“مسابقه-طعمه کثافت”: کارلسون انتقاد برای این ادعا یک زندگی ماده “اراذل و اوباش” را “برای شما”

رادیو فردا میزبان تاکر McNear سوانسون کارلسون که به تازگی لقب در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس “یک شکل از استبداد” پس از قبل تماس های سفید برتری یک “جعل” لگد کردن او وبگاه برنامه شنبه با نواخته شارژ درد دل در برابر زندگی موضوع “شورش.”

این بیهوده گویی که در طی آن میزبان گفت: عمدتا سفید بینندگان که عدالت اجتماعی جنبش بود “قطعا در مورد سیاه و سفید زندگی می کند” و “به یاد داشته باشید که زمانی که آنها می آیند برای شما” به طول انجامید و نزدیک به 30 دقیقه یا حدود 75 درصد از این نمایش را در زمان.

تبلیغات:

کارلسون که نامادری است وارث سوانسون منجمد-مواد غذایی امپراتوری باز گفتن مخاطبان خود را که نصب تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس — یک جنبش به طور چشمگیری کاهش حجم و اقتدار نیروهای پلیس و یا مکمل آنها را با جامعه-رهبری امنیت عمومی و یا حل آنها را به طور کامل شد “وحشی چشم دیوانگی زمین مسطح مسائل” است که در نتیجه “یک بیدار شبه نظامی پلیس شهرهای ما اجرای حزب دموکرات ارتدکسی.”

روز یکشنبه نه مینیاپولیس اعضای شورای شهر — حق وتو-اثبات اکثریت اعلام تعهد خود را به پال خواستار قطع بودجه دولت و از بین بردن پلیس. هر چند این اقدام به احتمال زیاد نیاز به یک رای در این شورا گفت: آنها “مصرف متوسط را نسبت به پایان دادن به” نیروی از طریق بودجه روند.

کارلسون که بیهوده گویی را به #TuckerCarlsonIsARacist روند در توییتر گفت: این ایده شد شبیه به “حکومت در جهان سوم” و “تلاش برای آوردن آن را در اینجا.”

تبلیغات:

“تصور کنید اگر تنوع و شمول گروه در دانشگاه براون به حال قدرت برای دستگیری شما” کارلسون که با حضور سنت جورج مدرسه شبانه روزی در حدود 30 مایلی شرق در نیوپورت, R. I. گفت. “تصور کنید اگر سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهر به حال سلاح و مصونیت از تعقیب. که آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد: حزبی اجرای قانون است. و حزبی اجرای قانون این است که به سختی و بدون سابقه. در واقع این حکومت در جهان سوم. این تلاش به آن را در اینجا.”

کارلسون که به ارزش حدود $20 میلیون و جیب گزارش 6 میلیون دلار در سال پس از آن نقل مکان کرد تا تئوری توطئه مواد غذایی زنجیره ای به baselessly حدس و گمان در مورد “امور مالی مقتدر” bankrolling جنبش — مانند میت رامنی که ابراز حمایت خود را از جنبش و سرزنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای شرکت در یک راهپیمایی بیش از آخر هفته.

“در یک محیط شبیه به این, بسیاری از مردم دریافت پیام بسیار سریع است. و آنهایی که ضعیف هستند و سریع برای پیوستن به در — درست مثل بچه های خوب کمی قرمز نگهبانان آنها همیشه از زیر آن همه است. در اینجا این است که میت در ماه مارس” کارلسون گفت: برش به تصویری از رامنی.

تبلیغات:

“میت فقط می خواهد به مطمئن شوید که آمریکایی ها درک — آن را دریافت کنید از طریق ضخیم سر — که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. به عنوان اگر آمریکایی ها نمی دانند که گفت:” کارلسون که لحظاتی بعد را به ادعا می کنند که سیاه زندگی مهم جنبش بود و نه انعکاسی از خود را به نام.

“اما متهم کل کشور از نژاد پرستی معلوم می شود بسیار کوچک قیمت برای کسی مثل میت رامنی” او اضافه شده است. “چه رامنی واقعا نگران — چه تمام دارایی مقتدر بودجه این جنبش نگران هستند — این است که کسی جایی را بپرسید سوالات آشکار.”

تبلیغات:

“چقدر باید به شما میت رامنی شخصا ساخته شده است ؟ چگونه غنی شما تبدیل به ارسال مشاغل خارج از کشور — working-class مشاغل — شارژ زشت و ناپسند نرخ بهره چیست ؟ و در غیر این صورت آسیب رساندن به فقیر و جوامع از لحاظ اقتصادی?” کارلسون پرسید.

“همدستی افرادی مانند رامنی می دهد گروه هایی مانند Black Lives Matter قدرت” کارلسون ادامه داد: بی. “سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در حال تبدیل شدن به قوی تر توسط در ساعت, و آنها آن را می دانم.”

کارلسون که تبدیل به روزنامه نگاری پس از درخواست او را برای کار در سازمان سیا رد شد گفت که او نمی تواند حس را از “تار” جنبش اعتراضی به جز که آن را “بسیار کمی برای انجام با زندگی است.” او سپس هشدار داد نامشخص تهدید.

تبلیغات:

“این ممکن است بسیاری از چیزهایی که در این لحظه ما در حال زندگی می کنند از طریق, اما آن است که قطعا مورد سیاه زندگی” او fumed. “و به یاد داشته باشید که زمانی که آنها می آیند برای شما در این رای آنها خواهد شد. هر کسی که تا به حال شده است در معرض خشم و اوباش می داند و احساس. مثل این است که swarmed توسط hornets. شما نمی توانید به وضوح فکر می کنم.”

در حالی که جناح راست صاحب نظران به عملکرد بررسی بیحوصلگی حرف زدن دیگران با اشاره به آنچه که آنها را دیدم که آشکارا نژادپرستانه طعن.

“در این زمان نامشخص ما همیشه می توانید در انسان پاپیونی @TuckerCarlson به استراحت سریع از sailboating در مین به پخش مسابقه-طعمه کثافت به مردم پدر و مادر’ اتاق نشیمن تشویش و ترس و نفرت از جنبش حقوق مدنی,” بالا “آشپز” میزبان Padma Lakshmi توییتی.

تبلیغات:

لفاظی خیلی لخت که فاکس نیوز مجبور شد به تلاش برای روشن کردن آنچه کارلسون به حال “به وضوح” به معنای.

“تاکر هشدار در مورد ‘زمانی که آنها می آیند برای شما به وضوح اشاره به رهبران دموکرات و داخلی شهرستان سیاستمداران” فاکس نیوز, سخنگوی, گفت واشنگتن پست در ایمیل.

کارلسون بسته کردن تک صدایی خود را با پیش بینی که “ما خواهد شد نگاه در آنچه که ما فقط دیدم در وحشت و ناباوری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>