رند پل دفاع کار در مجلس سنا به مدت شش روز به عنوان او در انتظار نتایج مثبت coronavirus آزمون

رند پل سناتور. R-Ky., در دفاع از تصمیم خود برای نادیده گرفتن دستورالعمل های فدرال و نشان می دهد تا به کار برای نزدیک به یک هفته پس از آزمایش جدید کروناویروس.

پل را یکشنبه اعلام کرد که سناتور بود “احساس خوب” حتی اگر او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. حتی اگر پل آزمایش شده در مارس 16 از فراوانی احتیاط او ادامه داد: برای نشان دادن به کار در سنا برای زیر شش سال از جمله یک رای در برابر یک coronavirus امداد لایحه با توجه به واشنگتن پست.

تبلیغات:

پل که یک پزشک ملاقات با دیگر سناتور جمهوریخواه به سخنرانی ها و بازی گلف پس از هجوم دستورالعمل هشدار به کسانی که در حال آزمایش این ویروس را به خود منزوی تا زمانی که نتایج خود را بازگشت. سناتور جمهوریخواه سی ان ان گفت که پل آمار سنا-تنها ورزشگاه در ساعت قبل از نتایج برگشتم مثبت است.

یوتا جمهوری خواهان میت رامنی و مایک لی گفت: آنها خود قرنطینه برای 14 روز پس از تماس با پل. سنا ورزشگاه بود توقیف بعد از پل تشخیص است.

“وجود ناامیدی او به باشگاه رفت” سناتور. Joe Manchin D-W. Va., گفت: پست. “این بسیار ناامید کننده است.”

تبلیغات:

سناتور. شلی مور Capito R-W. Va., سی ان ان گفت که “دفتر او درست در کنار من است.”

“دانستن او تا به حال یک آزمون برجسته و هنوز هم ادامه (در ملاء عام) — وجود دارد بدیهی است که یک دلیل که او یک تست,” او گفت:. “است که باعث می شود یک سوال برای من است.”

پل همکار سناتورها “به خصوص نا امید با او چرا که او نیز پزشک و آنها احساس می کنند که او باید شناخته شده بهتر” سنا منابع با سی ان ان گفت.

تبلیغات:

“خشمگین. کارکنان بیش از حد. همه” سناتور گفت: شبکه.

پل در دفاع از تصمیم خود به خود قرنطینه دوشنبه, حتی اگر دیگر اعضای کنگره که مورد آزمایش قرار گرفتند برای COVID-19 همه خود جدا شده تا نتایج خود بازگردانده شدند.

“برای کسانی که می خواهند به من انتقاد به عدم قرنطینه متوجه است که اگر قوانین در تست شده بود به دنبال یک توپ را روی گوه, من هرگز آزمایش شده اند و هنوز هم می تواند راه رفتن در اطراف سالن کنگره” پل در بیانیه ای گفت. “دستورالعمل های کنونی نمی خواهد که به نام برای من برای تست و نه قرنطینه. این بود که من فوق العاده احتیاط را از نگرانی برای آسیب دیده ریه که منجر به دریافت تست شده است.”

تبلیغات:

اما دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: پل شکست خورده به دنبال دستورالعمل های فدرال.

“اگر او تا به حال شده به دنبال این دستورالعمل او نمی توانست آلوده کردن دیگران به دلیل اجتماعی فاصله شستن دست های خود را انجام همه چیز را که ما در مورد صحبت” Birx روز دوشنبه گفت:. “من یک تست اواخر شنبه شب و من منفی است. من در خانه مانده یک روز دیگر فقط مطمئن شوید. این است که چگونه ما محافظت از یک دیگر. بنابراین شما می دانید مگر اینکه همه با در نظر گرفتن درجه حرارت هر روز ما نمی توانیم بگوییم که او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. این نوع از چیزهایی که ما باید انجام دهید برای یکی دیگر. این مسئولیت شخصی است که من صحبت کردن در مورد است که همه ما به عمل است.”

سناتور از هر دو طرف راهرو عموم chided پل پس از یادگیری است که همکار خود را به طور بالقوه در معرض آنها را به ویروس.

تبلیغات:

“من هرگز اظهار نظر در مورد یک همکار سناتور انتخاب/اقدامات است. هرگز یک بار. این امریکا است که کاملا غیر مسئولانه است. شما را نمی توان در نزدیکی افراد دیگر در حالی که انتظار برای coronavirus نتایج آزمون. آن را به خطر می اندازد دیگران & احتمال را افزایش می دهد گسترش ویروس” سناتور. Kyrsten Sinema, D-Ariz., توییتی.

“من نمی توانستم موافقت بیشتر توضیح ، مارتا McSally R-Ariz., اضافه شده است. “همانطور که ما از همه آمریکایی ها به قربانی معیشت خود و تغییر رفتار خود را به صرفه جویی در زندگی ما باید خودمان مدل مناسب #coronavirus رفتار است. هیچ کس بیش از حد مهم به بی توجهی ارشاد به خود قرنطینه در انتظار نتایج آزمون.”

دکتر حزقیال Emanuel سابق اوباما بهداشت مشاور که در حال حاضر توصیه سازمان بهداشت جهانی معتقد است که پل نقض سوگند خود را به عنوان یک دکتر با ايميل دستورالعمل.

تبلیغات:

“این فقدان رهبری است . . . چیزهایی که ما در حال درخواست عمومی برای انجام است که در حال شبیه سازی توسط ما مقامات دولتی و به خصوص توسط یک پزشک” او گفت: MSNBC. “چند بار رند پل به نوعی نقض اساسی او سوگند که یک پزشک است که او باید مدل خوب, رفتارهای سالم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>