قرمز-دولت بازگشایی شده است یک فاجعه است — و خواه امید به باز گشت در حال سقوط

جمهوری خواهان معتقد ایالت تگزاس خواهد بود مدل ملی برای اثبات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او در جناح راست رسانه های صحیح در مورد کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن و نخبگان محافظه کار را ادامه داد و به قهرمان تئوری های توطئه نقاشی ویروس به عنوان عمدا اغراق شده توسط دموکرات ها به منظور قدرت پایین اقتصاد و نزول دوباره رئیس جمهور انتخابات شانس. آنها که آن را خوب به لغو محدودیت های همه گیر و حتی در مکان های که ملاقات نکرده هر یک از معیارهای گذاشته شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی برای امن تر اقتصادی بازگشایی.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت تگزاس یک جمهوری خواه است که تعمیرشده خود را در Trumpist قالب ساخته شده در یک مکان سر و صدا در مورد چگونه دولت خود را بازگشایی — در صورت از همه معقول مشاوره — خواهد انجام دوقلو اهداف از امن بودن و راه اندازی مجدد اقتصاد است.

تبلیغات:

دولت خود تمرکز “است که نگه داشتن تگزاسی امن در حالی که بازگرداندن توانایی خود را به عقب بر گردیم به کار باز کردن کسب و کار خود را به پرداخت صورتحساب خود را و قرار دادن مواد غذایی در جدول خود را” ابوت ادعا کرد در زمانی که تگزاس رفت و به “فاز 2” از بازگشایی اضافه کرد: “ما در حال کاهش گسترش COVID-19 و حفاظت از ما بیشتر آسیب پذیر است.”

در اوایل ماه ژوئن زمانی که دولت رفت و به “فاز 3,” ابوت نگه داشته تا clap-بحث خوشحال گفت: “مردم تگزاس در ادامه به ثابت کنیم که ما می توانیم با خیال راحت و مسئولانه باز دولت ما برای کسب و کار در حالی که حاوی COVID-19 و نگه داشتن کشور ما امن است.” او وعده داده است که مقامات “ادامه خواهد داد به کاهش گسترش این ویروس محافظت از بهداشت عمومی و دریافت بیشتر تگزاسی بازگشت به کار و فعالیت های روزانه خود را.”

بیست روز بعد ابوت بود آواز بسیار متفاوت لحن رفتن KBTX-تلویزیون و التماس مردم برای ماندن در خانه.

تبلیغات:

“[B]ecause گسترش بسیار شایع در حال حاضر وجود دارد هرگز یک دلیل شما را مجبور به ترک خانه خود” ابوت گفت: مردم او فقط وعده داده سریع به زندگی عادی بازگشت. “مگر در مواردی که شما نیاز به رفتن را از امن ترین مکان برای شما است در خانه خود را.”

می گویند این پیام است نامنسجم است از لحاظ شدید. اقتصادی تئوری پشت بازگشایی شد که از آنجا که مستند به حال توقیف بسیاری از کسب و کار و باعث رکود اقتصادی پس مطمئنا پایان این مستند به معنی کسانی که کسب و کار و تمام فعالیت های اقتصادی آنها ایجاد خواهد آمد خروشان به زندگی است.

مشکل این است که رستوران ها و فروشگاه ها نمی جادویی پول با باز کردن درهای خود را. آنها نیاز واقعی مشتریان به در آمده و صرف پول است. گرفتن و بازگشت به کار یک وعده خالی اگر مردم نشان می دهد و پیدا کردن کمی وجود دارد و یا هیچ کار انجام شود. پرداخت صورتحساب به سادگی اتفاق نمی افتد و اگر وجود دارد نه به اندازه کافی درآمد در آینده برای صاحبان کسب و کار به کارکنان خود را پرداخت و نگه داشتن چراغ. پیشخدمت و فروشگاه کارمندان نمی تواند قرار دادن غذا روی میز اگر شام یا مشتریان نیست در آینده.

تبلیغات:

آره وجود دارد مقدار زیادی از عکس ها و ویدئوها در رسانه های اجتماعی نشان دادن مردم به بازگشت به بارها و رستورانها و در واقع کسانی که کسب و کار هستند و تنها با دیدن کسری از مشتریان قبل از آنها بودند و قطعا به خوبی زیر اعداد آنها نیاز به نوبه خود سود و زنده ماندن بیش از مدت طولانی.

با گفتن تگزاسی به ماندن در خانه — که لازم است پس از coronavirus عفونت خونتان به طور چشمگیری در دولت پس از آن شتابزده بازگشایی — ابوت نشان داد که این تقریبا یک Potemkin بازگشایی, به معنای ایجاد توهم یک اقتصاد در بهبود و بدون در نظر گرفتن هر یک از مراحل مورد نیاز برای بازگشت به زندگی عادی هنوز هم کمتر طبیعی اقتصاد است.

تبلیغات:

تگزاس پرداخت یک عزیز قیمت برای ایجاد این توهم است. COVID-19 مورد در دولت در حال افزایش هستند و بنابراین میزان بستری شدن. ابوت نگه می دارد و اصرار دارد که دولت سیستم مراقبت های بهداشتی است که مجهز به رسیدگی به وضعیت اما در برخی از بخش های دولت ويژه در حال حاضر سرشار. در هوستون چهارم کشور را به بزرگترین شهر و 97 درصد از تخت ICU در حال گزارش کامل.

چنین مورد در سراسر کشور که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن-الهام زودرس reopenings شده است یک فاجعه است و منجر به افزایش caseloads و دولت های ایالتی و محلی به شدت در تلاش برای ضربه زدن به ترمز پس از ساخت پررنگ وعده بازگشت به حالت عادی.

بخشی از مشکل در اینجا است که به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن نفرت و بیزاری نسبت به تست و تکرار ادعا می کند که ویروس ترس جعل مورد استفاده برای تضعیف او دولت فدرال هرگز واقعا هر چیزی را به کم کردن سرعت گسترش ویروس بنابراین امن بازگشایی شد و حتی ممکن است. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور فعال مبارزه با هر گونه اقدامات که نیاز به اعتراف به این که ویروس تهدید واقعی است نه یک ضرب تا libtard توطئه است. به همین دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن است به طوری belligerently مخالف هر دو ماسک و تست هر چند اقدامات می تواند کمک اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی با خیال راحت و به برخی از درجه ای از بهبود اقتصادی ممکن است. حتی وجود دارد گزارش می دهد که در حال حاضر نشان می دهد که دولت فدرال را کاهش و حتی بیشتر در تست اگر چه هیچ راهی برای بازگشت به زندگی عادی و بدون آن.

تبلیغات:

اما این فاجعه را نمی توان صرفا در پای تهمت و توهم. بخش عظیمی از مشکل این بود که جمهوری خواهان برای همه پچ پچ در مورد “اقتصاد” همواره به مراتب بیشتر سرمایه گذاری در برش شبکه امنیت اجتماعی و کاهش مالیات از اصل رفاه اقتصادی آمریکایی است. بازگشایی سریع تا حد زیادی گول زدن استفاده می شود برای توجیه جمهوریخواه عدم تصویب لوایح برای محافظت از کارگران و کسب و کار از فاجعه اقتصادی از صورتحساب آن نیاز به افزایش مخارج دولت و به احتمال زیاد افزایش مالیات بر ثروتمندان به پرداخت هزینه برای آن.

برای مثال کارکنان در فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها که مجبور به بسته مستند محدودیت های واجد شرایط برای بیکاری در چک. با بلند کردن آن محدودیت و سفارش مردم به کار و جمهوریخواهان هم اکنون می توانید پا زدن کسانی که مردمی کردن بیکاری است. این واقعیت است که “شغل” آنها در حال رفتن به عقب به خوبی می تواند تبخیر به علت عدم کسب و کار مهم نیست به جمهوری خواهان. آنها فقط می خواهند مردمی کردن بیکاری رول و واقعا نمی مراقبت از آنچه به آنها اتفاق می افتد پس از آن.

گرفتن در اینجا این است که بیکاری چک های ایجاد شده به مراتب موثر تر محرک اقتصادی از کاهش نرخ حقوق مردم در حال ارسال به. اگر اوباما واقعا می خواستم یک بازیابی آنها می خواهم به نگه داشتن مردم در سالم بیکاری درآمد تا زمانی که آن را واقعا از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای بازگشت به کار دوباره چرا که پس از آن کسانی خواهد بود قادر به نگه داشتن در خرید مواد غذایی و پرداخت صورتحساب و در غیر این صورت کمک به مصرف کننده هزینه های مورد نیاز برای نگه داشتن اقتصاد شناور. اما جمهوری خواهان صادقانه و نه سازمان دیده بان اقتصاد به آرامی پژمرده از افزایش هزینه های اجتماعی و مالیات ثروتمندان است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف ماه خوردگی “اقتصاد” علیه بهداشت عمومی تلاش برای کنترل ویروس. بازگشایی آزمایش در ایالات قرمز و برخی از آنهایی که آبی رنگ مانند کالیفرنیا و واشنگتن — روشن ساخته است این دوگانگی کاذب. وجود دارد می تواند بدون بهبود اقتصادی تا زمانی که ما مهار و کنترل این بیماری همه گیر. بازگشایی شد و ظاهری بهانه ای برای ضربه زدن مردم بیکاری است اما هرگز یک طرح واقعی برای به دست آوردن عملکرد اقتصاد دوباره. جمهوری خواهان قربانی سلامت مردم است — در واقع آنها به معنای واقعی کلمه به کشته شدن مردم برای بهبود اقتصادی بود که هرگز اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>