خواهان رادیکال در حال حاضر تخریب رئیس جمهور بعدی

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست در تلاش است به پشته یک کمیته مشورتی در آب آشامیدنی به ادامه کمک آلوده و هزینه آگاهانه آب و برق و آب و حتی اگر تهمت از دست می دهد در ماه نوامبر.

سازمان حفاظت محیط زیست خواسته است برای نامزد برای پر کردن پنج کرسی ملی آب آشامیدنی شورای مشورتی برای سه سال است که شروع در ماه دسامبر.

تبلیغات:

این شورا ایجاد شد که بخشی از آب آشامیدنی سالم عمل 1974 امضا شده توسط رئیس جمهور جرالد فورد اما تیم وایت هاوس مدیر اجرایی برای کارمندان دولتی برای مسئولیت زیست محیطی گفت: این شورا به طور سنتی شده است و وزنی در حمایت از خدمات محلی و صنعت. او گفت: شورای نیازهای بهداشت عمومی طرفداران.

“آنها بسیار محافظه کار گروه طبیعت حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن” وایتهاوس گفت.

سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler است که انتظار می رود به انتصاب اعضای جدید. شورای جدید قرار ملاقات تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را شامل الکساندرا Campbell-فراری که تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار در آب های امنیتی. یکی از غیر انتفاعی مدیران است راجر Martella سابق سازمان حفاظت محیط زیست مشاور عمومی تحت جورج دبلیو بوش است.

تبلیغات:

یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست منصوب جیمز Proctor II, معاون ارشد و مشاور عمومی از McWane Inc. بیرمنگام علا.-بر اساس شرکت تحت تعقیب قرار بود در سال 2009 برای محیط زیست جرم و گناه التماس کرد تا نه جنایت به اتهام آگاهانه نقض آب تمیز عمل می کنند.

تحت دولت اوباما این شورا ایجاد یک کارگروه به تصویب رسید که طرح های پیشنهادی برای تضعیف سرب و مس قانون است. منتشر شده در سال 1991 این قانون قرار است برای به حداقل رساندن سرب و مس در کشور ما آب آشامیدنی. شرایط فعلی تحت حکومت آنقدر ضعیف است که آنها نمی افزایش نگرانی در مورد سنگ چخماق, Mich., که در آن بیش از 8,600 childrenwere عرضه سرب-آب آلوده برای 18 ماه.

حدود 15 – به 22 میلیون نفر یا 5 درصد به 7.5 درصد از ملت ما جمعیت نوشیدن آب تحویل از طریق لوله ها منجر.وجود دارد هیچ امن سطوح سرب در آب آشامیدنی.

تبلیغات:

سطوح پایین قرار گرفتن در معرض سرب در کودکان مرتبط هستند به بیش فعالی, کم خونی, کاهش ضریب هوشی و جسمی و معلولیت های یادگیری و رشد.

سازمان حفاظت محیط زیست دانشمندان و کارشناسان خارج شدند از کارگروه. این شورا به تصویب رسید توصیه های طراحی شده توسط کارکنان ابزار کار با American Water Works Association, صنعت لابی ، آب و برق و آب نمی خواهید به پرداخت هزینه برای جایگزینی سرب لوله های در مالکیت خصوصی.

تبلیغات:

قانون جدید خواهد نگه داشتن غلظت سرب بیش از 15 قسمت در میلیارد در یک سطح نیست که حفاظت از سلامت انسان به عنوان سطح که در آن خدمات مورد نیاز به آدرس خوردگی در لوله های آب. قانون جدید نیز آهسته نرخ جایگزینی لوله ها منجر برش آن را در نیمی از 7 درصد سرب لوله ها از یک سال به 3 درصد برای هر ابزار با سطح سرب بیش از عمل محدود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>