تعداد رکورد از دست داده اند و سلامت خود را بیمه لحظه ای که آنها به آن نیاز ترین


An improvised hospital room with an American flag hanging at a large conference center. with an American flag in front of it. is seen during a daily coronavirus press conference by New York Gov Andrew Cuomo at the Jacob K. Javits Convention Center, which is being turned into a hospital to help fight coronavirus cases on March 27, 2020 in New York City. Cuomo will be requesting authorization for four additional hospital sites amid COVID-19 coronavirus outbreak. (Photo by Eduardo Munoz Alvarez/Getty Images)
آمریکا طرح بهداشت.
ادواردو Munoz Alvarez/گتی ایماژ

وجود دارد تعدادی از همزمان بحران در ایالات متحده در حال حاضر به عنوان کشور چنگ زدن با یک فراری گیر یک teetering اقتصاد و غایب رهبری ملی که همه بدتر ساخته شده توسط یک آمریکایی ساخته شده است که بحران predates لحظه کنونی: آمریکا بهداشتی مراقبت از بحران است. در یک کشور که در آن پوشش بهداشت و درمان شده است به عنوان یک درمان لوکس, مرتبط با انواع خاصی از یقه سفید اشتغال coronavirus ساخته شده است که پوشش بهداشت و درمان یک ملایمت کمتری می توانید استطاعت. که با توجه به یافته های اولیه از یک مطالعه منتشر شده در این هفته انجام شده توسط حزبی حمایت از مصرف کننده خانواده گروه U. S. A., که در بر داشت که در مراحل اولیه این بیماری همه گیر متناوب 5.4 میلیون بیکار آمریکایی ها از دست رفته خود را بیمه بهداشت و درمان در عرض چند هفته. که تاریخی رها کردن و نزدیک به 40 درصد بالاتر از در طول رکود بزرگ سال 2008 و 2009. و آن را بیش از همه گیر شدن است بدتر و نه بهتر و اقتصاد ممکن است به مراتب پشت سر.

آنچه باعث می شود زمان عدم پوشش میلیون ها نفر از آمریکایی ها در لحظه دقیق آنها به آن نیاز دارید بیشتر در خصوص برآمدگی است که وجود دارد در کوتاه مدت جایگزین فقط نشستن در اطراف—Obamacare. زمانی که ویروس ارسال می شود و مردم به خانه های خود در ماه مارس در نظر گرفتن میلیون ها شغل با آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر به بازگشایی دولت فدرال مبادلات—که تنها به ثبت نام جدید در طول یک شش هفته پنجره در پایان هر سال—اجازه می دهد تا آمریکایی ها به خرید پوشش برای محافظت از خود در طول آمدن بیماری همه گیر. که در آن نقطه, قانون مراقبت مقرون به صرفه در حال حاضر به طور جدی hobbled از یک دهه از حزب جمهوری خواه تلاش برای دور تراشه در قانون در دادگاه ها و در statehouses در سراسر کشور تا زمانی که در خدمت مردم کمتر و کمتر. حتی هنوز هم آن را بهتر از جایگزین آن وجود ندارد. در واقع برگ برنده دولت و ده ها تن از دولت جمهوری وکلای کلی در حال بازگشت به قبل از دیوان عالی کشور دوبارهیک دهه کامل به سعی کنید برای از بین بردن قانون مراقبت مقرون به صرفه یک بار و برای همه است. چه چیزی را جایگزین ؟ یکی وجود ندارد و هرگز وجود دارد.

نتیجه آن چیزی است که شما در حال دیدن بازی سراسر کشور در لحظه: اتاق های اورژانس تورم در این کشور زیرساخت های بهداشت و درمان است که یک بار دیگر creaking و بیشتر و بیشتر آمریکایی ها ندارد و بیمه بهداشت و درمان برای حفاظت از آنها در برابر تباهی فیزیکی یا مالی. نباید تعجب کنید که بخشهایی از کشور که بالاترین نرخ از بیمه با توجه به خانواده U. S. A., مطالعه می گوید که حاضر فدرال کمک در گسترش مدیکید به عنوان بخشی از Obamacare. “در 37 آمده است که گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه 23 درصد از گذاشته شدن کارگران شد بیمه” مطالعه یافت می شود. “درصد بود که تقریبا دو برابر است که تا 43 درصد—در 13 ایالت که گسترش مدیکید که شامل تگزاس فلوریدا و کارولینای شمالی است.”

وجود دارد در حال حاضر هشت متحده در این کشور که در آن بیش از 20 درصد از جمعیت زیر سن 65 ندارد بیمه بهداشت و درمان: تگزاس (29 درصد); فلوریدا (25 درصد); اوکلاهما (24 درصد); گرجستان (23 درصد); می سی سی پی (22 درصد); نوادا (21percent); کارولینای شمالی (20 درصد) و کارولینای جنوبی (20 درصد). شما که راست: در ایالت تگزاس سه در ده ساکنان خوردن در رستوران ها و نوشیدن در کافه ها بعد از بازگشایی نیست بیمه درمانی داشته باشند. این کشورها همچنین ممکن است در نگاه آشنا به شما به عنوان برخی از داغترین نقاط داغ در ایالات متحده در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>