تلویزیون واقعیت هرگز منعکس ما واقعیت اما تماشای آن در این روز جرقه چند احساسات غیر منتظره

اخیر شب شروع به گناه به اندازه کافی با همسر و من حل و فصل کردن برای Netflix بکشد با طرف شام. بر روی عرشه بودند قسمت از “نادیا زمان برای خوردن” ندا حسین روشن و جلف پخت و پز مجموعه شامل دستور العمل برای آشپز خانه.

هیچ چیز می توانست بیشتر بی ضرر و یا سالم یا بنابراین من فکر کردم. چقدر بد می تواند از آن به صرف زمان با مورد علاقه ما برنده “بزرگ انگلیسی پخت نشان می دهد” و یادگیری چند آشپزخانه ترفندهای صرفه جویی در زمان? حسین یک گردباد از شور و شوق احاطه شده در نور خورشید و رنگ های اشباع شده. او سه فرزند و شوهر به طور مشابه دوست داشتنی و شیرین و حمایتی. در مراسم افتتاحیه هر کودک پرش به طعم و مزه یکی از بچه افسانه آفرینش و اعلام آن خوب است. عشق است همه در اطراف.

تبلیغات:

آیا من ذکر او باغ ؟ بله نادیا چشم انداز عجیب و غریب یک شورش از شکوفه و سرسبزی. تقریبا انتظار یک پری گله برای کمک به او را به عنوان او ایجاد یک خلاصه محور ساخته شده از گل و گیاهان و انواع توت ها به حالت تعلیق در داخل یخ.

Enchanted من به شوهر من . . . فقط توجه کنید که چه شد یک پنجره را به سعادت برای من نمی باشد همان جذبه برای او. “او بیش از حد کامل” او جواب داد: وقتی که من پرسید که چه مشکل این بود که من را درک نمی کنند. کل پایان نامه از حسین نشان می دهد این است که به آغوش سادگی بیش کمال, کار خلاقانه با هر یکی در دست است.

سپس من به اطراف نگاه ما قرنطینه چهارم و ناگهان من آن را کردم. متوسط فایده آشپزخانه طراحی کردیم و با افتخار نصب شده خودمان را به طور ناگهانی نگاه تنگ و به هم ریخته. غذاهای انباشته در سینک زیرا آنها همیشه ستون تا این روز است.

تبلیغات:

حتی سوال در مورد ما کمی پچ از زمین تخت گل که با وجود به طور منظم ما جنگ در برابر هرج و مرج خواهد بود با دقت بیشتری شرح داده شده به عنوان یک علف هرز مزارع است . . . و نه smokable نوع است. تلاش برای رسیدن به آنچه می خواند مانند بیشتر 2020 مناسب قسمت با عنوان “آسان پایان روز” (هه) نیز آمد تا خالی است. باز کردن دستور العمل های آسان ظرف ماکارونی چیزی است که ما خورده ام کاملا به اندازه کافی به تازگی — شامل چغندر که دوباره نیاز به استیلای مثل زهر به ترک خانه.

علاوه بر “پایان روزها” در واقع به معنی “پایان روز کاری” می کند و اشاره به آهسته در حال حرکت در آخرالزمان است که در آن زندگی می کنیم .

تبلیغات:

واقعیت هرگز واقعا واقعی به عنوان فرد به طور متوسط می داند. نزدیک به سه دهه به واقعیت تلویزیون سن بسیاری از ما یک آگاهی عمومی از نقش ویرایش نرم-برنامه نویسی و مرحله بندی نقش در این ظاهرا كلیك كنید نگاه اجمالی به زندگی دیگران. این درست است که آیا واقعیت subgenre در سوال این است که رقابتی aspirational آموزشی و یا یکی از بسیاری از دیدنی رژه ثروتمند و برخوردار تلویزیون ارائه کرده است.

هنوز هم وجود دارد هرگز یک زمان در عصر تلویزیون کاملا مثل این یکی که ما هرگز آگاهانه خود ما آگاه محدودیت های اقتصادی شکنندگی و خطر ابتلا به بیماری یا مرگ است که من همراه بودن در مجاورت نزدیک به غریبه ها و یا حتی دوستان و خانواده. در این زمینه تلویزیون واقعیت دارای پتانسیل بیشتری نسبت به نمایشنامه های کمدی و درام به ما یادآوری می کنند که زندگی طبیعی نیست و ممکن است برای یک زمان بسیار طولانی است.

تبلیغات:

بنابراین تلویزیون به عنوان طول می کشد در یک نقش محوری در بسیاری از زندگی ما از بسیاری از unscripted نشان می دهد که هنگامی که در خدمت به عنوان کالری خالی شکر سراسیمه گرفته اند ممکن است در یک متفاوت پرنیان. یک شیوه زندگی, متخصص شاد پیشنهاد ممکن است جرقه یک قرنطینه محدود بیننده خلاقیت و یا آمده در سراسر به عنوان یک زخم زبان زدن به دیگری است. Padma Lakshmi را “طعم ملت” می تواند الهام بخش شما برای حمایت از یک رستوران محلی با سفارش محدود-سمت تحویل و یا ممکن است افسردگی یادآوری شما چقدر از دست شما نشسته در یک فضای عمومی و داشتن شخص دیگری طبخ برای شما.

در مواجهه با این احساسات جدید در ارتباط با واقعیت است که در واقع تعجب آور است.

آن را کاملا بدبینانه و دور ذهن شما برای این واقعیت ساده که طول می کشد بسیاری از اشکال و فرم ها و بخش بزرگی از آن است که مجسمه اجازه می دهد تا مخاطبان به شراب خواری در احساس schadenfreude.

تبلیغات:

ترین گاه به گاه از بینندگان نشان می دهد مانند براوو را “Vanderpump قوانین” به عنوان مثال ممکن است متوجه است که آن سکوت خط به بالا از مردم آبی-جراحی زل زده بود به دوربین به نظر می رسد heckuva بسیاری مانند ویروسی superspreading رویداد در حال انتظار برای گزارش اخبار محلی. مطمئن شوید که آخرین قسمت وجود دارد که تولید شده در قبل از COVID-19 بار اما حتی پس از آن مفهوم فضای شخصی های خارجی به آن مردمی و اعتراف آن – شما می توانید احتمالا تصویر یک زن و شوهر از آنها می خواهم یک دستگیره بر روی دره.

اما حتی پس از آن, به عنوان ما دقیق ویرایشگر ارین کین اشاره کرد در بحث و گفتگو در مورد نشان می دهد, همیشه وجود دارد یک فرصت عادلانه است که L. A. را جذاب کارکنان رستوران می گرفته اند خود را از طریق یک مونونوکلئوز مبادله در یکی از بسیاری از مستی ،

این به نوبه خود منجر به یک نفر به سوال چگونه متفاوت رتبه بندی کالاهای اساسی مانند “کارشناسی” و “لیسانس” و یا بهشت به ما کمک کند “کار عشق” ممکن است ادامه دهید و چگونه ضرورت فاصله ممکن است تحت تاثیر سحر و جادو و احساسات ما در مورد آن . . . و اینکه آیا خود را در حال حاضر مضحک پیام در مورد عشق و دوستیابی (و باروری) می تواند به نظر می رسد حتی بیشتر افسرده در یک محیط اجتماعی که در آن جسمی mingling با غریبه ها است که مطابق با بسیاری از کشورها ، قوانین را از روی میز.

تبلیغات:

معاشقه-محور سری مانند “دوستیابی در اطراف” “هند خواستگاری” و یا “عشق در طیف” ایستاده شانس در حال تحول با بار تشکر به جلسه مجازی سیستم عامل مانند زوم و نشان می دهد مانند “عشق کور است” و “دایره” که هر دو ضربه خود گام یا در شروع این بیماری همه گیر و یا درست قبل از آن ممکن است سهوا ساخته شده را با توجه به این لحظه.

برای دیدن آنها در حال حاضر باعث می شود فرد تعجب می کنم که آیا بخشی از این اعترافی soliloquys هر فرد ارائه خواهد شد عبارتند از “او می گوید: او مرا دوست دارد . . . و او آزمایش منفی برای آنتی بادی!” خواهد شد که امضای سوال “کارشناسی” در حال حاضر صدا مانند “Kayleigh شما این را قبول افزایش یافت . . . و دیگری را به COVID آزمون؟”

نشانی جدید ما واقعیت جهان حذف سحر و جادو از این مجموعه مقالات – و یا آن را به نحوی تنظیم مجدد روابط ما با آنها چیست ؟

به هر حال طرفداران نشان می دهد مانند این و هر یک از “زنان خانه دار واقعی در منطقه” گله ممکن است به راحتی چشم پوشی پیامدهای همه که unmasked جعلی بغل کردن و هوایی پس از بوسیدن واقعی مردم در آنها در حال ارائه به عنوان شخصیت های داستانی.

تبلیغات:

و صادقانه فاصله نسخه های آینده اقساط در واقع ممکن است آشکار . . . پس از آینده فصل پنجم اولین “زنان خانه دار واقعی از پوتوماک.” تیزر تریلر برای “پوتوماک” شامل هر دو پیشنهاد نیابتی را به راه تعطیلات به پرتغال – نه بیشتر از آن برای مدتی از کشورهای اروپایی منع جوانه زده آمریکایی ها از ورود.

بیشتر درگیری ها در شیک رستوران ها و کافه ها و یا جلوی مو-فرمت کشتی کج برای هم بودن. در flipside وجود دارد بسیار relatable لحظه ای که یکی از زنان می گوید دیگر “من به هیچ وجه خواهید بود در نزدیکی شما” یک بیانیه ساده که در حال حاضر شامل چندین لایه از معنی!

اما این سری با خاص و اختصاص داده شده fandoms است که نمی خواهد ترک آمده جهنم بالا یا عفونت خوشه. احتمالا گسترده تر تحقق آن چیزی است که گم شده و یا خواهد شد از دست رفته از زندگی ما ممکن است تا به حال پس از تماشای بیشتر به تازگی پخش فصل از “بازمانده.” فردا کشیده آینده فیجی فصل از سقوط آن برنامه در اوایل این هفته پس از تولید به تعویق افتاد در ماه مارس با توجه به سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام COVID-19 جهانی همه گیر. (مسائل ایمنی که نشان می دهد کمتر به انجام با توانایی به فضا از شرکت کنندگان از عدم توانایی برای خدمه به طوری که آن را خواستار نشان دادن کارکنان با افرادی که به کار در سراسر ساعت در فضاهای تنگ. اجتماعی فاصله و “بازمانده” آزمایش اجتماعی ناسازگار است.)

این باعث می شود فصل آینده “مسابقه شگفت انگیز” (که فیلم برداری در سال 2018 با توجه به واقعیت تاری) ارزش cherishing برای چند دلیل فراتر از استاندارد عجله آدرنالین از تماشای تیم از دو تعقیب یکی دیگر از ایستگاه به ایستگاه و کشور به کشور. مسافرت های بین المللی است, لوکس ترین مردم هرگز به تجربه جز از طریق تلویزیون است. در حال حاضر تمام کسانی که پرواز که به معنای تفاوت بین ماندن در مسابقه و یا حذف شود ممکن است ثبت نام به عنوان جوانه لوله و در عین حال یکی دیگر از یادآوری چیزی است که ما هنوز هم نمی تواند انجام دهد.

تبلیغات:

مرتبط اما کاملا متفاوت هستند و چنگال دانستن نشان می دهد مانند “بالا آشپز” به سادگی نمی تواند و نمی خواهد همان خواهد بود. آخرین Los Angeles فصل به یاد بینندگان از این به طور مداوم از طریق گشت و گذار محلی از eateries و حوادث است که می گیرد در حال حاضر. شرکت کنندگان برنده آلو جوایز که نمی تواند باید ازش لذت برد برای آینده قابل پیش بینی (مانند یک برنده سفر به لغو بازیهای المپیک تابستانی) و یا هرگز نمی تواند باید ازش لذت برد (goodbye, ورود به فانتزی باز پارتی به صورت “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی”!).

حداقل رقبا یک سفر به ایتالیا قبل از عفونت نرخ نیز وجود دارد. و قسمت های پخش شد در حالی که این ویروس پاره شدن از طریق آن کشور با اضافه کردن یک لایه پیش بینی نشده از احساسات به تجربه مشاهده.

به عنوان همه گیر مربوط به عفونت نرخ اوج از نو در ایالات متحده با تمام علائم با اشاره به نرخ عفونت و مرگ در افزايش تفسیر مجدد از سرگرمی در سراسر ژانرهای و رسانه اجتناب ناپذیر است. تلویزیون واقعیت هرگز می تواند سیستم ایمنی بدن به این ناگهانی مجبور به تغییر بدون در نظر گرفتن چقدر ساختگی غرفه های این ژانر است. محصولات در حال حاضر انطباق به ویروس ” تاثیر است.

یک استرالیایی سری نورد با آن از طریق یک “اتصال عشق” در دیدار “بازمانده” سری به نام “Outback مستند” که به تازگی تاسیس شده متشکل از یک زن و شوهر بقا متخصص و آشپز سر به جای دور افتاده استرالیا و تصمیم به پناهگاه در محل همراه با تنها ابتدایی ترین لوازم جانبی. من گمان می کنم که می شود نزدیک به آنچه my mate را از نادیا حسین آشپزخانه ، . . اگر چه من می خواهم خیلی جای ماندن در خانه با او به یاد من چقدر زیبا و شاد جهان را می توان در درون خود چهار دیوار سینک پر از ظروف وجود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>