رند پل می شود اولین سناتور به تست مثبت برای Coronavirus


Sen. Rand Paul (R-KY) takes an elevator at the U.S. Capitol for a vote on March 18, 2020 in Washington, D.C.

سناتور. رند پل (R-KY) طول می کشد یک آسانسور در کنگره برای رای گیری در 18 مارس سال 2020 در واشنگتن ،

برنده McNamee/گتی ایماژ

سناتور. رند پل از کنتاکی شد اولین سناتور ایالات متحده شناخته شده است برای تست مثبت برای covid-19 روز یکشنبه. “سناتور رند پل دارای آزمایش مثبت برای COVID-19” این سناتور حساب توئیتر خود نوشت. “او احساس خوب است و در قرنطینه. او بدون علامت و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث. او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده.” کنتاکی جمهوری کار کرده است از کنگره آمریکا در روزهای اخیر و او را به قرنطینه رفت به عنوان به زودی به عنوان او به این نتیجه. اما این خبر به سرعت منجر به نگرانی در واشنگتن به عنوان او تا به حال تعامل با همکاران صحبت کرد و به خبرنگاران تنها چند روز قبل از تشخیص.

سنا توافق رهبران اصرار تشخیص نمی خواهد تغییر برنامه به جلو حرکت کند با, نادر, آخر هفته جلسه به بحث در مورد بسته محرک. اما در برخی از سناتور “تبدیل شده اند بسیار نگران بیش پل تشخیص” گزارش سیاسی. سناتور. جری موران گفت: در ایران با ناهار یکشنبه که پل شده بود در ورزشگاه در مدت کوتاهی قبل از تشخیص او نازل شد. این واقعیت است که مجلس سنا در ورزشگاه بود و حتی باز آمد و به عنوان یک شوک به با توجه به بسیاری از آنها تعطیل شده اند در بسیاری از شهرستانها عمده.

سناتور. میت رامنی گفت: چندین همکاران در حال حاضر در تلاش برای کشف کردن اگر آنها خود نیاز به قرنطینه. “همه سناتورها در حال رفتن به دنبال توصیه های پزشکی به آنچه در عمل باید ما را به مطمئن شوید که ما به هیچ وجه از گسترش این ویروس خودمان” رامنی به خبرنگاران گفت:. “ما تا به حال یک ناهار با هم با برامدگی لبه طبقات سنگ و امیدوارم که او را خیلی خوب انجام می دهند اما ما باید برای تعیین اینکه آیا هر یک از ما باید خود قرنطینه به عنوان یک نتیجه از بودن در همان اتاق.” پل کارکنان است که ظاهرا کمتر نگران است چرا که دفتر او مشغول به کار بود از راه دور به مدت 10 روز به طوری که سناتور بود در تماس با بسیاری از دستیاران خود را.

پل در حال حاضر سومین عضو کنگره مبتلا به covid-19. پیش از آن در هفته Rep. بن McAdams, یک دموکرات از ایالت یوتا و تشکر. ماریو دیاز-Balart یک جمهوری خواه از فلوریدا شد دو ملی قانونگذاران مبتلا به covid-19. آنها هر دو توسعه علائم آخر هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>