Redlining هنوز موثر بر ارزش خانه 50 سال پس از نژادپرستانه عمل ممنوع: مطالعه

نژادپرستانه redlining شیوه هنوز هم تشدید نابرابری در سراسر ایالات متحده هزینه مالکان در مناطق آسیب دیده و صدها هزار نفر در عدالت خانه, با توجه به مطالعه انجام شده توسط شرکت املاک و مستغلات Redfin.

در دهه 1930 دولت فدرال تصمیم گرفت برای رسیدن به کسب و کار ترویج مالکیت خانه و ایجاد اداره مسکن فدرال (FHA) برای تضمین وام خانه. اما FHA کشید تا نقشه تقسیم کشور به سبز و زرد و قرمز محله که برای تعیین مناطق خواهد بود واجد شرایط برای وام های فدرال تضمین می کند. Greenlined مناطق دریافت بهترین رتبه بندی اعتباری و دسترسی آسان به وام در حالی که redlined مناطق اغلب از نظر قانونی تفکیک سیاه محلات در نظر گرفته شد “خطرناک”. “FHA به صراحت حاضر به بازگشت وام به مردم سیاه و سفید و یا حتی افراد دیگر که در نزدیکی زندگی می کردند مردم سیاه و سفید” نوشته الکسیس Madrigal در اقیانوس اطلس.

تبلیغات:

این عمل غیر قانونی تحت نمایشگاه مسکن در سال 1968 قانون اما میراث خود را همچنان به نابود redlined محله های این روز است.

“مالکان در redlined محله را به دست آورده 52 درصد کمتر در عدالت خانه از کسانی که در greenlined مناطق بیش از 40 سال گذشته” با توجه به محققان در Redfin. صاحب خانه به طور متوسط در یک محله بود که redlined به دست آورده است در مورد $212,000 کمتر در ارزش اموال بیش از آن زمان است.

“Redlining سیاست های نگهداری سیاه آمریکایی از مالکیت خانه است و بیشتر ایجاد تبعیض نژادی در این کشور است که دشوار است برای شکستن و بازسازی از” Redfin اقتصاددان ارشد Sheharyar Bokhari که نویسنده این مطالعه گفت: یاهو مالی. “این یک روند دشوار از سوس گوجه فرنگی برای آمریکایی های سیاه و سفید.”

تبلیغات:

“مالکیت یکی از راه های اصلی آمریکایی ها در جمع آوری ثروت و راه اصلی آنها عبور بر ثروت به نسل بعدی” کیرستن Delegard که از بنیانگذاران نقشه برداری تعصب پروژه در دانشگاه مینه سوتا که داده ها استفاده شد برای Redfin مطالعه گفت: سالن. “بنابراین ساخت آن غیر ممکن است برای یک گروه از مردم در شهر خود را به اموال یا املاک خود را در بخشی از شهر که در آن ارزش املاک واقع در حال بالا رفتن است که واقعا در زمینه گذاشته برای نژاد شکاف ثروت که ما می بینیم… در سراسر کشور.”

هر چند عمل شده است غیر قانونی مسکن تبعیض همچنان به این روز است. حدود 74 درصد از سفید خانواده خود را یک خانه در مقایسه با فقط 44 درصد از خانواده ها با توجه به داده های سرشماری.

مردم نیز همچنان به صورت عدم دسترسی به اعتبار و باید 10 برابر کمتر ثروت از سفید پوستان است.

تبلیغات:

“گسترش مالکیت خانه فاصله بین سیاه و سفید خانواده ها می توانند در بخش توان به کاهش سهام با توجه به redlining آن را به عنوان یکی از دلایل اصلی که چرا روزنامههای امروز باید پول کمتر از سفید خانواده ها برای خرید خانه یا به عنوان اولین-زمان یا حرکت کردن homebuyers گفت:” Redfin اقتصاددان ارشد Daryl Fairweather. “این مهم است که توجه داشته باشید که عوامل دیگر نقش مهمی در کاهش نرخ مالکیت خانه برای خانواده های بیش از حد. مثلا تبعيض مانع سیاه کارگران از درآمد عادلانه درآمد است.”

Redfin و تحلیل نگاه 41 مناطق مترو و متوجه شد که صاحب خانه شد 4.7 برابر بیشتر از سفید پوستان خود را به یک خانه در یک محله بود که redlined. این مطالعه نشان داد که صاحب خانه به طور متوسط در یک redlined محله به دست آورده $196,050 در عدالت خانه از سال 1980 در مقایسه با $408,073 در میان خانواده ها در “نوع یک” محله یا بهترین greenlined مناطق.

تبلیغات:

متوسط ارزش خانه در نوع یک محله افزایش یافته 292 درصد بیش از کسانی که چهار دهه در مقایسه با 204% در redlined مناطق.

در برخی از مناطق نابرابری بودند حتی گسترده تر است. در وارن حومه دیترویت متوسط نوع یک خانه رشد 1,309 درصد بیشتر از متوسط redlined صفحه اصلی. در جکسون ویل فلوریدا متوسط نوع یک خانه ارزش رشد 836 درصد بیشتر است. در ممفیس تنسی متوسط نوع یک خانه ارزش رشد 663 درصد بیشتر است.

این مطالعه نشان داد استارک نابرابری در مالکیت خانه نرخ و همچنین:

تبلیغات:

پس از سال 1980 نرخ مالکیت خانه برای خانواده ها در نوع یک و یا “بهترین” محله کاهش یافته و از 50.4% فقط 44.0%, در حالی که این نرخ برای خانواده های رز 4.1 درصد به 71 درصد در سال 2017 داده های اخیر که در دسترس بود در زمان تجزیه و تحلیل برای این گزارش. که باعث می شود برای 27 درصد نقطه مالکیت خانه فاصله بین سیاه و سفید خانواده در “بهترین” محله از 16.5 درصد نقطه فاصله 40 سال پیش. فاصله گسترده تر در تمام محله انواع مگر آن که قبلا redlined که در آن سیاه و سفید خانواده های هر دو نسبتا کم نرخ مالکیت خانه (29.8 درصد و 45.6 درصد).

برخی از مناطق حتی بیشتر آشکار نابرابری. در آتلانتیک سیتی نیوجرسی فقط 14.8% از خانواده زندگی می کنند در نوع مناطق در مقایسه با 75% از سفید خانواده. در فرسنو, کالیفرنیا, فقط 2.5% از خانواده زندگی می کنند در نوع یک محله نسبت به 62.6 درصد از سفید خانواده. در گرینزبورو در ایالت کارولینای شمالی به نرخ مالکیت خانه برای نوع مناطق به صورت سیاه و سفید خانواده است 9.3% در مقایسه با 67.7% برای خانواده ها است.

“بیش از نیم قرن پس از آن لغو شد redlining همچنان به دیکته نژادی, آرایش, از محله ها و خانواده ها هنوز هم احساس اثرات اجتماعی و اقتصادی از جمله یک نژادپرست مسکن سیاست” Fairweather گفت. “سیاه و سفید خانواده هایی که قادر به امن وام های مسکن در محله که در آن زندگی می کردند را از دست رفته یکی از عمده راه برای ایجاد ثروت در این کشور است. و حتی خانواده هایی که قادر به خرید خانه در محله خود را پس از redlining به پایان رسید نشده به دست آورده و تقریبا به همان اندازه عدالت خانه به عنوان افرادی که خرید خانه در محله های که در نظر گرفته شد بیشتر با ارزش است.”

در سال 2008 بحران مسکن کمک به نابرابری. سیاه و سفید, خانواده ها با وام های مسکن بودند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به از دست دادن خانه های خود را به سلب حق مالکیت بین 2007-2009 به عنوان سفید خانواده ها با توجه به داده ها از مرکز مسئول وام.

تبلیغات:

سیاه, متقاضیان وام مسکن نیز دو بار به عنوان به احتمال زیاد رد می شود به عنوان سفید متقاضیان با توجه به داده ها از تجزیه و تحلیل شرکت ComplianceTech.

“سابقه اعتباری یکی از مهم ترین دلایل که چرا کسانی که وام های مسکن را رد کرد و به صورت سیاه و سفید آمریکایی” Bokhari گفته یاهو مالی. “این است که چرا ؟ بحران مالی ضربه سیاه مالکان بسیاری سخت تر و خراب سابقه اعتباری خود را. آن است که هنوز هم تحت تاثیر توانایی خود را برای خرید یک خانه.”

به عنوان یک نتیجه از redlining و ادامه داد: نابرابری نابرابری وجود داشته است که از چند دهه قبل تصویب شده است را از طریق چند نسل.

“که تا به حال طولانی اثر خود به فرزندان و نوه های خود که همان فرصت های اقتصادی به عنوان همتایان سفید,” Fairweather گفت. “نه تنها پدر و مادر سیاه کمتر احتمال دارد به منابع برای پرداخت هزینه های آموزش عالی و کمک هزینه های دیگر اما مطالعات نشان می دهد که کودکان از مالکان در حدود 7.5 درصد بیشتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به صاحب خانه نسبت به کودکان از مستاجرها.”

تبلیغات:

در بسیاری از موارد افزایش ارزش خانه را محروم سیاه و سفید خانواده ها به دلیل آنها چنین پایین بودن نرخ مالکیت خانه.

“نسبتا کم نرخ مالکیت خانه برای خانواده ها به معنی صاحبخانه هستند که به دلیل بیم و مزایای افزایش سهام خانه در قبلا redlined محله” Fairweather گفت. “سیاه و سفید, خانواده ها عمدتا مستاجرها در آن محله که به معنی افزایش ارزش خانه منجر به افزایش پرداخت اجاره بها و احتمالا تحت فشار قرار دادند به کمتر مطلوب و البته مقرون به صرفه تر بخش هایی از شهر است.”

این اختلافات به احتمال زیاد به بدتر نه بهتر است به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. سیاه و اسپانیایی آمریکایی ها به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به از دست دادن کار خود را در طول بیماری همه گیر از سفید آمریکایی بر اساس یک نظرسنجی که توسط مرکز تحقیقات پیو. سیاه و سفید, کسب و کار بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به برای خوب از سفید کسب و کار در میان ایالت مستندات با توجه به مطالعه از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز.

کارشناسان بدبین بودند که وام تبعیض خواهد به زودی بهبود می بخشد.

تبلیغات:

“من فکر نمی کنم که آنها [دهندگان] می تواند” بیشتر فراگیر و بدون توجهی تعمیرات اساسی Vishal Garg بنیانگذار وام دهنده وام مسکن آنلاین Better.com گفت: یاهو مالی. “آنها نیاز به استخدام افراد مختلف به صحبت می کنند به امریکا پایه آینده صاحب خانه. آن است که یک نسل و عملیاتی چالش برای بانک ها در این کشور است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>