پلیس واقعی اصلاحات نیاز به کنترل اسلحه

کل ایده یک کنگره بدن از شهروندان می تواند بحث و عمل در مسائل مربوط به تداخل با سلامت و رفاه ما. این سیستم ساخته شده است در سازش.

به دلایل بیش از حد تاریخی بیش از حد پیچیده و بیش از حد نفرت انگیز, ما از دست داده ایم که. در حال حاضر ما درمان کنگره مانند تیم های ورزشی است که برنده یا از دست دادن. وجود دارد کمی شادی در بازی بازی.

تبلیغات:

اما در حال حاضر ما حتی از دست داده است. به جای آن — و آن اغراق است — ما در حال گرفتن بسیار کمی از کنگره در دسترس نباشد. چه ظهور — در کل — به نظر می رسد به نفع ثروتمند حامیان آن در کنگره برای تضمین این که همه چیز بدون تغییر باقی بماند مگر این شانس را به پول بیشتر است. و پیروزی در انتخابات مجدد.

ما باید برخی از مشکلات اجتماعی در جدول در حال حاضر نوعی که تنها پول هزینه. ما شاهد همان بازیکنان زدگی به گوشه و کنار به انجام کارهای مشابه اما این بار بیش از می شود اصل است.

دموکرات ها می خواهند برای پاسخ به تماس از خیابان ها به صورت عملی و موثر محدودیت در خشونت پلیس. اوباما اذعان کرد که یک مشکل وجود دارد, اما آن است که برای مردم محلی را حل کند — بر خلاف می گویند سقط جنین یا anti-مسائل مربوط به مهاجرت که در مورد مراقبت از آنها بیشتر است. جمهوری خواه لایحه هدایت به دور از ممنوعیت chokeholds و بدون دست کشیدن حکم که دموکرات ها می خواهند. ایران با تمرکز بر تهدید به قطع بودجه فدرال از بخش های است که اجازه می دهد چنین تاکتیک یا نه ارائه گزارش در مورد آنها.

تبلیغات:

آن را به عنوان اتفاق می افتد محلی تقسیم اساس اندازه محل و نژادی آرایش روی درجه ای که آنها می خواهند به عمل در پرداختن به پلیس و اساسی سیستمیک نژاد پرستی. پلیس و پلیس اتحادیه های کارگری به نظر می رسد حاضر به قبول برخی از محدودیت ها در روش های پلیس با آموزش بیشتر اما اصرار بر حمایت های حقوقی برای اعضای خود ایمنی در بسیاری از موارد از خارج را نقد کنید.

رئیس جمهور ایالات متحده می بیند این است که سیاسی فرصت یک عکس op به امضای یک دستور اجرایی که زیپو در تمام جهات در مقابل مأموران اجرای قانون که به نوعی نشان می دهد که شاید ممکن است کوچک تعداد rogue پلیس. او می بیند هیچ چیز مانند نژادپرستی نظاممند.

قرار دادن کنگره به کار

تبلیغات:

سوال این است که آیا این کنگره در واقع هر چیزی را مفید و عملی و یا موثر در هر یک از این سوالات واقعی. آنها صرفا رباتیک بازیگران برای ثروتمند لابی که به هیچ وجه به نوبه خود این را به پول ساخت ؟

انجام هیچ چیز وجود خواهد داشت یکی دیگر از جورج فلوید هفته آینده یا هفته بعد از. این است که سه هفته پس از مینیاپولیس پلیس به قتل توسط پلیس هل دادن وزن خود را به Floyd گردن بیش از یک روال پلیس رویداد.

تبلیغات:

در روح بزرگ از وضع آنچه در آن است که پلیس می خواهم که قوه مقننه می تواند?

آنچه در آن است که زور ممکن است چیزی شبیه به سازش در اینجا ؟

پلیس می خواهید کنترل اسلحه. پس از انجام دموکرات ها هر چند جمهوری خواهان بسیار است. آنچه که جمهوری خواهان می خواهند آرام در خیابان – Law & Order به عنوان آنها آن تماس بگیرید. آنها می خواهند به آن را آسان تر به چشم پوشی از coronavirus دوباره و رسیدن به این مهم کار هل دادن اقتصاد همراه است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهد که بیش از حد و به او یادآوری شما به تازگی که او بهترین رئیس جمهور این کشور تا به حال دیده می شود ؟

تبلیغات:

بنابراین در اینجا می آید: جدید grand bargain. بیایید بیش از جعلی جلد فدرال در مقابل کنترل محلی بحث برای یک لحظه و یک معامله جدید — کنترل اسلحه برای مسئول پلیس.

بار حمله به سبک تفنگ اره کردن تفنگ ساچمه ای و بقیه برای کمک به پلیس در خیابان و زندگی را امن تر برای آمریکایی ها در حال مرگ در سوء استفاده از اسلحه.

در بازگشت به پشتیبانی در سراسر راهرو برای یک پایگاه داده ملی از خشونت حوادث با نژاد ؛ شئونات chokeholds; حذف بند ایمنی; قابل توجهی وزارت دادگستری دخالت در پلیس police.

تبلیغات:

بزرگتر دستور کار

اگر ما به خارج از ما قرن ها از نابرابری چه من می خواهم مجموعه ای از کار نهادهای دولت قصد انجام آنچه در آن است که قانون اساسی دستور به انجام . ایجاد آزادی های نوشته شده بر روی کاغذ به عملی اجرا سیاست های بسیار عملی بسیار هماهنگ است.

اگر کسی به رسمیت می شناسد که موجی از اعتراض در مورد هر چیزی خاص است و مورد اعتماد دولت است که قادر به محافظت از اقلیت ها در چند قومی کشور است. بله شما می توانید به عقب 400 سال برای اولین بار وارد کردن یک برده است, اما شما نیاز به نگاه است که دور برگشت به رسمیت شناختن نژادی الگوهای نابرابری در اشتغال و بهداشت و مسکن و آموزش و پرورش, قانون و کشت از اقدامات برابری اجتماعی.

The Grand Bargain روش بسیار ساده است: می خواهند صلح در خیابان ؟ آدرس نیازهای واقعی کشور است که برگزاری بر روی سفید امتیاز در یک زمان هنگامی که سفید پوستان خود را در حال تبدیل شدن به یکی دیگر از اقلیت. چهره واقعی چیست و تنظیم مجدد ارزش های آمریکایی را فراهم برابر سیستم عامل های اجتماعی و برنامه های آموزش و پرورش.

تبلیغات:

فقط این هفته از آن زمان حکم دادگاه عالی به تصمیم می گیرید که همجنسگرایان و ترنسجندرهای مردم افرادی هستند که بیش از حد در محل کار و سزاوار نیست به اخراج می شود برای گرایش جنسی.

چرا جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر ایستاده در کنار بلندگو نانسی پلوسی به می گویند که این ظالمانه است که مردان سیاه و سفید هستند که دستگیر و محکوم و زندانی و کشته شده توسط پلیس راه نسبت به تعداد آنها و این که ما متعهد به تغییر است که واقعیت ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>