افزایش جوجه? را حفظ? چرا آمریکایی ها هجوم آوردند به شهری homesteading فعالیت های

کریستینا وانگ در حال حاضر دارای چهار جوجه ها: تمشک بانو Olgaberry, Butterberry و Fizzleberry. آنها زندگی می کنند در یک هندوانه-صورتی قفس در وونگ, Highland Park حیاط خلوت در حدود 15 دقیقه در خارج از مرکز شهر لس آنجلس و غالبا برجسته در وبلاگ خود “پخت با جوجه.”

اما از آنجا مارس 19, زمانی که همه کالیفرنیا دستور داده شد به “پناهگاه در محل” برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus وانگ می گوید علاقه به جوجه های خود گسترش فراتر از او فعال Instagram صفحه و نظرات YouTube.

تبلیغات:

“شروع آن با دوستان زدن من و آنها مانند” آیا شما فوق العاده تخم مرغ؟'” وانگ گفت. “و من گفتم:” خوب چه شما مایل به تجارت آنها را?'”

وانگ گفت که او و دوستان او رسیده سریع توافق — آرد برای تخم مرغ است. هر دو مواد تشکیل دهنده در حال حاضر در حال اجرا پایین در قفسه های فروشگاه و لازم را برای وانگ به ادامه ساخت محتوا برای پخت وبلاگ.

“من جوجه ها مانند داغترین کالا در حال حاضر,” او گفت:.

تبلیغات:

و با برخی از وونگ دوستان این گفتگو به زودی تبدیل به آنها را افزایش حیاط خلوت خود را با جوجه.

“من فکر می کنم که شده است وجود دارد بسیاری از مردم — به خصوص در آنلاین مرغ جوامع و در “مرغ Instagram’ — اطلاعات,” او گفت:. “من تماس گرفته توسط چند نفر و با دوستان در مورد, مانند,” هی, من فکر کردن در مورد شروع گوشتي.'”

وونگ دوستان نه تنها آنهایی که هجوم آوردند به شهری homesteading فعالیت در میان همه گیر. فقط یک حرکت را از طریق رسانه های اجتماعی نشان می دهد پست بعد از پست مردم چیدن سرگرمی مانند کنسرو باغبانی (حیاط خلوت و یا پنجره) ساخت ژله و مربا و پخت نان خمیر ترش.

تبلیغات:

و بله, خرید جوجه حیاط خلوت. به عنوان Tove Danovich گزارش نیویورک تایمز “برای چند هفته آینده کودک جوجه بعدی غیر ممکن است برای پیدا کردن.”

“ظاهرا هنگامی که بار سخت مردم می خواهند جوجه,” او می نویسد. “جوجه فروش در بازار سهام رکود و در انتخابات ریاست جمهوری سال است.”

تبلیغات:

بدیهی است که ما در حال تجربه هر دو در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان یک بی سابقه جهانی بهداشت بحران; اما چرا که ترجمه به آمریکایی ها چیدن این فعالیت ها ؟

برای برخی مانند آلیسون Rumboll یک سینسیناتی مبتنی بر حیوان کوچک دامپزشک افزایش مقدار زیادی از زمان صرف شده در صفحه اصلی با توجه به توصیه ها به لحاظ اجتماعی منزوی بدان معنی است که وجود دارد در واقع اتاق در برنامه خود را به حیاط خلوت خود در جهت جوجه.

“ما می خواستیم جوجه ها برای مدت زمان طولانی اما لازم نیست یک حیاط به بالا بردن آنها را تا زمانی که ما شروع به اجاره یک خانه در ماه اوت” Rumboll گفت. “ما همیشه داره به جوجه ها اما این ساخته شده آن را بسیار آسان برای شروع و برای شوهرم برای ساخت قفس. جوجه ها نیز در این بهار و در این زمان کامل بود با تاسف رویدادهای جهان است.”

تبلیغات:

Jason اعطای یک معلم موسیقی که در شیکاگو زندگی می کند می گوید که او تصمیم به ساخت مربا برای یک دلیل مشابه است.

“من اخیرا برای یک CSA, بنابراین من می تواند تولید و تحویل به من پس از من رفتن به فروشگاه به عنوان اغلب به” اعطای گفت: از طریق Facebook پیام. “پس از اول وارد کنم ساعت را صرف تمیز کاری ق و Facebook گروه مورد ساخت مربا و مسائل است.”

او دستور داد: اولین محموله نیم پاینت ماسون کوزه و چند جعبه از پکتین به زودی پس از.

تبلیغات:

“من هنوز هم تدریس برخی از دروس آنلاین, اما برنامه من این است که کمتر محدود شده است پس از من در همه زمان ها” اعطای گفت. “من فقط مطمئن شوید که در” زندگی واقعی ” اگر من می خواهم که صرف زمان برای انجام تمام تحقیقات و پیگیری از طریق تهیه, اما من خوشحالم که من آن را انجام در حال حاضر است.”

اما بدون ساختار زمان نژاد همچنین خستگی و دکتر لنی سورنسن, آشپزی مورخ و تأمین مهارت های مربی فکر می کند که حداقل بخشی از عوامل به چشم انداز مثبت در حیاط خلوت باغبان و مربا-سازندگان.

“ناگهان شما را با هر سه از فرزندان خود و شوهر خود را که شما واقعا مطمئن شوید که شما واقعا دوست دارم نمی,” او با خنده می گوید. “و این یک شوک به دلیل اینکه اکثر مردم کار می کنند که آیا آنها کار در یک شیفت کار در مک دونالد یا فروشگاه مواد غذایی و یا اینکه آیا آنها کار به عنوان یک وکیل در یک دفتر کار آنها دور از خانه در تمام طول روز مناسب است؟”

بنابراین برخی از این فعالیت ها ارائه نوعی روال زمانی که بسیاری از ما روز را داشته باشد در غیر این صورت تفویض به فقط یک جریان یکسان ساعت فلفلی با اسکایپ تماس زوم کوکتل ساعت و غروب; شما رو به گیاهان و خوراک جوجه و شما بهتر است بررسی خود را در خمیر ترش استارت در حالی که شما در آن هستید.

تبلیغات:

اما چیزی عمیق تر در بازی به سادگی از گر چه هنر فعالیت برای پر کردن یک تقویم. در قلب بسیاری از این حرفه است که تمرکز بر آمادگی این ایده که اگر اشتباهی در جهان اطراف ما و موجود در ساختارهای اجتماعی هستند لحظه ای طرح میتوانست به شما می تواند به دفع کردن برای — و خوراک خود را.

این نوع از مهارت های Sorensen می آموزد.

“کاری که من شده است با تمرکز بر روی چیزی است که من تماس بگیرید صفحه اصلی تأمین است که با داشتن آنچه شما نیاز دارید هنگامی که شما به آن نیاز دارید,” او گفت:. “آیا این کار در جمع شربت خانه که فقط خود را پایه شربت خانه و سپس شما اضافه کردن به چیزهایی که شما را در خود, خود را, کنسرو شده محصولات صفحه اصلی-حفظ مواد غذایی آن را دانستن است که شما هرگز بدون مسائل.”

این چیزی است که وونگ ذکر شده به عنوان به خوبی.

تبلیغات:

تخم مرغ قیمت در ایالات متحده به سطح رکورد به عنوان همه گیر افزایش تقاضا; کارتن به فروش می رسد و یا برداشت بیش در بسیاری از فروشگاه ها در سراسر کشور است.

“بنابراین من فکر می کنم وجود دارد یک حس ثبات در گفت:” من می تواند به رشد مواد غذایی خود را و من می توانید مطمئن شوید که من تخم مرغ و مواد غذایی و پروتئین’,” او گفت:. “بسیاری از مردم در حال حاضر رفتن به باغ پیروزی; من شده نوشتن مطالب زیادی در مورد باغ که من در خانه من و مردم واقعا مجذوب.”

هر دو وانگ و Sorenson ارائه برخی از نور کلمه از احتیاط برای کسانی که به دنبال پرش به شهری homesteading (“به یاد داشته باشید که جوجه نیست یک سرگرمی شما فقط می توانید قفسه زمانی که شما خسته هستید” و “مطمئن شوید که شما لازم نیست خودتان را به بوتولیسم” بود). اما هر دو نیز گفت که در حالی که ممکن است برخی از لحظات خسته کننده — درست مثل با هر گونه فعالیت های جدید وجود دارد منحنی یادگیری وجود دارد مقدار زیادی از راحتی یافت می شود بیش از حد.

“این چیزی است که هنگامی که هر چیز دیگری در تمام جهان است که خارج از کنترل شما است که شما در واقع می توانید انجام دهید و دستکاری خود را با دست خود و دیدن نتایج” وانگ گفت. “و این که واقعا آرامش و رضایت بخش است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>