رند پل منجر جمهوری خواهان در رد تهمت و ادعا می کنند که او را “کل” اقتدار بیش متحده

متعدد قانونگذاران جمهوری خواه با انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن غلط ادعا می کنند که قانون اساسی به او می دهد “کل” قدرت را به تصمیم گیری زمانی که ایالات متحده باید بلند coronavirus محدودیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن که حاضر به موضوع در سراسر کشور “در خانه ماندن” نظم و خواستار آن است که کشورهای دفع کردن برای خود را به عنوان آنها در تلاش برای امن بحرانی لوازم پزشکی, اشتباه, اعلام روز شنبه که او می تواند ابطال فرمانداران که ممکن است فشار به عقب بر طرح خود را برای بازگشایی اقتصاد در آینده نزدیک.

تبلیغات:

“وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت است که مجموع” مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد. “و این راهی است که آن را به به بود. آن را به کل. آن را به کل یکnd فرمانداران را می دانند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به bizarrely ادعا می کنند که فرمانداران “نمی توانید هر چیزی را بدون تصویب رئیس جمهور ایالات متحده” حتی اگر هر دولت در عمل خود را در تحمیل “در خانه ماندن” سفارشات و خرید تجهیزات پزشکی.

رند پل سناتور. R-Ky., یک آزادیخواه-تکیه تهمت متحد را رد کرده و رئیس جمهور را مشاهده کنید.

تبلیغات:

“قانون اساسی اجازه نمی دهد که فدرال gov نیست برای تبدیل شدن به نهایی تنظیم کننده از زندگی ما به خاطر آنها موج یک توجه داشته باشید دکتر” او در توئیتر خود نوشت. “قدرت و نه تفویض متعلق به دولت و مردم است. اگر ما توزیع با قانون اساسی محدودیت ما باید بیشتر به نگرانی در مورد از یک ویروس است.”

Rep. لیز چنی R-Wyo., دختر سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور همچنین با انتقاد از رئیس جمهور را ادعا می کنند.

“دولت فدرال ندارد مطلق قدرت” چنی نوشت. “‘قدرت و نه تفویض به ایالات متحده که در قانون اساسی و نه ممنوع توسط آن به کشورهای در حال متعلق به آمریکا بود و یا به مردم است.’ ایالات متحده قانون اساسی, متمم X.”

تبلیغات:

مارکو روبیو سناتور. R-Fla., گفت: در این تماس در مورد چگونگی و زمانی که به سهولت محدودیت “باید & ساخته خواهد شد توسط فرمانداران.”

“قانون اساسی & عقل سلیم حکم می کند این تصمیمات بود ساخته شده در سطح دولت,” او اضافه شده است.

دانشگاه جورج واشنگتن قانون پروفسور جاناتان Turley, the lone قانونی محقق که شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در طول استیضاح گفت: قانون اساسی به صراحت با هدف جلوگیری از این نوع از قدرت مطلق شرح داده شده توسط رئیس جمهور.

تبلیغات:

“قانون اساسی نوشته شده بود دقیقا انکار خاص که ادعا می کنند” او در توئیتر خود نوشت. “همچنین این سایت متعلق به آمریکا (و افراد) حقوق به صراحت داده نشده به دولت فدرال است.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات رهبری یک ائتلاف از یک و نیم دوجین شمال شرقی متحده در هماهنگی برنامه های خود را برای بازگشایی اقتصاد ناودان رئیس جمهور در تلاش برای تبدیل شدن به یک دیکتاتور.

“ما لازم نیست که یک پادشاه در این کشور” کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه. “ما نمی خواهیم یک پادشاه بنابراین ما باید یک قانون اساسی. ما به انتخاب رئيس جمهور.”

تبلیغات:

“رئیس جمهور به وضوح خراب برای مبارزه در این موضوع است. بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در تمام این شروع با, سیاسی در بخش” کومو گفت. “من نمی خواهد درگیر. من مشتاقانه منتظر به کار با رئیس جمهور در مشارکت و همکاری اما او هیچ مبارزه در اینجا. من نمی خواهد اجازه دهید آن اتفاق می افتد.”

کومو گفت: سی ان ان که او را چشم پوشی جمهور را اگر تهمت خواستار آن شدند که نیویورک بازگشایی زودتر از آماده.

“اگر او دستور داد مرا به بازگشایی در راه است که می اندازد سلامت عمومی مردم از دولت من, من آن را انجام نمی,” او گفت:.

تبلیغات:

فرماندار اضافه کرد که او شکایت خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اگر این اقدام به اعمال رئیس جمهور را در دولت است.

“ما یک قانون اساسی چالش میان دولت و دولت فدرال و که به دادگاه,” او گفت:. “و این خواهد بود که بدترین چیزی که ممکن است او می تواند انجام دهد در این لحظه خواهد بود به عمل دیکتاتوری و به عمل در یک حزبی تفرقه راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>