دستمزد واقعی رشد فوق العاده تحت تهمت نسبت به اوباما: مطالعه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که سیاست های اقتصادی منجر به “یقه آبی بوم” و افزایش دستمزد در دولت از آدرس اتحادیه در اوایل این ماه و در عین حال اطلاعات جدید نشان می دهد که تورم دستمزد رشد قابل ملاحظه ای کاهش یافته است در طول دو سال اول در مقایسه با پایان ریاست جمهوری باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری.

طبقه متوسط رشد درآمد حدود 5.8 درصد در سال در طول اوباما در آخرین دو سال قبل از کاهش به رقم 2.7% از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول این دو سال با توجه به تجزیه و تحلیل جدید توسط مترقی فکر می کنم تانک موسسه سیاست اقتصادی (EPI) و تحقیقی خروجی اخبار سرمایه & Main. درآمد داده بودند تنظیم شده برای تورم است. اما دو کشور را دیدم, دستمزد واقعی سقوط در طول آن دوره زمانی است.

تبلیغات:

“با وجود آنچه که ما شنیده در دولت از اتحادیه حقیقت این است که این اقتصاد انجام نشده است به خوبی برای بسیاری از آمریکایی ها گفت:” EPI جمهور Thea لی. “در این مرحله در چرخه کسب و کار, دستمزد و رشد درآمد برای کار خانواده ها باید تسریع نمی کند.”

این تحلیل بر اساس آخرین سرشماری داده ها نشان داد که نه از 10 متحده که در آن ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن هیلاری کلینتون با کمتر از چهار درصد شاهد رشد دستمزد واقعی کاهش و قرمز متحده مانند آلاسکا, West Virginia, داکوتای جنوبی و وایومینگ نیز شاهد قابل توجهی کاهش می یابد به عنوان به خوبی. مقایسه فقط یک دولت شاهد آن رشد دستمزد واقعی کاهش طول اوباما در دو سال گذشته ،

تنها ایالات متحده است که شاهد تورم رشد دستمزد افزایش طول مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول بودند آریزونا و لوئیزیانا.

تبلیغات:

هر چند رئیس جمهور اغلب “ادعا می کنند بیش از حد اعتباری را بیش از حد سرزنش” برای عملکرد اقتصادی ارشد EPI تحلیلگر دیوید کوپر گفت: اوباما را دیدم بالاتر رشد دستمزد به عنوان یک نتیجه از یک “طولانی مدت نرخ پایین تورم است.” اما اقتصاددانان نیز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “حیف و میل” فرصت برای اجرای سیاست هایی که می زنند رشد دستمزد.

“یک زیرساخت لایحه به وضوح [تا به حال] مشخص شده تاثیر به خصوص در وسط سطح شغل” علامت Muro, یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز شهری پروژه سیاست گفت: سرمایه & Main. “تولید در حال رفتن در جهت اشتباه است. من فکر می کنم وجود دارد همه نوع از سیاست فرصت هایی است که بهره برداری رسیده است.”

Muro اضافه شده است که در جریان تولید رکود مداوم تجارت جنگ و coronavirus می تواند منجر اضافی اقتصادی خرید اینترنتی در سال 2020 است.

تبلیغات:

لی اضافه شده است که در سال 2017 کاهش مالیات و مغلوب ساختن پیشی جستن deregulatory حرکت نیز صدمه وسط کلاس.

“دولت فعلی تمرکز بر کاهش مالیات برای ثروتمندان گسترش مشوق های مالیاتی برای برون سپاری و undercutting حقوق کارگران اتحاد چپ عادی کار خانواده در اکثر ایالت ها به سختی به دست آوردن زمین,” او گفت:.

تبلیغات:

در این گزارش اشاره کرد که غالبا مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از یک مناقشه مطالعه از بنیاد میراث همکار استفان مور — مشاور تهمت بود که به طور خلاصه معرفی شده به فدرال رزرو موقعیت قبل از خروج از توجه به ادعا می کنند که رشد دستمزد افزایش یافته تحت ریاست او. اما این داده ها شامل ذرات از 2007-08 رکود و استفاده از داده ها را از یک شرکت خصوصی و نه بزرگتر از داده های سرشماری. “زمان دوره به خصوص گمراه کننده” نوشت: واشنگتن پست واقعیت-جستجوگر Glenn Kessler, و اضافه کرد که “رسمی سرشماری اعداد را نشان می دهد نزدیک به این نوع از به دست آوردن تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.”

EPI داده ها همچنین نشان می دهد که دستمزد روند را بهبود نمی بخشد در 2019.

“املاک متوسط دستمزد رشد فقط 1 درصد در طول سال 2019 و در 24 ایالت متوسط دستمزد ساعتی رشد 1 درصد یا کمتر” سرمایه & اصلی گزارش شده است. “راکد دستمزد متوسط رشد نیز گرفتار اوباما بازیابی. واقعی دستمزد ساعتی برای رشد معمولی کارگر باقی مانده زیر 2 درصد و حتی در سال های پایانی ریاست جمهوری او. در مقابل متوسط دستمزد رشد به میزان 2.7 درصد در سال در طول تنگ بازار کار از اواخر 1990s.”

تبلیغات:

کوپر که منجر EPI مطالعه سرزنش پایین تر unionization نرخ برش of public safety net برنامه ها و تهمت تجارت جنگ به عنوان عوامل اصلی کاهش رشد.

“کارفرمایان باید بیشتر اهرم برای پایین نگه داشتن دستمزد در حال حاضر از آنها در طول دوره های قبلی,” او توضیح داد.

محققان دیگر به توافق رسیدند. دانیل Mathslice موسس شریک وستوود سرمایه LLC گفت: سرمایه و بخش اصلی که میزان “با کیفیت بالا” شغل بالاتر بود تحت اوباما از آن شده است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

“حداقل تحت اوباما ما شاهد برخی از بهبود” در کار کیفیت و گفت: به عنوان یک نتیجه از “بودجه زیرساخت ها و چیزهای دیگر است که می تواند در واقع ایجاد کیفیت بالا و اشتغال است.”

گسترده سالانه مطالعه منتشر شده توسط EPI در اوایل این ماه نیز نشان داد که رشد دستمزد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است به خصوص مورد علاقه بالاترین-کارگران پرداخت می شود. “بزرگترین پاداش از یک اقتصاد قوی هنوز اریب به سمت سفید, مردم, مردان و بالا بگیر,” خبری بلومبرگ گزارش داد.

با وجود برخی پیشرفت ها در اقتصاد, دستمزد فاصله بین سفید و سیاه و سفید کارگران در حال حاضر بدتر از آن در سال 2000 با توجه به اطلاعات هر چند محلی حداقل دستمزد را افزایش می دهد کمک کرده اند تحویل حداقل برخی از دستاوردهای کاهش درآمد کارگران است. پرداخت افزایش دو برابر میزان کمترین درآمد کارگران در ایالات متحده است که افزایش حداقل دستمزد بیش از هفت سال گذشته در مقایسه با کسانی که نمی.

نرخ رشد بالا بگیر همچنان به کوتوله کسانی که برای هر کس دیگری. بالا 5 درصد از نر بگیر دیدم 37 درصد افزایش دستمزد از سال 2000 نسبت به 3.4% متوسط افزایش دستمزد به صورت کلی جمعیت.

تبلیغات:

این جای تعجب نیست پس از آن که تعداد قابل توجه کارگران به طور ناگهانی رسید تحت مغلوب ساختن پیشی جستن پس از چند دهه از کاهش حملات.

در واقع تعداد قابل توجه کارگران رسید و در سال 2018 به یک “نزدیک به twentyfold افزایش” از سال 2017 با توجه به EPI داده ها بر اساس اعداد از اداره آمار نیروی کار.

“اعتصاب فعالیت خود رسید و در سال 2018 با 485,200 کارگران درگیر در کار عمده توقف” این گزارش گفت:. “افزایش اعتصابها ادامه داد: در سال 2019 با 425,500 کارگران درگیر در عمده توقف کار.”

روند سوخت بود اعتصاب معلم در ایالات کنتاکی, غرب ویرجینیا و کارولینای شمالی و شهرهایی مثل لس آنجلس و شیکاگو و همچنین اتحادیه کارگران در شرکت هایی مانند AT&T, General Motors, و Stop & Shop. داده ها را شامل نمی شود تعطیل مانند گوگل کارگر اعتراض این شرکت را از دست داده و آزار و اذیت جنسی, چرا که این نوع تعطیل تشکیل می دهند کمتر از یک شیفت کاری.

تبلیغات:

“حتی اگر ما 10 سال به یک بهبود اقتصادی و نرخ بیکاری کمتر از 4 ٪ کار مردم هنوز هم با دیدن انواع قوی رشد دستمزد که کسانی که در بالا دیده می شود برای چندین دهه” گفت: ارشد EPI اقتصاددان هایدی Shierholz. “این افزایش در اعتصاب اعداد نشان می دهد که کارگران درک کنند که پیوستن با هم در اقدام جمعی باقی می ماند یک راه موثر برای افزایش حقوق و مزایای, و بهبود شرایط کار.”

با وجود دور پیش بینی آن است که قطعا خبر خوبی است که کارگران کم درآمد هستند و در نهایت دیدن خود را پرداخت افزایش است. این است که کمی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دولت فدرال با توجه به مطالعه انجام شده توسط ملی قانون استخدام پروژه (NELP) که نشان داد کم درآمد کارگران بودند رو به محلی حداقل دستمزد را افزایش می دهد; گوید که نه افزایش حداقل دستمزد دیدم راکد نرخ. بسیاری از کسانی که افزایش برانگیخته توسط حملات مانند 2012 اعتصاب توسط مواد غذایی سریع کارکنان و کارگران دیگر.

“این افزایش در دستمزد پایین کارگران پرداخت” NELP تحلیلگر سیاست ایرنه تونگ گفت: ایالات متحده آمریکا امروز “است که تا حد زیادی ناشی از مبارزه با دستمزد پایین کارگران به افزایش حداقل دستمزد در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>