واقعی Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده است که بالاتر از رسمی شماره


A hearse arrives to transport a body from a refrigeration truck serving as a temporary morgue outside of Wyckoff Hospital in the Bushwick section of Brooklyn April 5, 2020 in New York.

یک نعش کش می رسد به حمل و نقل یک بدن از یک سردخانه کامیون در خدمت به عنوان یک سردخانه موقت در خارج از ویکاف بیمارستان در Bushwick بخش بروکلین در 5 آوریل سال 2020 در نیویورک است.

BRYAN R. SMITH/گتی ایماژ

به عنوان تعدادی از افرادی که درگذشت coronavirus در ایالات متحده نزدیک به 10,000 علامت کارشناسان هشدار می دهند که تعداد واقعی است و قطعا بالاتر است. رسمی مرگ و میر نتواند به تعداد زیادی از افرادی که مرده بودند و هرگز مورد آزمایش قرار معنای واقعی ویرانی ناشی از این ویروس ممکن است هرگز شناخته شده است.

این است که به سختی یک مشکل است که منحصر به فرد به ایالات متحده اگر چه عدم دسترسی به آزمون در سراسر کشور در روزهای اولیه بحران به احتمال زیاد به این معنی است که بسیاری از مردم کشته شدند اما هرگز شمارش یادداشت واشنگتن پست. که درست است به خصوص در مناطق روستایی که در آن پزشکان معتقدند بسیاری از مرگ و میر شد و به احتمال زیاد misidentified به آنفلوانزا یا ذات الریه با اشاره به نیویورک تایمز. و این مشکل به پایان رسیده است به عنوان تست های بیشتر در دسترس تبدیل شده اند زیرا بسیاری از مردم در خانه های خود و یا در خانه سالمندان شد و هرگز مورد آزمایش قرار به عنوان برخی از مراقبت های بهداشتی مقامات می گویند با استفاده از کمیاب آزمون در مرده خواهد بود اتلاف منابع است. به علاوه تست های شناخته شده برای تولید منفی کاذب. “ما قطعا فکر می کنم وجود دارد مرگ است که به ما اختصاص گفت:” جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

اگر چه برخی از نظریه پردازان توطئه تحت فشار بوده اند روایت است که overcounting از موارد به دلیل بسیاری با COVID-19 درگذشت چیز دیگری کارشناسان می گویند که یک مسئله واقعی است. مشکل واقعی این است که مردم از coronavirus اما مرگ بود نسبت به چیزی دیگری است. که دشوار است به کنترل به دلیل استانداردهای مختلف در سراسر کشور به معنی بسیاری از حوزه های قضایی خود را انجام داده است. بنابراین کارشناسان هشدار می دهند این می تواند ماه به تحکیم تمام اعداد و شمارش دقیق تر و حتی پس از آن را هنوز هم موضوع بحث است.

این یک واقعیت است که کشورهای دیگر نیاز به مقابله با به عنوان به خوبی. در ایتالیا برای مثال شهردار شهر شمالی نمبرو به تازگی گفت که تعداد افرادی که فوت کرد از ژانویه تا مارس بود چهار برابر بالاتر از متوسط است که زمان از سال است. و در فرانسه رسمی شمارش افزایش یافت و پس از مقامات شروع به شمارش مرگ و میر در خانه های سالمندان که در سمت چپ شده بود از تعداد. کارشناسان همچنین به طور گسترده ای بر این باورند که چین undercounted تعداد افرادی که در اثر COVID-19 استان هوبئی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>