رند پل اولین سناتور به تست مثبت برای Covid-19

سناتور. رند پل (R-KY) دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 coronavirus دفتر خود اعلام کرد بعد از ظهر یکشنبه در آوردن این بیماری همه گیر به کنگره فوقانی مجلسی برای اولین بار.

پولس گفت که او تا به حال نشده نشان دادن هر گونه علائم, اما تست شد به دلیل گسترده سفر و تماس با مردم در حوادث در این دوره از کار خود را. سناتور خواهد بود خود quarantining در حال حاضر که او دریافت کرده است تشخیص مثبت.

پل سوم اعضای کنگره به تست مثبت برای Covid-19 بعد از مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart (R-FL) و بن مکآدامز (D-UT) و اولین عضو مجلس سنا.

گزارش از کنگره خودی نشان می دهد یک مقدار عادلانه از نگرانی در میان پل همکاران در مورد آنها ممکن است قرار گرفتن در معرض. پولس در این جمهوری خواه مجلس سنا جلسه ناهار روز جمعه بود و او بنا به گزارش شنا در سنا بدنسازی استخر در صبح روز یکشنبه.

“همه سناتورها در حال رفتن به دنبال توصیه های پزشکی به عنوان به آنچه که اقدامات ما باید مطمئن شوید که ما به هیچ وجه از گسترش این ویروس خودمان” سناتور. میت رامنی گفت: پس از اخبار از پل تشخیص شکست از جمله اینکه آیا آنها باید خود شده است.

متوسط سن امریکا 100 سناتور 62 ساله که از سال 2018 قرار دادن بسیاری از آنها بصورتی پایدار و محکم در جمعیت های در معرض بیشترین خطر برای ابتلا به علائم شدید از Covid-19. شواهد موجود نشان می دهد افراد مسن و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی هستند به احتمال زیاد به نیاز به مراقبت های ویژه به دلیل ویروس و آنها با خطر بالاتر مرگ اگر شرایط خود را تبدیل می شود مهم است.

در همان زمان کنگره در حال تلاش برای رسیدن به یک معامله در یک بسته محرک اقتصادی برای تقویت اقتصاد در میان رکود اقتصادی جهانی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر در مجلس سنا است و نه اجازه سناتور برای رای دادن از راه دور به معنی پل به احتمال زیاد نخواهد بود و در سه طبقه برای کسانی که رای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>