خود را نگه دارید اشتباه views بیشتر خرج تر از همیشه” به عنوان علم نویسنده کریس Mooney توضیح داد که در سال 2011 مقاله برای مادر جونز.

تبلیغات:

این برای اولین بار نشان داده شده در یک سال 2006 مطالعه نشان داد که محافظه کاران ارائه شد با اثبات این که صدام حسین نیست که سلاح های کشتار جمعی — که دولت بوش را بهانه ای برای تهاجم عراق — آنها را کنده پاشنه خود را حتی سخت تر و اصرار شدت بیشتری که صدام انجام داد بنابراین باید سلاح های کشتار جمعی. تحقیقات بعدی نشان داده است و این همان اثر را بر مردم با طیف گسترده ای از باورهای غلط.

هر کسی که معتقد است با کسی که عمیقا اشتباه در مورد چیزی که تجربه کرده این مشکل. اگر شما آنها را اثبات بی چون و چرا از خود wrongness آنها احساس خجالت و عصبانی. آنها به نظر شما کسی که در واقع درست به عنوان یک smug know-it-all. به منظور محافظت از خود و نفس آنها را در آغوش یک شخصیت مبارز که از کسی که به دنبال انتقام این تحقیر چسبیده و حتی سخت تر به این باور اشتباه.

این است که “چوب آن را به libs” ذهنیت در ملخص کلام است. برای جناح راست پدر و مادر با لیبرال کودکان, این احتمال وجود دارد که نتیجه معکوس اثر مشخص تر است. اعتراف به این که مردم شما آموزش دیده برای استفاده اسان در حال حاضر بیشتر روشن فکر و آگاه تر از شما, به خصوص در مورد چیزی به عنوان شخصی که خود را از دیدگاه های سیاسی دردناک است برای تحقیر پدر و مادر از ایسنا ملت است. بنابراین به جای اعتراف به این که بچه های خود را ممکن است یک نقطه در مورد خطرات ناشی از این ویروس پدر و مادر که در حال حاضر در انکار هستند به احتمال زیاد به حفاری عمیق تر اگر آنها احساس تحت فشار است.

تبلیغات:

به عنوان سخت به عنوان ممکن است آن را به بهترین چیزی که به انجام اگر شما پدر و مادر که ترجیح می دهند به گوش دادن به الماس و ابریشم و نه از مقامات بهداشت عمومی است به استدلال می کنند با آنها. در این زمان بحران از آن مهم تر از همیشه به خاطر همه سلامت روان به درک آنچه که شما می توانید کنترل آنچه که شما می توانید نیست. پدر و مادر و یا دیگر اعضای خانواده که تصمیم گرفته اند که وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن است و مهم تر از سلامت خود را در “نمی توانید کنترل کنید” ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>