Regis Philbin افسانه ای میزبان تلویزیون درگذشت 88

امی و برنده تلویزیون میزبان Regis Philbin بهترین و شناخته شده برای خود روی لئامت دادن در صبح همزمان talkshow “زنده” و در ABC وبگاه آمار gameshow “چه کسی می خواهد به یک میلیونر” مرگ طبیعی فوت با توجه به مردم است. او 88.

“خانواده و دوستان خود را برای همیشه سپاسگزار برای زمان ما رو به صرف با او – برای گرما افسانه ای خود را حس شوخ طبعی و توانایی منحصر به فرد برای هر روز به چیزی ارزش صحبت کردن در مورد. ما از طرفداران و تحسین خود را برای حمایت باور نکردنی بیش از 60 سال فعالیت حرفه ای و از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی ما به عنوان سوگواری از دست دادن خود را ، ” Philbin خانواده به مردم گفت.

تبلیغات:

Philbin را تکرار نمی بلافاصله در پاسخ به انواع‘s درخواست برای نظر.

بیشتر بخوانید از انواع: پیتر سبز Fleetwood Mac بنیانگذار درگذشت 73

همیشه آماده با کنایه و یا مشاهده Philbin مدل دهید خود را پس از جک Paar به خصوص Paar راه اتصال با دوربین. Philbin گفت: او را تحسین Paar را “حرف سبک و شخصیت” و تزریق خود را در هوا با شخصیت مشابه صمیمیت.

تبلیغات:

“من گفت: داستان از آنچه تا به حال در زندگی من اتفاق افتاده در طول هفته بسیار شبیه به این نوع از مسائل جک انجام شد شب به شب” Philbin نوشت: در سال 2011 کتاب “چگونه من در این راه.” “من هرگز آن را انجام می دهند که در راه است.”

با وجود approachability و شخصیت, اما, Philbin در زمان مراقبت به تحت الشعاع قرار دادن مهمانان خود را. گفت: در اوایل کار خود را که او یک شنونده خوب او کانال که استعداد خود را به مصاحبه سبک: “شما فقط به سوال بعدی بروید و شما نمی پرش بیش از همه مهمان. شما اجازه دهید آنها را ستاره از هر زمان آنها با شما,” او گفت:.

اول پخش در سال 1983 به عنوان “صبح” به صورت محلی توسط WABC-TV در نیویورک “زنده” زمانی آغاز شد که یک هفته 90 دقیقه ای نشان می دهد شرکت میزبانی با Cyndy Garvey. در سال 1984 آن را به 60 دقیقه فرمت (جدید شرکت میزبان, ان Abernathy). و در سال 1988 آن را وارد ملی پیوند به عنوان “Live With Regis و Kathie Lee” هنگامی که Gifford پیوست نشان می دهد.

تبلیغات:

بیشتر بخوانید از انواع: تیلور سویفت “فرهنگ عامه” نقد و بررسی آلبوم

شیمی با Gifford فوری بود. “ما به نوعی در آمد در سراسر به عنوان diametric متضاد” Philbin گفت: “که به نظر می رسید به مخاطبان به عنوان یک ضربه به ما از ما احمقانه ribbings از هر یک از دیگر.”

تبلیغات:

آنها همچنین نترس به پرتاب خود را به مخاطبان خشنود فیزیکی پوچ با مهمانان خود را. Philbin اشاره کرد: “من معتقدم که ما برای اولین بار نشان می دهد به معرفی آن ssbbw مرد چاق مناسب ساخته شده است که ما شبیه ژاپنی کشتی گیران سومو.”

Gifford طولانی تصدی در این نمایش به دنبال داشت در 2000-01 با عنوان تغییر به “Live With Regis” و جانشینی مهمان شرکت میزبان. در سال 2001 Kelly Ripa پیوست نشان می دهد که شد “Live With Regis and Kelly.” Philbin باقی مانده در هسته اصلی برنامه است.

بیشتر بخوانید از انواع: “جیمی کارتر Rock & Roll رئیس جمهور”: نقد و بررسی فیلم

تبلیغات:

در سال 2011 Philbin چپ بلند مدت در حال اجرا talkshow که این زمان تا به حال پخش بیش از 6000 نسخه های میزبانی بیش از 20 ، 000 مهمانان و دیده شده است با 1.1 میلیون در استودیو مخاطبان. تولید کنندگان نشان می دهد تخمین می زنند که خود را خارج از شهر مخاطبان تولید شده اند یک و نیم میلیارد دلار برای شهر نیویورک را نام برد.

متولد در شهر نیویورک Regis فرانسیس خاویر Philbin در ابتدا آرزو به بینگ کرازبی-سبک اواز خوان اما او در زمان های مختلف مسیر را نشان می دهد کسب و کار.

او شروع در تلویزیون پشت صحنه به عنوان یک صفحه “نمایش امشب” در 1950s. او به دنبال کار در تلویزیون محلی بازار در لس آنجلس و سن دیگو مشغول به کار به عنوان یک خبرنگار, نویسنده, جایگزین لنگر و لنگر.

تبلیغات:

اولین talkshow “این Regis Philbin نشان می دهد” برای اولین بار پخش در KOGO در سن دیگو در سال 1961. نشان می دهد پایین بودن بودجه مانع از نویسندگان و یا تولید کنندگان اجازه داده است که Philbin به توسعه خود علامت تجاری “میزبان چت” باز کردن بخش.

او مختصر و وسوسه انگیزی تاخت و تاز کردن به ملت پیوند در 1964-65 با “که Regis Philbin نشان می دهد” و او بعد از شکست بزرگ در آمد سال 1967 زمانی که او یک گوینده در “جوی اسقف نشان می دهد” بازی دوم ناف به سابق موش پاکر.

Philbin همچنین میزبانی محلی بیشتر talkshows در لس آنجلس و در سنت لوئیس.

در سال 1975 او در “A. M. لس آنجلس” نشان می دهد شرکت های میزبان در ابتدا با سارا Purcell سپس Garvey. در طول تصدی خود نشان می دهد افزایش به شماره 1 در رتبه بندی و در آنجا ماند تا سال 1981 زمانی که Philbin چپ.

تبلیغات:

در علاوه بر این به های متعدد خود را talkshow گیگابایت, Philbin آیا میزبان نانامی به بازی در gameshows از جمله “همسایه خوب” که تا به حال یک اجرای کوتاه در طول 1975-76 و مشهورترین “چه کسی می خواهد به یک میلیونر” (1999-2003).

او مهمان حضور متعدد در مجموعه های تلویزیونی از جمله “How I Met Your Mother,” “30 راک” “زشت بتی,” “Seinfeld” شرکت میزبان Ripa سری “امید و ایمان” “Mad About You” و “چرخش شهر است.”

اخیرا او برنده امی در طول روز برای برجسته talkshow میزبان در سال 2011 با شرکت میزبان Ripa برای “Live With Regis and Kelly.” او برنده دو Daytime Emmys در سال 2001 یکی از برجسته talkshow میزبان برای “Live With Regis” و دیگری برای gameshow میزبان برای “چه کسی می خواهد به یک میلیونر است.” او و Ripa نیز برنده امی در طول روز به صورت برجسته و ویژه کلاس های ویژه برای میزبانی 2006 “والت دیزنی جهان رژه کریسمس.” او به رسمیت شناخته شده بود در سال 2008 با یک روز جایزه امی برای یک عمر دستاورد.

در سال 2011 او guested در ان بی سی “30 راک” که خود در سال 2012 او به نظر می رسد در دو قسمت از تلویزیون زمین “Hot in Cleveland.”

تبلیغات:

در سال 2015 به او پیوست با Kathie Lee Gifford با پیوستن به ساعت چهارم از ان بی سی “امروز.”

او دارای رکورد جهانی گینس برای بیشترین ساعت در گیری در آمریکا, تلویزیون, مشکلات ناسازگار بودن بیش از 16,700 ساعت طول این دوره از کار خود را.

او قادر به تحقق رویای خود را و آواز خواندن در میان خود, دیگر, تلویزیون, پروژه های, انتشار چندین آلبوم از جمله 1968 “در آن زمان برای Regis!,” “هنگامی که شما در حال لبخند زدن” (2004) و “Regis Philbin آلبوم کریسمس” (2005).

Philbin جان سالم به در با همسر خود لذت Senese Philbin و دو دختر خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک پسر و دختر از ازدواج قبلی است. شادی بود و مهمان مکرر شرکت میزبان در “زندگی می کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی