امتیاز مرسوم حساب توییتر که امتیاز همه اتاق نشیمن


A screenshot of Ellen's rating from Room Rater, with a red circle around the 10/10 score.

تصویر عکس با تخته سنگ. Screencapture از @ratemyskyperoom/توییتر.

زمانی که قرنطینه شروع آن را نمیگیرد طولانی برای ما به جمعی تحقق است که ما یک دسته از زوم voyeurs: در طول کسانی که بی پایان کنفرانس های ویدئویی نیست و ما تمام شده است چک کردن آنچه که در داخل هر خانه ما می بینیم به نظر می رسد مانند پوشش هر مشترک از دور? گالری زیبا دیوار ، هر کس از نیویورک تایمز به CBS یکشنبه صبح است گزارش جدید ما تفریح و سرگرمی از دزدکی به اتاق نشیمن و آشپزخانه و دفاتر و فراتر از آن متعلق به هر دو نفر ما می دانیم و مردم ما نیست.

اما از آنجا که این اتفاق می افتد در زمینه اینترنت we can’t stop در سکس. در اینجا ما تعیین کمیت و نرخ چیز است: ما می دهد ستاره به ما خرید; ما تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از امثال ما Instagram پست دریافت کنید; در برنامه های آشنایی ما تنها ثانیه برای تصمیم می گیرید که جهت ضربه تند وشدید زدن در; روزی روزگاری ما اعلام کرد مردم داغ یا نه. بنابراین آن را فقط باعث می شود حس که بیشتر محدود راه به تجزیه و تحلیل و نقد خانه های مردم دیگر ظهور کرد و از این همه. آن را در حال حاضر وجود دارد در قالب یک حساب توییتر اتاق Rater که جمع آوری یک دسته از اتاق نشیمن و دفاتر خانه در یک مکان می کند و یک ضربه محکم و ناگهانی قضاوت در مورد هر یک. به عنوان مثال آن را تلفظ رئیس سابق استارباکس هوارد شولتز پس زمینه “Ikea-ish.” آن را در بر داشت استیسی آبرامز’ فضای مایل. بازیگر Mandy Patinkin پس زمینه در ضمن ستایش شد آن نور و عمق. حساب یک ضربه پس از کمتر از یک ماه آن را در حال حاضر به بیش از 100 ، 000 پیروان.

اتاق Rater فوری buzziness مدیون بیش از یک کمی به آن به خوبی متصل سازندگان: این raters در ارشد هستند کلود تیلور که سر یک لیبرال تایید شده و شناخته شده است با صدای بلند anti-مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر و دوست دخترش جسی Bahrey. آن را به سرعت تبدیل شدن به چیزی از یک نقطه از غرور در میان رسانه ها و دانشمند انواع به اتاق خود را ستایش—یا بو داده—با این حساب: دولت اوباما مراقبت های بهداشتی رسمی اندی Slavitt خود را جشن گرفتند 8 با پاسخ, در حالی که Axios خبرنگار Jonathan قو—facetiously بیایید امید—در پاسخ به نمره خود را و همچنین 8 با برخی از طولانی huffiness در مورد زودتر نقطه تلویزیون که تا به حال تنها بدست یک 3. سی ان ان جیک Tapper صاف کردن خواسته به امتیاز. (او نیز کردم 8.)

و بیا به آن فکر می کنم—این نوع از بسیاری از 8 است. شاید یک مقدار مشکوک از 8 است. ممکن است که اتاق ارزیاب است و فقط توزیع 8 را به واشنگتن خودی? آیا من تشخیص برخی از تعصب در این که چگونه این رأی هستند doled? با عرض پوزش به می گویند, اما من فکر می کنم آن را آبشار به من و به ارائه برخی از کنترل و توازن. من باید نرخ اتاق Rater.

قبل از ما به آن شایان ذکر است که اتاق Rater تمایل به ارسال بسیار پایین-تصاویر با کیفیت. آنها شبیه عکس هایی که یک تلفن ممکن است از روی صفحه نمایش تلویزیون به جای crisper screencaps. این است به خصوص عجیب و غریب چون تیلور, اجرا می شود که حساب سابق عکاس. اما من همچنین فکر می کنم این چیزی است که قادر می سازد به حساب پست در چنین سرعت فوق العاده خطرناک—آخرین چک من آن را به حال دارای بیش از 50 اتاق در 24 ساعت گذشته. در حالی که من قطعا نمی حسادت هر کسی که به تماشای آن مقدار کابل نیوز, من واگذار که حساب خام عکس ها ممکن است عملی ترین راه و بنابراین ما نمی حوض اتاق ارزیاب اعتبار برای جمله بی کیفیت تصاویر. در حال حاضر بر روی آن رتبه بندی:

ما شروع با اتاق Rater اولین امتیاز: آن را رفو دقیق است. من به این یک امتیاز 9/10. چرا 10/10? چرا که بر خلاف برخی از حساب های توییتر من می خواهم برای صرفه جویی که امتیاز برای درست تعالی. بله اتاق بررسی شد و درست در این اتاق یک نمره کم اما ما واقعا می توانید می گویند که آن را قطعا و بدون شک یک 2 به جای 1 یا 3 ؟ هیچ ما نمی توانیم از این رو 9. من همچنین می خواهم به اشاره است که حساب داد و پس از آن تلویزیون ظاهر توسط این زن همان 8. او بهبود یافته بود اما در اخیر تابلو سزاوار کامل 8? به نظر می رسد افتضاح بسیاری مانند اتاق ارزیاب ممکن است کمی بیش از حد مشتاق برای دلجویی از افراد آن.

در اینجا یک مثال خوب از یک تصویر بد—آن چنان تار. اما مشکل بزرگتر این است که این مرد به هیچ وجه سزاوار 8! مثال دیگری از درجه تورم! من به اتاق Rater امتیاز از 8/10 یک 2/10. این به این معنا نیست که من به اتاق خود 2/10 فقط امتیاز. من می دانم که این گیج کننده است.

اینجا اتاق بررسی می شود 0/10. آن را فراموش کرده و به نرخ اتاق.

گفته شده است که اتاق Rater را “حزبی شیب” بخشی از جذابیت آن است. اما من فکر می کنم اتاق ارزیاب باید در تلاش برای آن را دوست دارم بگویم. همه ما می دانیم که اتاق سابق رژیم صهیونیستی. مایک هاکبی نشسته است در اینجا این نیست که 10 یا هر چیزی بهتر از یک 0. اگر حساب کاربری می خواهد به هر یکپارچگی آن باید تماس بیل با بیل کندن. من به آنها یک 4/10 برای این.

یکی دیگر از اشتباه کردن برای اتاق Rater: جاستین ترودو است که خارج از اینجا. خارج مخالف است از یک اتاق. 1/10.

این اتاق ارزیاب در بهترین حالت آن است. اتاق ارزیاب در حال کشیدن هر مشت فقط به خاطر این اتاق متعلق به لیدی گاگا; او سزاوار 2 بنابراین او می شود 2. 9/10.

4 مورد مناسب برای مغبون نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیت Buttigieg اتاق. (تصفیه و تزکیه می گوید: او شما را از آن!) اما من فکر می کنم آن را باید کمی بالاتر از استانداردهای حساب قبلی رتبه بندی تعیین کرده اند. 7/10.

ما نمی توانیم به مردم 10 را فقط به خاطر اینکه آنها فضانوردان! خدا اتاق ارزیاب می تواند مانند یک starfucker. اتاق خوب است اما 10? به هیچ وجه. 3/10.

این دقیقا همان چیزی است من می ترسم از. اتاق ارزیاب در ابتدا به ان بی سی نیوز’ سینتیا مک فادن 6—اما پس از آن به سرعت نورد بیش از زمانی که McFadden شکایت بالا بردن آن را به 8. شجاعت از محکومیت خود را در اتاق, Rater! که گفت:, اولیه نمره واقعا باید بالاتر از 6. تعصب در برابر آهک سبز در این کشور کاملا بی اساس. 4/10.

Hmm. یک بار دیگر اتاق Rater موفق به رای دادن به یک اتاق. 0/10.

10 برای الن? اول از همه به عنوان خوانده شده ، (صبر کنید. که مرتب از … چه اتاق ارزیاب در حال حاضر می کند. اما منظور من خوانده مجازی احساس بیش از حد.) دوم از همه این اتاق خوب است, اما آن را به سختی یک standout در میان افراد مشهور, خانه به خصوص. جدول سمت چپ به نظر می رسد به هم ریخته اما سمت راست به نظر می رسد عجیب و لخت. 6/10.

گاهی اوقات اتاق Rater است. این یک جامد 7. و مطابق قنتد, ژاکت/رنگ ارغوانی روشن هستند به عنوان tweet به درستی یادداشت مسئول تعداد زیادی از آن. 9/10.

اتاق ارزیاب به این 9 اما من فکر می کنم آن را یا از نزدیک و یا در حال حاضر عبور به “بیش از حد بسیاری از گیاهان” قلمرو. 4/10.

فقط به عنوان ما باید صادقانه در مورد تد کروز ریش ما باید صادقانه در مورد تد کروز دکور.
این نیست ورسای اما این یک فاجعه است. 7/10.

در آخرین چیزی است که ما می توانید موافقت کنید در: اتاق Rater می داند که John Legend and Chrissy Teigen خانه 10 و من می دانم که اتاق Rater 100 درصد درست است. 10/10.

اصلاح, مارس 28 2020: این پست در اصل اشتباه Chrissy Teigen نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>