رند پل سناتور. R-Ky., گفت: نام ادعا اوکراین کاران در کف مجلس سنا روز سه شنبه به عنوان سناتور بحث که آیا برای حذف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

پل سعی در ارائه یک سوال نامگذاری فردی به دیوان عدالت جان رابرتز, هفته گذشته اما جمهوری منصوب حاضر به خواندن آن با صدای بلند.

تبلیغات:

“من فکر می کنم آنها ساخته شده است یک اشتباه بزرگ نه اجازه دادن به سوال من. سوال من متهم نیست کسی که یک خلاف کاران” پل ادعا کرد در سخنرانی خود روز شنبه قبل از خواندن نام یک تحلیلگر سازمان سیا متهم به خلاف کاران در رسانه های محافظه کار. پل نیز نمایش داده نام در هیئت مدیره پوستر نمایش سوال او فرستاده شده به رابرتز.

سوال این بود که آیا هوش رئیس Adam Schiff, D-کالیفرنیا و کارکنان خود را در تماس با خلاف کاران که شکایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. سالن نه تایید هویت خلاف کاران است و نه های نام منتشر شده توسط رسانه های محافظه کار و رسانه های روسی.

پل ادعا شده که این کمیته و خلاف کاران مشغول به کار بودند با هم “به طرح impeaching رئیس جمهور قبل از وجود دارد رسمی خانه استیضاح.”

تبلیغات:

رابرتز دیده می شد توقف به خواندن سوال هفته گذشته قبل از امتناع از انجام این کار.

“افسر قاضی کاهش به خواندن این سوال که فرستاده شده,” رابرتز گفت.

پل اصرار داشت در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از رابرتز’ تصمیم که سوال نامگذاری ادعایی خلاف کاران ساخته شده “هیچ اشاره ای به هر کسی که ممکن است یا ممکن است یک whistleblower.”

تبلیغات:

پل بعد ادعا به سی ان ان مانو راجو که رابرتز بود که تا به حال در واقع خواست فردی است.

“من می گویند رئیس دادگستری انجام دادیم. با اجازه دادن به سوال او را به نوعی تایید برای عمومی که در آن است. من هیچ ایده که در آن است,” او گفت. “من فکر می کنم این بسیار مهم است که ما می دانیم اگر قرار بود با هماهنگي دولت طرح را به رئیس جمهور توسط بسیاری از کارکنان.”

تبلیغات:

پل همچنین استدلال کرد که خود را جمهوری خواه سنا همکاران, هیچ یک از آنها به نام فرد و رابرتز شد ساخت استفاده انتخابی از خلاف کاران حمایت و حفظ حریم خصوصی عمل می کنند.

“یک مجسمه نباید چنین است که مردم می توانید استفاده کنید و سپس هیچ کس نمی گوید که آنها می دانند که این فرد است,” او گفت:. “اما کسی به شما می گویند ممکن است همه ناگهانی محافظت از بخشی از بحث است.”

پل قبلا به اشتراک گذاشته یک مقاله نامگذاری ادعایی خلاف کاران در توییتر و خواستار آن شد که رسانه ها از فرد در طول یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی سال گذشته است.

تبلیغات:

جمهوری خواهان بارها و بارها استفاده می شود این استیضاح سعی کنید برای به دست آوردن نام whistleblower ثبت شده در بسته-درب و رسوبات و در طول جلسات عمومی.

Rep. کابل R-تگزاس که در خدمت در قوه قضائیه کمیته blurted ادعا whistleblower نام در یک سخنرانی تلویزیونی جلسه استیضاح نیز پس از حذف نام کاملا نامربوط شنوایی در پورتوریکو.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Donald Trump Jr. هر دو مشترک مقالات نامگذاری ادعایی خلاف کاران در توییتر نیز هست.

تبلیغات:

این نام برای اولین بار منتشر شد در یک RealClearInvestigations گزارش وی از سوی مامورین که اوکراین whistleblower was a 33-year-old تحلیلگر سازمان سیا کار می کرد که در شورای امنیت ملی در دولت اوباما.

شکایت بررسی شد یافت معتبر و ارسال به وزارت دادگستری توسط سه top مقامات دولت. در ماه های پس از متعدد فعلی و سابق مقامات دولت تایید اتهامات در شکایت واقعی بودند. اخیرا یک درز کرده از نسخه خطی کتاب سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت به او گفت که او می خواست برای جلوگیری از کمک به اوکراین تا این کشور کمک کرد با تحقیقات به رقبای سیاسی خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ادعا کرد که تماس خود را با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky بود “کامل” در حالی که موسس کردم جزئیات “تقریبا به طور کامل اشتباه است.”

Politifact امتیاز این ادعای دروغ خود را از سال.

تبلیغات:

“با وجود چه تهمت ادعای موسس کردم تماس” تقریبا به طور کامل “حق” خروجی نوشت. “ما می دانیم که این از سابقه ای از تماس رئیس جمهور منتشر شد. ما می دانیم که این از شهادت تحت سوگند از دیپلمات های حرفه ای و مقامات دیگر است. و رئیس جمهور و متحدان خود را باید به خبرنگاران گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه خلاف کاران پیشنهاد — خواست رئیس جمهور اوکراین به منظور بررسی سیاسی رقیب جو بایدن.”

تلاش برای خروج از خلاف کاران را کمی به تغییر مورد ارائه شده در برابر تهمت به خصوص با بسیاری از جمهوری خواهان در حال حاضر اعتراف به تهمت و گناه حتی به عنوان خود را در دفاع از رای به تبرئه او. اما whistleblower وکلای هشدار داده اند که حملات مغلوب ساختن پیشی جستن پل و دیگر متحدان خود قرار داده مشتری و خانواده اش در خطر است.

“هویت whistleblower بی ربط است . . . چون مشتری ما هیچ اطلاعات اضافی در مورد تماس رئیس جمهور وجود دارد این است که هیچ توجیهی برای افشای هویت خود و تمام خطرات است که به دنبال” وکیل مدافع علامت زید و اندرو Bakaj نوشت: در واشنگتن پست op-ed. “در حال حاضر رهبران جمهوری خواه در کنگره نیز با تمرکز توجه خود را بر حمله به پيامبر و خواستار مکان شهادت از خلاف کاران. این چیزی بیش از یک تاکتیک انحرافی. برای ثبت ما اطلاع هر دو مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته در آمریکا شیوه ای است که خلاف کاران مایل به پاسخ به هر گونه سوال در نوشتن و تحت سوگند.”

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی